Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Tuesday, 14.03.2017, 17:43

kim ty jesteś tym "bardzo chorym" ,który to wysyła do atakujących wiadomości,typu "daj mi spokój ,mam w dupie waszą wojnę chcę tylko w spokoju grać,to mi pomaga w mojej chorobie" itp ?czy "adwokatem" jerzysa,obrońcą multi kont :)
jerzys adwokata nie potrzebuje to info dla ciebie :)
jakim prawem zarzucasz mi kłamstwo ? jak sam kłamiesz,udając kogoś kim nie jesteś wstyd "mały człowieczku"
co do wałków w handlu to prawda ,co do ustawek to prawda co do lewych kont to prawda wszyscy to wiedza i wiedza wszyscy jak to robić by być bezkarnym,tylko ty "nie wiesz" :rotfl: udawaj dalej ,mnie to ani ziębi ,ani parzy ale buźkę zamknij jak będziesz miał mi zarzucać kłamstwo,bo nie masz do tego prawa "bydlaku"
twoje argumenty związane z kontami skype i telefonami komórkowymi to żenada zachowujesz się jak "kaczor" więc dyskutować z takimi ludkami nie mam ochoty


uśnij "maluchu"a jak się obudzisz napisz do Flaviusza ,kiki,bodexa,Sergio i poproś ich żeby baal do ciebie zadzwonił :rotfl:
Dodatkowo wydaje mi sie z tej wiadomości troche przegielas. nawet jak na brak zasad o ktory mozna ciebie podejrzewac

22

Tuesday, 14.03.2017, 18:15

oszuście ja mam problemy czy Ty ?
przypomnij sobie korespondencje ze mną,kłamco za to nie będzie cie nikt szanował oszuście

co do tego kolesia chyba wszyscy widzą że kłamie 5 kont skype ,5 telefonów, a 4 osoby idiotą trzeba być ,żeby tak kłamać.po co zabiera głos na twoje życzenie a może sprawa jest bardziej prosta siedzisz i tam ,choć za tak przebiegłego ciebie nie uważam,żeby dawać tak d.... jak on

23

Tuesday, 14.03.2017, 18:28

oszuście ja mam problemy czy Ty ?
przypomnij sobie korespondencje ze mną,kłamco za to nie będzie cie nikt szanował oszuście

co do tego kolesia chyba wszyscy widzą że kłamie 5 kont skype ,5 telefonów, a 4 osoby idiotą trzeba być ,żeby tak kłamać.po co zabiera głos na twoje życzenie a może sprawa jest bardziej prosta siedzisz i tam ,choć za tak przebiegłego ciebie nie uważam,żeby dawać tak d.... jak on
Cały czas przeginasz.

24

Tuesday, 14.03.2017, 18:48

ja w odróżnieniu do ciebie pisze prawdę,czy to przegięcie ?moim zdaniem nie
jestem na ciebie wściekła to fakt,ale nie napisałam nic o czym nie mówi się po "cichu" na całym serwerze a nawet na 2 serwerach,
sprawa jest prosta wykorzystujesz wszystko co jest możliwe do prywatnej wojenki,nie masz żadnych zasad wykorzystujesz innych,kłamiesz,mataczysz w celu osiągnięcia przewagi, a wojenki nie wygrasz, to jest cała prawda o tobie ,a jedna z ofiar twoich świństw jestem ja i moja wiara w ludzi,
mnie nie oszukasz po raz drugi

misiekaa1971

Początkujący

Postów: 14

Skąd: Ostrów Wlkp.

  • Wyślij prywatną wiadomość

25

Tuesday, 14.03.2017, 20:57

Artur, prosze NIE odpowiadaj i NIE komentuj

widać na kilometr ze ktos ma powazne problemy osobiste i nie jestes to Ty ani ja

Agnieszka, wez na wstrzymanie i zastanow sie nad sobą.

Artur, prosze NIE odpowiadaj i NIE komentuj

widać na kilometr ze ktos ma powazne problemy osobiste i nie jestes to Ty ani ja

Agnieszka, wez na wstrzymanie i zastanow sie nad sobą.



