Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 08.01.2017, 01:24

w0laj, Lejnamur, SURVIVAL

ID 32624
Login w0laj
Postać w0laj

ID 16593
Login arekconnect
Postać Lejnamur

ID 49553
Login SURVIVAL
Postać SURVIVAL

Pushing na ponad 100k PH, po 30 dni każdy.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


2

Sunday, 08.01.2017, 08:43

Witam.
Prosze o odblokowanie konta SURVIVAL poniewaz nie mam nic wspolnego z jakims pushingiem.
Prosze sobie przesledzic moje zakupy na aukcjach,skupywalem wszystko co tylko sie dalo od ponad 2 miesiecy,wydalem na to ze 2-3 miliony PH,dodatkowo na wywiercenie slotow poszlo z milion PH.
Teraz ceny skoczyly bo bob wiec placilem wiecej i przebijalem wszystko co sie dalo.
Zmienilem ustroj i chcialem sie jak najszybciej wybudowac,a za przetopienie zlomu bylo to w miare realne.
Moze i placilem ostatnio wiecej,ale konczy sie bob,wiec nie jest to chyba dziwne i nie placilem jednej osobie ale skupywalem wszystko,dlatego jeszcze raz prosze o sprawdzenie sobie tego i odblokowanie konta bo zostalo zablokowane,chociaz tak naprawde nic nie zrobilem

3

Sunday, 08.01.2017, 09:02

jaki pushing?
nawet nie wiem o co chodzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
przeciez czlowieka krew zalewa jak widze takie cos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
o co chodzi? czy wy nie potraficie docenic uczciwych ludzi?
po pierwsze jesli blokuje sie czlowieka to trzeba cos mu udowodnic, nawet nie wiem za co

prosze o odblokowanie konta dzis
normalnie kasuje konto bo to co tu sie dzieje to jest p******e

/Wulgaryzm.
KC.

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (08.01.2017, 11:03)


4

Sunday, 08.01.2017, 09:17

prosze napisac chociaz o jaka aukcje chodzi,
zeby wszyscy widzieli za co blokujecie ludzi.
po co sa aukcje? skasujcie ta opcje na grze jak uwazasz ze wszyscy oszukuja :!:
nadal nie moge zrozumiec jak mozna bez proby wyjasnienia zablokowac komus konto
dodam ze drugi raz mam taka sytuacje, poprzednio zostala po paru godz oblokowana

5

Sunday, 08.01.2017, 09:28

przepraszam ze slowo wyzej, ale emocje wzioly gore jak zobaczylem ze nie slycznie mam blokade konta

6

Sunday, 08.01.2017, 11:07

Chodzi oczywiście o zwoje które zostały sprzedane ZNACZNIE powyżej wartości rynkowej. Znacznie - nawet bob tego nie tłumaczy.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


7

Sunday, 08.01.2017, 11:31

Ja wystawialem rozne zwoje a nie mam wplywu na to kto co za ile kupi,czesto wystawiam lepsze zwoje jak widze ze na przyklad ktos placi za awatar 200tys to celowo wystawiam taki sam bez ceny aby pokazac jakie są machloje na aukcjach,mozliwe ze ktos kupil tez moj zwoj za duza kase PH aby nie robic sobie pod gorke.
Czesto zglaszalem aukcje na ktorych bylo ewidentne oszustwo ( tez sobie to mozecie chyba sprawdzic) i nikt sie tym nie zainteresowal,a jak wystawilem jakis zwoj zeby ukrocic machlojke i aby nikt juz nie mogl zaplacic wiecej za taki sam komus innemu to nagle zostaje za to ukarany??? Gdzie jest w tym sens???
Zglaszam do was oszustwa,nic nie robicie,a jesli celowo wystawiam zwoj aby te oszustwa ukrocic to dostaje blokade??? Ludzie jak was prosze zacznijcie sprawdzac zglaszane aukcje to nie bedzie takich sytuacji jak ta,że wystawiam zwoj aby za podobny nikt juz nie mogl dac komus wiecej i zostaje za to ukarany.
Wezcie sobie te PH bo nie zalezy mi na nich,bo skoro wydalem kilka milionow PH aby nakupic zlomu to na co mi jakies osmarkane kilka tysiecy???
Bardzo czesto wystawiam rozne zwoje,pierscienie itp tylko po to aby nikt nie placil znajomemu za duzo,pomagajac mu PH.
Widzac ze nic nie robicie ze zglaszanymi aukcjami,sam chcialem jakos te machlojki ukrocic i co??? I kara!!
Prosze o sprawdzenie aukcji ze byly przezemnie zglaszane i zwoje i inne rzeczy i ze wystawialem podobne,moze wtedy zrozymiecie ze nie mam z puchingiem nic wspolnego.
Prosze rowniez o odblokowaie mojego konta po tym jak juz zauwazycie ze wszystko co napisalem pokrywa sie z prawdą i bylbym wdzieczny gsyby blokada byla zdjeta jeszcze dzis bo chcial bym jeszcze z ostatka boba skozystac.

