Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 14.01.2017, 23:32

Zmiany w aukcjach

Proszę wszystkich graczy aby wypowiedzieli się czy chcą aby admini ingerowali w aukcje (banami) czy po prostu każdy zacznie sobie legalnie przekazywać PH.
Normalnym jest że wały na PH były,są i będą i tego żadna siła nie zmieni i nie ma się co okłamywać.
Bany są tylko bezsensownym utrudnianiem gry,bo została nas garstka starych graczy i ta garstka się zmniejszy jeśli admini będą sypali banami bez racji (jak w moim przypadku) bo nikt normalny sobie nie pozwoli na to i woli olać gre niż cierpieć za nic bo jaka to frajda?
Gra jest po to aby zrelaksować nas po ciężkim dniu,powinniśmy się nią cieszyć,a jeśli dochodzi do tego że nam brzydnie przez błędne decyzje adminów to po co grać w nią i tracić na premium skoro są też inne ciekawsze gry???
Człowiek się przyzwyczaił i gra,ale wszystko ma swoje granice...
Dlatego proszę o wypowiedź każdego.
Chcecie sobie nawzajem pomagać przekazując sobie bezkarnie PH na aukcjach?
Czy jak małe dzieci chcecie się chować przed mamusią???

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "ARIOCH" (14.01.2017, 23:38)


2

Saturday, 14.01.2017, 23:59

Jestem przeciwko bezkarnemu przekazywaniu PH

ja byłbym ZA całkowitą likwidacją handlu lub

za zmianami ktore spowodują ze aukcje beda wyglądały jak na allegro

widze przedmiot, kosztuje 10 ph
klikam 100 ph, licytuj, cena ląduje na 41 ph, bo ktos ustawił 40 ph
itd.

3

Sunday, 15.01.2017, 06:03

ja jestem za przekazywaniem PH bez żadnych ograniczeń tak jak to się dzieje z przekazywaniem surowców i expy,
jeżeli administracja będzie banowała za PH to należy banować i za ustawki i za handel na rynku, baal niestety jesteś hipokrytą nie potrafisz odpowiedzieć na pytanie jaka jest różnica w wałkach z surką i expą, a przekazywaniem PH, a twoje stanowisko jest jedno sprawy surowców i expy są cacy przekazywanie PH jest be gratuluje moralności Kaliego

4

Sunday, 15.01.2017, 17:05

EDIT
moje zdanie:
uwazam odwrotnie, przekazywanie surowców, ekspa, powinno byc banowane. to niszczy tę gre.
Pozwolenie na to oznacza tak naprawde zalegalizowanie multikont.


EDIT
niepotrzebne wycieczki osobiste skasowane

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "baalzamon" (16.01.2017, 15:16)


5

Monday, 16.01.2017, 03:16

chyba błądzisz baal albo czytasz bez zrozumienia,albo napiłeś się za dużo :?:

-tak ten temat jest w określonej rzeczy i odpowiedziałam w temacie dodatkowo argumentując to

-wypowiadam się w temacie trudno tego nie zauważyć chyba czytamy inne tematy

-nie mam ochoty wypowiadam się na temat nie pij tyle czytaj ze zrozumieniem

-to nie grzeczne co napisałeś nigdy cie za "chamka" nie uważałam

-gwoli przypomnienia ja także uważam ,że bany były niesłuszne i był to błąd KCz

-tak sprzedałam za 4 mln Oślepiające Światło zwój (wystawiłam na sprzedaż dokładnie mówiąc,a cena jaką uzyskałam nie była ceną wystawienia)i kupił go prawdopodobnie gracz z twojego klanu,włożył w Mroczny Pierścień i sprzedał za 5250000 pewnie tez ktoś z BC to kupił :thumbsup:
gdybym dostała za to bana nie byłabym szczęśliwa to pewne,ale to właśnie jest przykład jak banować można i jaki wpływ na bana ma wystawiający na aukcji
dodam ,że wcześniej sprzedałam Przeszywający Mróz w Mrocznym Pierścieniu za 551250


-wolnoć Tomku w swoim domku surowców jeszcze nie otrzymałam bo nie ma możliwości ich przekazania jestem jak byś zapomniał na DG


-kolego (nie w znaczeniu"mój kolego" oczywiście) jesteś hipokrytą bo któż jest beneficjentem nr.1 na T1 wałków z surowcami baalzamon oczywiście i nawet nie będę starała się tego udowadniać to słychać ,widać i czuć :) kto jest beneficjentem nr.1 wałków z expą na T1 baalzamon oczywiście i BC dobrymi tego przykładami są Galahad i PITRAK1 i nawet nie będę starała się tego udowadniać to słychać,widać i czuć :)


-pisze w dobrym wątku


-po przeczytaniu twojego editu popłakałam się ze śmiechu nie będę go komentować zapisz się do partii rządzącej w naszym kraju zrobisz tam karierę :rotfl:

6

Monday, 16.01.2017, 10:08

EDIT
niepotrzebne wycieczki osobiste skasowane

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "baalzamon" (16.01.2017, 15:16)


7

Saturday, 21.01.2017, 21:41

yrd

w takich sytuacjach ci co sprzedają yrdy za 1,6 m tez powinni być banowani .dag na aukcjach kosztuje 50 k i to jest ok jeśli chodzi o sprzedaż zwoju w zbrojowni koszt 37k yrd kosztuje 56 k wiec cena jest sporo za wysoka tym tez sie powinni zając administratorzy

8

Sunday, 22.01.2017, 12:00

YRD najrzadsza i najlepsza runa każdy chce mieć armie stoliczną z tylko takimi runami więc często cena nie gra roli przy zakupie a DAG to runka co najwyżej dla armii pobocznej więc i cena licha

9

Sunday, 22.01.2017, 21:17

akcelerator

tez dobry i rzadki a nie ma takiej ceny