Ja nikogo tu nie obraziłem a ten poziom i stwierdzenie bydlaku pokazuje że mam do czynienia z osoba która ma poważne problemy ze sobą wiec komentować tego poziomu nie będę stając się podobna osobą = wsią mi zapachniało. Nie wiedziałem że tutaj można kogoś obrażać gdzie jest administracja ręce opadają :thumbdown:

26

Tuesday, 14.03.2017, 21:38

ja w odróżnieniu do ciebie pisze prawdę,czy to przegięcie ?moim zdaniem nie
jestem na ciebie wściekła to fakt,ale nie napisałam nic o czym nie mówi się po "cichu" na całym serwerze a nawet na 2 serwerach,
sprawa jest prosta wykorzystujesz wszystko co jest możliwe do prywatnej wojenki,nie masz żadnych zasad wykorzystujesz innych,kłamiesz,mataczysz w celu osiągnięcia przewagi, a wojenki nie wygrasz, to jest cała prawda o tobie ,a jedna z ofiar twoich świństw jestem ja i moja wiara w ludzi,
mnie nie oszukasz po raz drugi
no wlasnie, na t2 juz jestem najlepszy
a na t1 prawie

27

Tuesday, 14.03.2017, 22:15

do "wieśniaka" obraziłeś mnie zarzucając kłamstwo,prawdę mówiąc mam to w głębokim poważaniu,nie ty pierwszy i nie ostatni zachowujesz się jak cham(ja takich ludków zwę bydlakami wyjaśnienie dla ciebie )
kłamałeś ty i każdy czytający to wie dla twojej informacji Flaviusz Belizariusz to 1 a nie 2 osoby głupku :)
moim skromnym zdaniem zamiast śmiecić tu swoimi nie przemyślanymi wypowiedziami i płakać nad swoim losem wzywając administracje do reakcji,napisz w innej zakładce skargę na mnie,na pewno zostanie rozpatrzona i w najgorszym razie będę zmuszona odpocząć na banie od gry,
reasumując -zanim cos napiszesz zastanów sie 100x bo głupota nie boli ale ośmiesza:)

do baala tam jesteś 1 nie mogę tego stwierdzić bo nie gram na T2 ,ale zapewniam cię,że tu 1 nie będziesz nigdy chyba ,że Rafix skończy grać :rotfl:

28

Tuesday, 14.03.2017, 22:18

do "wieśniaka" obraziłeś mnie zarzucając kłamstwo,prawdę mówiąc mam to w głębokim poważaniu,nie ty pierwszy i nie ostatni zachowujesz się jak cham(ja takich ludków zwę bydlakami wyjaśnienie dla ciebie )
kłamałeś ty i każdy czytający to wie dla twojej informacji Flaviusz Belizariusz to 1 a nie 2 osoby głupku :)
moim skromnym zdaniem zamiast śmiecić tu swoimi nie przemyślanymi wypowiedziami i płakać nad swoim losem wzywając administracje do reakcji,napisz w innej zakładce skargę na mnie,na pewno zostanie rozpatrzona i w najgorszym razie będę zmuszona odpocząć na banie od gry,
reasumując -zanim cos napiszesz zastanów sie 100x bo głupota nie boli ale ośmiesza:)

do baala tam jesteś 1 nie mogę tego stwierdzić bo nie gram na T2 ,ale zapewniam cię,że tu 1 nie będziesz nigdy chyba ,że Rafix skończy grać :rotfl:
...

29

Tuesday, 14.03.2017, 22:20

Przeczytałem początek i omówienie problemu potem jak zwykle były bluzgi i dużo krzyku więc to sobie podarowałem
Dla mnie w każdym razie dziwna jest sytuacja że słaba wioska posiada nieadekwatne do wydobycia wojsko bo nie o to chyba w tej grze chodzi, dla wysuwających argumenty nalotów mam rozwiązanie, wprowadzenie dezercji nadliczbowych wojsk nieodpowiadających wydobyciu (kwesta techniczna to ustalenie jakie wojsko dezerteruje jako pierwsze)

30

Wednesday, 15.03.2017, 11:08

zapewniam cię,że tu 1 nie będziesz nigdy chyba ,że Rafix skończy grać




Zastanawia mnie na czym opierasz takie przekonanie graniczące z pewnością?
Skąd to wiesz?