8

Sunday, 08.01.2017, 13:26

Powinniscie karac osoby ktore kupują rzeczy za duzo wiekszą cene bo to one chcą komuś pomóc,gdyby takich osob nie bylo to nie bylo by tez tego calego dziadostwa na aukcjach,a ja nigdy nie kupowalem nic co bylo by za drogie.
Pozniej czlowiek cos wystawi i jest wplątany w jakąś afere bo skąd może mieć wplyw na cene??
Dla przykladu...
Ktoś wystawi berło a ja je kupie za 100tyś,i wtedy koleś niewinny dostanie bana bo wystawil berlo??? i nie mial wplywu na to kto i za ile je kupi???
Gdzie w tym sens???

9

Sunday, 08.01.2017, 13:39

Aukcje, w których ewidentnie ktoś zakupił Wasz przedmiot za cene znacznie wyższą powinniście od razu zgłaszać do mnie. W inny wypadku uznaje, że świadomie postanowiliście wziąć udział w oszustwie.

By "ukrócić machloje" należy również napisać do mnie z konkretnymi informacjami na PW.

Bany nie zostaną cofnięte.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


10

Sunday, 08.01.2017, 13:58

Ja nie sprawdzam co kto za ile odemnie kupil bo malo kiedy cos wystawiam i jak juz wspominalem nie zalezy mi na PH bo mam mnustwo i mnustwo tez wydalem na zlom...
"należy również napisać do mnie z konkretnymi informacjami na PW"
To po co jest opcja zglaszania aukcji???
Zglaszalem kilka razy i nikt nic z tym nie zrobil !!!
Co ja jestem konfidentem zeby po PW wypisywa,czy graczem ktory w wolnych chwilach chce sie pobawic???
Tworcy gry powinni sie nią bardziej interesowac,a nie wine na graczy zwalac,jesli mialbym zglaszac kazda machloje to nic innego bym na tej grze nie robil tylko sprawdzal co kto i za ile wystawil,bez sensu.
Tego bana dostalem nieslusznie bo nie mam z tym nic wspolnego,poza tym NIGDY nie zamienilem zdania ani z wolajem ani z tym lejnamurem,przeciez to tez mozecie sprawdzic,jeszcze raz powtarzam NIE MAM z tym nic wspolnego!!!
Jesli nie odblokujecie mi konta to stracicie nastepnego gracza bo nie bede dalej wywalal kasy po to aby nieslusznie za kogos obrywac!!!
Wszystko mozecie sprawdzic,to ze nie pisalem z tymi gosciami,to ze zglaszalem ewidentne machloje,to ze wystawialem zwoje bez minimalnej i tylko takie ktore widzialem ze maja za duza cene na rynku.
Macie wszystko jak na dłoni,jestem bez winy w tym wszystkim !!!!

11

Sunday, 08.01.2017, 15:45

ceny niektórych rzeczy

to jet paranoja za ile sprzedają zwoje i runy yrd za 1,8 m co jak wystawiłem za 1,6 nie było chętnego przez miesiąc

12

Sunday, 08.01.2017, 15:46

Powiedz mi na jakiej podstawie uważasz że cena była za wysoka.
Kupiłem bo akurat było mi to potrzebne do pobocznego.
To jakaś przesada żeby według własnego uznania karać uczciwych ludzi.
Szczerze to nie wiem o jaki swój kupilem
Zobacz ile ja kupuję na aukcjach! Nie sprzedawalem nic od wieków. A teraz coś kupiłem przypadkiem co jak dla mnie wydawało się atrakcyjne.
Pamiętaj że każdy przedmiot na aukci jest tyle warty co kupujący jest w stanie dac.
Dla kogoś może to być 10ph a dla kogoś 10k ph. Bo akurat ma taką potrzebę.
Teraz nikt na takie szczegóły-różnice nie zwraca uwagi z powodu posiadanej dużej ilości ph.
Szczerze mówiąc odechcialo mi się grać. Jeszcze taki numer na koniec Boba.

