Nie jesteś zalogowany.

1

Thursday, 09.02.2017, 00:09

Co Zostało W Ostatnim Czasie Zmienione W Grze ? O Czym Nie Poinformowano Graczy ?

Szanowna Administracjo !!!
jeżeli następują w grze zmiany powinna być na ten temat informacja,a nie ma dlaczego ?
chodzi o "przykręcenie kraniku" z runami,
czy nie należy się grającym informacja,że po ostatnim evencie wprowadzono nowe zasady występowania run na lokacjach ?
skąd wiem zapytacie,a no gram i widzę co się dzieje,piszę o tym po wielu konsultacjach z graczami to nie moja odosobniona opinia ,jeżeli to nie jest wprowadzone ograniczenie przez twórców gry to znaczy że coś się samo za przeproszeniem spieprzyło w co ja osobiście nie wierzę,uważam ,że wprowadzono zmiany w występowaniu run na lokacjach które to bardzo znacznie różnią się od zmian wprowadzonych w czerwcu 2016 r w zmianach v.1.3.0.
nie zabieram głosu w temacie czy zmiana ta jest dobra czy zła ,proszę tylko o nie traktowanie graczy jak "bezmyślnych baranów"którym nie należy się informacja co zmieniono i dlaczego , proszę także o podanie aktualnie obowiązujących zasad przy występowaniu run na lokacjach
sprawa zwojów nie zmieniła się od początku gry więc do do jakości i ilości ich występowania nie będę pytała bo nikt na to pytanie nie uzyskał od twórców sensownej odpowiedzi
co do przedmiotów nic się nie zmieniło od zmian v.1.3.0 więc i nie ma tematu
Proszę o szybką odpowiedz na kluczowe pytania w temacie.
Pozdrawiam Aga

2

Friday, 10.02.2017, 19:38

Wzywam KCz do udzielenia odpowiedzi na pytania zadane w temacie.

3

Saturday, 11.02.2017, 00:28

uuuuu....
poszła poważna magia ;)

juz widze macki mocy ciągnące tu Kruczego,,,,,
ale iskry idą ;-)

pozdro ;-)

PS.
zaraz po napsuciu w dropach run poprawili
IMO

4

Saturday, 11.02.2017, 18:56

od czasu zadania pytania Kruczo Czarny był dwukrotnie na forum nie raczył nic odpowiedzieć ! dlaczego ? nie ma wiedzy (dziwne to byłoby),jest niegrzeczny i mało profesjonalny w tym czego się podjął t.z,administrowania( na to wygląda ,ze tak jest)

niedawno w jednym z tematów KCz pisał,że jest tu po to by reprezentować właścicieli ma prawo do udzielania odpowiedzi w ich imieniu, wszystkie pytania należy kierować własnie do niego(taka szara eminencja nam wyrosła) i co z tego wynika.... no NIC !



pytanie jest jedno co tu robi KCz ? po za podnoszeniem ciśnienia graczom,
biorąc pod uwagę bardzo kontrowersyjne ostatnie decyzje KCz (sprawy banów za aukcje) i absurdalny poradnik "jak uniknąć bana przy aukcjach" (dokładni chodzi o zgłaszanie chęci nabycia na aukcji czegoś za zawyżona cenę do KCz ,kiedy on to będzie czytał i zatwierdzał bądź nie,)to jego robota IMO jest oceniona negatywnie
wygląda na to ,że jako administrator KCz już się wypalił czas na zmiany,albo swojego zachowania w stosunku do graczy,albo czas Panie Kruczo Czarny na zmianę nicku na "BLONDYNKA" bo ja sobie nie życzę żebyś mnie traktował w taki sposób jak to robisz


Agnieszka

5

Saturday, 11.02.2017, 22:18

Mialem już tu nie zaglądać,ale...
Popieram Agnieszke
CZAS NA ZMIANE ADMINA
Ten jest do BANIIII

6

Monday, 13.02.2017, 17:54

Nic nie zostało zmienione w występowaniu run na lokacjach.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


7

Monday, 13.02.2017, 23:32

Dziękuję za odpowiedz

od ponad miesiąca jakość i ilość run (tych z górnej półki) u mnie i u wielu graczy uległa zmniejszeniu o ok 70% w porównaniu do okresu czerwiec-grudzień 2016, to nie przypadek,albo nie znamy zasad,

pytałam czy coś zmieniono odpowiedz jest nie,dlatego muszę zapytać o zasady występowania run na lokacjach,czy to sprawa losowa czy występowanie run tych z górnej półki EH-YRD jest czymś uwarunkowane
jeżeli to tajemnica to proszę napisać nie podamy zasad i uwarunkowań występowania run na lokacjach
ja po prostu nie wiem czy mam chodzić na jedną lokację ,czy na wiele lokacji,nie wiem czy jeżeli na jedną lokacje chodzi kilka osób (a tak na pewno się zdarza)to jedna osoba ma więcej szczęścia druga mniej
nie wiem nic o zasadach jakie są w grze i które dotyczą występowania run ,dlatego jeżeli to nie jest tajemnicą proszę o podanie nawet ogólnych zasad rządzących występowaniem run na lokacjach

Aga

8

Friday, 17.02.2017, 00:01

Czekam nadal na odpowiedz

9

Friday, 17.02.2017, 10:27

zartujesz ???
zwrocili jednostki ??!?!?

ja mialem przez taki bład 2500 SE do odbudowy i piechote, w sumie 2 tygodnie ....

10

Saturday, 18.02.2017, 20:02

CZEKAM NA ODPOWIEDZ

[list][/list]

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Monday, 20.02.2017, 12:49

Od czasu wprowadzenia patcha czerwcowego nie została wprowadzona żadna zmiana, która mogłaby mieć jakikolwiek wpływ na zmianę drop rate-u run.

Dla pewności odpaliłem testy drop-rate, które napisałem przy okazji ostatniego patcha - sprawdzają czy drop rate wszystkiego w grze jest taki, jaki powinien być.
Efekt:

Cytat

OK (915 tests, 915 assertions)

Co do częstości występowania run, to zależą one od bossa lokacji, którą pokonujemy. Z tego co widzę najwyższy drop rate run mają Cesarzowa Y`in oraz Azazel.

Proszę również o przestrzeganie regulaminu forum.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Podobne wątki