Hmn, oczywiste jest ze kilkanaście kont przekazuje Rafixowi surowce, poprzez ataki, wymiany wiosek z pelnymi silosami, armie na minusie, itp.
To widać w tempie wzrostu wiosek Rafixa.
Oczywiste jest, ze pół klanu żuli regularnie wyskakuje, żeby poprzez atak przekazac Rafixowi eksp.
To widać w tempie wzrostu herosów.
jedynie biedny Wacus nie moze wyskoczyc, specjalnie dla niego rafix wychodzi na moment.

Ale to wszystko mało, co jeszcze robi Rafix, że masz taką pewność?
Może podzielisz sie tym z nami ? To musi byc coś specjalnego.
Moze mozliwośc podgladania bazy danych gry ?
Widać gdzie stoją armie, gdzie idą, gdzie leżą surowce?
Nic innego nie przychodzi mi do głowy.

Robisz wrazenie osoby bardzo dobrze zorientowanej we wszystkim co się dzieje na serwerach.
Podziel się z nami swoją wiedzą. :-)

umieram z ciekawości co to może byc :-)

31

Wednesday, 15.03.2017, 11:40

popatrz jakie to proste jak bym widziała własne odbicie w lusterku :)


Zastanawia mnie na czym opierasz takie przekonanie graniczące z pewnością?
Skąd to wiesz?

Hmn, oczywiste jest ze kilkanaście kont przekazuje baalzamonowi surowce, poprzez ataki, wymiany wiosek z pelnymi silosami, armie na minusie, itp.
To widać w tempie wzrostu wiosek baalzamona.
Oczywiste jest, ze pół klanu bc regularnie wyskakuje, żeby poprzez atak przekazac baalzamonowi eksp.
To widać w tempie wzrostu herosów.

Ale to wszystko mało, co jeszcze robi baalzamon, że masz taką pewność?
Może podzielisz sie tym z nami ? To musi byc coś specjalnego.
Moze mozliwośc podgladania bazy danych gry ?
Widać gdzie stoją armie, gdzie idą, gdzie leżą surowce?
Nic innego nie przychodzi mi do głowy.

Robisz wrazenie osoby bardzo dobrze zorientowanej we wszystkim co się dzieje na serwerach.
Podziel się z nami swoją wiedzą. :-)

umieram z ciekawości co to może byc :-)

32

Wednesday, 15.03.2017, 11:55

tylko wlasnie ze tego nie widać :-)
a to co opisalem widac doskonale
tylko trzeba miec oczy a nie tylko mlec ozorem


no i nie jestem no 1
i nie planuje byc - nie to mi sprawia frajde
ja po prostu chce sobie pograc i nie wstydzic się za wypowiedzi innych wspolgraczy (np. TWOJE) bo jak to o mnie swiadczy?
wolalbym grac z osobami kulturalnymi , ktore nie obrazają innych.


EDIT
pamiętaj ze zmiany:
http://t1.czaswojny.interia.pl/?a=changelog

v. 1.2.2 19 grudnia 2014
Przy przejmowaniu lub zamianie wioski surowce, które się w niej/nich znajdują zostają wyzerowane.
Przy znoszeniu aktualnie panującego ustroju surowce we wszystkich wioskach gracza są zerowane.

zostały specjalnie wprowadzone "Dla Rafixa".
ponieważ udowodniono ze w taki sposób się pompował. I zmiany te miały ukrócić te praktyki.

a to już są fakty a nie pomówienia.


EDIT 2
w sumie Agnieszko musze Ci podziekować
poruszyłaś ważny temat.