13

Sunday, 08.01.2017, 15:56

Cofnij zesz mi czlowieku tego bana bo naprawde nie uczestniczylem w zadnym pushingu.
Nie mam z tymi kolesiami nic wspolnego a kilka tysiecy PH to wpada mi z run jak sobie 12 razy dziennie przebiegne na lokacje,wiec po co mialbym oszukiwac???
Co ja sobie za to PH auto kupie???
Dla mnie to jest gra na zabicie czasu,nie jestem w zadnym klanie zeby z kims jakies wały robic.
Napisalem ze mozecie sobie sprawdzic wszystko co tylko sie da i nic nie wskaze na to zebym przekręty jakies robil.
Nie wiem,chcesz to mi daj ostrzezenie (chociaz tez nieslusznie) ale odblokuj mi konto bo najbardziej denerwuje mnie to ze nie uczestniczylem w niczym a dostalem blokade,gdybym oszukiwal to okej nalezalo sie,ale tego nie zrobilem i nawet nie wiesz jak czlowieka wkurza to ze dostaje bloka za niewinnosc,nie mam jak udowodnic tego bo tylko wy mozecie sprawdzic ze wszystko co pisze jest prawdą....

14

Sunday, 08.01.2017, 16:21

a co na to powiecie


Błękitna Wieża Bogów1200 000


czy to nie było ustawione 1 kupujący

15

Sunday, 08.01.2017, 16:33

Kokojambo

Wlasnie caly czas o tym pisze...
Takie aukcje jak ta z wieżą lub podobne zglaszam caly czas do operatora i co???
I w czterech literach to mają bo goscie nadal pewnie grają i nikt ich nie ukaral a jak czlowiek bogu ducha winien to ban na miesiac,ta gra juz dawno zeszla na psy i jesli nie odblokuja mi konta bo nie zrobilem nic celowo to oleje to bo sprawiedliwosci zadnej tutaj nie ma

16

Sunday, 08.01.2017, 16:45

sa lepsze rzeczy


Skrzydlate Buty pancerne
2 64 294 2017-01-01 05:17:34


65 000 za skrzydlate buty ?

oj, ktos musiał bardzo potrzebować

17

Sunday, 08.01.2017, 16:47

U nas chyba chodzi a pare kilo ph a nie o miliony
Tamci mogą.
Nadal ciężko mi zrozumieć zasadność takiego działania.

Tak jak pisze arioch. Człowiek nie winny a cierpi.
Chciałbym zobaczyć konkret O jaki chodzi . Co i kto sprzedał i kto za ile kupił.
A pozniej chcialbym znac opinie wszystkich graczy z TE.
Teraz pewnie zero odp :(

18

Sunday, 08.01.2017, 16:51

Jest wieza bogow,są skrzydlate buty i takich przykladow jest cala masa,wiec czemu nikt bana za to nie dostal???
Układziki jakies???
Niewinnemu pod gòrke a prawdziwe przewaly byly i są i nikogo nie obchodzi zglaszanie takich aukcji bo po co ???

19

Sunday, 08.01.2017, 16:56

nie ulega watpliwości ze "cennik" który Kruczy ma w głowie jest "uznaniowy".

czy jest możlwość jakiejś publikacji tego cennika ?
czy moze byc na forum ?

bo za skrzydlate buty pancerne za 65k bana nie ma

coś jest naprawde nie w porządku.


Skrzydlate Buty pancerne
6 552 2017-01-04 19:12:20 Zgłoś aukcję do operatora

Skrzydlate Buty pancerne
4 315 2017-01-03 09:11:09 Zgłoś aukcję do operatora

Skrzydlate Buty pancerne
2 64 294 2017-01-01 05:17:34 Aukcja zgłoszona do operatora

Skrzydlate Buty pancerne
4 4 2016-12-28 15:31:53 Zgłoś aukcję do operatora

Skrzydlate Buty pancerne
1 2 500 2016-12-27 23:15:17 Zgłoś aukcję do operatora

Skrzydlate Buty pancerne (1)
2 95 2016-12-06 01:54:48 Zgłoś aukcję do operatora

20

Sunday, 08.01.2017, 17:03

Baal.
Ja nawet nie dowiedziałem się za co zostałem ukarany.
Co kupiłem lub sprzedałem.za ile. Kiedy. Nic zero informacji.
Ale to już kultura administracji jak szanują graczy z kilku letnim starzem.
Nic już wiecjej.Nie pisze bo nie widzę sensu. Kto mi zrekompensuje dzień gry za który zapłaciłem? Za straty które odniosłem i mogę ponieść w związku z takim banem .
jak dla mnie najpietw powinno być jakieś zapytanie i możliwość wyjaśnienia.
Takie działania i kant d.... można
Sredniowiecze :!: