Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 13.01.2017, 12:04

Uprzejmie proszę o zmiany w regulaminie aukcji

Bardzo proszę o zmianę regulaminu w taki sposób aby kupujący i trochę przepłacający gracze nie byli za to banowani

zaznaczam ze dotyczy to sytuacji gdy nie było pushingu a jedynie przepłacenie

ban na 30 dni został ustanowiony w czasie gdy ludzie mili po 1000 ph

teraz mamy troche wiecej


bardzo proszę graczy TE o poparcie tej prośby, ewidentnie ostatnie bany są troche niesprawiedliwe i wykańczają grę jako całość.


Dodatkowo bardzo może pomoc wprowadzenie 2 zasad:
- wystawienie aukcji za X nie kosztuje 10 ph tylko 10 ph lub 1% ceny (to co większe)
- dowolna liczba graczy moze klikać "zgłoś aukcje" a nie tylko jeden pierwszy

to zaoszczędzi pracy OP
od razu bedzie widzial ktore aukcje oburzyły wiele osób

misiekaa1971

Początkujący

Postów: 14

Skąd: Ostrów Wlkp.

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Friday, 13.01.2017, 12:21

popieram

Ja ostatnio chciałem kupić przedmiot i ktoś podbijał tak że coś co było warte 1.500 zrobiło się na 70000 ph dlatego popieram i również proszę o zmiany w tej kwesti

3

Friday, 13.01.2017, 18:29

POPIERAM
Dostać bana za niewinność to jakiś koszmar,na co grać w gre skoro niewinni dostają w dupe???

4

Friday, 13.01.2017, 19:08

nie popieram

to co proponujesz to głupota
nic nie zmienia a daje tylko możliwość wyciągania ph od grających i robi jeszcze większy burdel
propozycja aby dla wygody KCZ nie 1 osoba zgłaszała a wiele osób to bezsensu

5

Friday, 13.01.2017, 20:09

Moze jak wiecej osob bedzie zglaszalo to cos z tym bedzie robil bo jak narazie od 3-4 miesiecy zglaszalem lipne aukcje i nikt nie dostal za to bana,a ja dostalem bo mial takie widzimisie

6

Saturday, 14.01.2017, 10:04

Po tych wszystkich postach rzucajacych cien na uczciwosc wyrokow
dotyczacych aukcji, zdecydowanie nie popieram.
Proponowane rozwiazanie niczego nie zmieni.
Uwazam, ze lepszym rozwiazaniem byla by calkowita eliminacja
czynnika ludzkiego.
Tak jak pisalem: ustalic max cene i nadwyzka przepada.

7

Thursday, 26.01.2017, 16:32

Popieram Hurga -
"Każda aukcja, w której sprzedaż przedmiotu odbędzie się znacznie powyżej wartości rynkowej, a nie zostanie zgłoszona do Operatora..." - wróżką nie jestem ani też o wartość rynkową każdego rzadkiego przedmiotu nie będę wysyłał zapytania do Operatora.

8

Monday, 30.01.2017, 15:42

A ja popieram żeby kroczoczarny dał sobie bana na 30 dni :thumbsup:
Niech sam zostanie na grze i będzie kupował i sprzedawał po tyle za ile chce i wydaje mu się. Haha :rotfl:

9

Tuesday, 31.01.2017, 00:19

Najgorsze w tym wszystkim że jemu się dziwne rzeczy wydają :D
Jak zglaszam ze jest przewal to wedlug niego nie ma powiązań do pushingu :D :D
Ciekawe jak nas powiązał skoro nawet zdania ze sobą nie zamieniliśmy na priv,masakra jakaś....
Mi się wydaje że dobrze było by zmienić osobe która jest odpowiedzialna za krzywdzenie ludzi (nieuzasadnione bany)

10

Tuesday, 31.01.2017, 07:29

Niech ustalą ceny maksymalne. Nadwyżka ph ponad cenę maksymalną znika.