Może ktoś się zainteresuje jakim cudem Rafix, a konkretnie jego główny heros KAIN od
2017-01-05, kiedy miał 8 910 000 doświadczenia

zwiększył do dzisiaj do: 10 925 000 doświadczenia ?

to ponad 2 miliony doświadczenia (mimo kary zmniejszającej do 65%) w dwa miesiące.
Większość od żuli w ustawionych walkach.


i to jest przekręt. Tym się zajmij drogi Sherlocku w spódnicy. Marnujesz swój talent czepiając się mnie. :-)

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio edytowany przez "baalzamon" (15.03.2017, 12:09)


33

Wednesday, 15.03.2017, 12:48

należy taka sama analizę przeprowadzić w stosunku do ciebie

to na tyle komentować tego nie zamierzam szkoda czasu byleś jesteś i będziesz oszustem i tego nie zmieni nic jedyna twoja quasi obrona to rozmydlanie tematu poprzez przerzucanie oskarżeń na innych to żałosna obrona można ja porównać do tego co robi w naszym państwie grupa "kaczki" ,więc nie ma z kim i o czym dyskutować

34

Wednesday, 15.03.2017, 12:56

należy taka sama analizę przeprowadzić w stosunku do ciebie


alez nie ma zadnego problemu :-)
nie mam nic do ukrycia :-)

Wyczuwam wycofywanie się ?
Aga, nie poddawaj się !
Trop szukaj, doszukuj !
Dobrze Ci idzie , cale BC Ci kibicuje !
Nikt z nas nie miał odwagi podnieś tego tematu, a tu proszę KOBIETA nas wyręczyła.

Nie poddawaj się!
Jeśli potrzebujesz, to masz moją zgodę aby donieść na rafixa i na mnie :-)
niech nas przeswietlą :)


a kaczkami sobie geby nie wycieraj: uwierz mi postępujesz jak oni. mogliby byc z Ciebie dumni.
bez dowodów OSKARZASZ

ja powyzej napisałem FAKTY
widzisz roznice ? już nie chcesz dyskutowac ?


A Ty? siedzisz na tym DG, sluchasz glupot, mnozysz je x 100 i chwalisz się jaka mądra jestes przed całym forum
i jeszcze obrazasz bogu ducha winnych graczy
bo zalozyli lotki obok mojej stolicy zeby rafix nie mogl postawic tuz obok swojej i zaskoczyc mnie w 2,5 minuty (jak ostatnio)

Aga, nie ma obowiazku wypowiadania się na forum...
jezeli czujesz ze Ci czegos brakuje zeby napisac cos mądrego - powstrzymaj się
ja pochwale a i zule sie pewnie ucieszą.



EDIT
ah, dodam jeszcze ze te lotki obok mojej stolicy zalozyli NA MOJĄ PROSBE :-)

35

Wednesday, 15.03.2017, 13:36

nie masz? to pokaż swój przyrost doświadczenia w analogicznym czasie ,pokaż przyrost pkt w tym samym czasie -będzie wiadomo wszem i wobec co robisz ,nie potrzebuje do tego żadnego komentarza gołe liczby wystarczą :)
takie pokazanie wszystkim uświadomi ,jakimi sa cienkimi grajkami w porównaniu do baaljerzysa:)
mimo 2 złomów ile doświadczenia złapałeś w tym czasie? ile budynków ukończyłeś ?
podaj jeszcze dla porównania twoje wydobycie z kopalnie,wtedy każdy zrozumie gdzie tkwi twoja siła:)
ilu to grajków z bc zapieprza od świtu do nocy ,żeby ci dobrze zrobić?:)
nie wycofuje sie tylko oczekuje odpowiedzi a nie rozmydlania tematu ,jak tak będziesz robił to mam cie głęboko w .......szkoda mojego czasu:)
ten temat był wałkowany kilka razy nawet "mordkę" w temacie otwierałeś nie pamiętasz? :)
ja mam buzie nie mordę "bydlaku"dowody sa widoczne w przyroście twojego hero i przyroście pkt rankingowych oślepłeś baaljerzysie czy udajesz głupka:)
FAKTY to taki program w TVN to program informacyjny info dla cienie,wiem ,ze nie oglądasz go bo masz swój TVP INFO :)
mało mnie obchodzi gdzie postawiłeś i w jakim celu lotki ze swoich multi :)wolnoć Tomku w swoim domku:)
biedny Flavio,kika,bodex,Sergio niedobra Aga ich oskarża ,chłopaki nie płaczą baaljerzys was obroni chłopcy:)
nie ty mnie będziesz uczył jakie sa obowiązki na forum,mam ochotę pisze nie mam nie pisze i to moja wola ,nic ci do niej,kilkakrotnie już mnie blokowałeś i wracasz :)ale nic z tego nie będzie "bydlaku" możesz sie oblizywać dalej :)
to nie było takie trudne prosiłeś sam siebie :rotfl:

36

Wednesday, 15.03.2017, 14:07

Ale ja sie nie musze dowartosciowywac...
jak napisalem : smialo wnioskuj o przeswietlenie

reszty juz nie czytam, bo sie pewnie powtarzasz :-)
szkoda mi czasu na glupoty

37

Wednesday, 15.03.2017, 15:17

Informacja dla wszystkich grających nie podana przez baaljerzysa czemu podaje inne dane a swoje skrzętnie ukrywa:)


jakim cudem baalzamom, a konkretnie jego główny heros Baalzamon od
2017-01-09, kiedy miał 5 753 000 mln doświadczenia


zwiększył je do dzisiaj do: 7 005 000 mln doświadczenia ?


to 1 252 000 mln doświadczenia (mimo kary zmniejszającej do 65%) w dwa miesiące.
w tym czasie Baalzamon zaliczył 3 złomy (na mario, jannet i Rafixie) -cuda na T-1 sie zdarzają


po za tym w analogicznym czasie pkt rankingowe za budynki i wojo budowne:
od 9 stycznia zdobył 32 922 097 mln - cuda na T-1 sie zdarzają

38

Wednesday, 15.03.2017, 15:42

To nie cuda :-)))
Cuda to u żuli są.

U mnie to ciężka wytężona praca.

Także dawaj: zgłaszaj wniosek o prześwietlenie. (dział skargi)
chętnie poddam się, razem z rafixem, wszelkim procedurom.

Jeśli admini będą mieli do mnie jakiekolwiek pytania (nie sądzę szczerze mówiąc) to chętnie IM wszystko wytłumaczę.
Tobie nie zamierzam.
Zobaczymy jaki procent zdobytego ekspa u mnie i u Rafixa pochodzi z ustawianych ataków :-)


PS.
żadnych danych "skrzętnie nie ukrywam", nad-interpretujesz swoją bujną wyobraźnię :-)


bez odbioru

pamiętaj:
Dział Skargi i dawaj :-)

39

Wednesday, 15.03.2017, 16:04

hahahahahah kłamco ,oszuście w czasie gdy nie miałeś wojska (chyba nie muszę ci tłumaczyć ile trwa odbudowa +3k servo) zdobywałeś doświadczenie po ile sługusy z bc ci dawali po 500lasek ?:)ile razy dziennie 20 -40 :)
twoja praca polega na czekaniu na exp z ustawek i wystawianiu krzemy na rynku hahahahahaha
ja mam coś zgłaszać ? za kogo mnie bierzesz "bydlaku" hamuj trochę,takie teksty to do swoich koleżków a nie do mnie
nie odpowiadasz, mataczysz jesteś zwykłym marnym oszustem bez zasad i honoru mam cie w głębokim poważaniu chamie
mało mnie obchodzi o co administracja zapyta takie coś jak ty
byleś, jesteś i zostaniesz świnia ujawniającą prywatne wiadomości

i ty to zgłoś "bydlaku " do administracji ja swoje sprawy załatwiam sama nie potrzebuje do tego pomocy innych
pamietaj dział skarg "bydlaku" :rotfl:

40

Wednesday, 15.03.2017, 16:09

EDIT
skasowana treść

lepiej poźno niż wcale kończę rozmowę z Tobą.

Podobne wątki