Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

41

Wednesday, 15.03.2017, 16:14

hahahahahah kłamco ,oszuście w czasie gdy nie miałeś wojska (chyba nie muszę ci tłumaczyć ile trwa odbudowa +3k servo) zdobywałeś doświadczenie po ile sługusy z bc ci dawali po 500lasek ?ile razy dziennie 20 -40
twoja praca polega na czekaniu na exp z ustawek i wystawianiu krzemy na rynku hahahahahaha
ja mam coś zgłaszać ? za kogo mnie bierzesz "bydlaku" hamuj trochę,takie teksty to do swoich koleżków a nie do mnie
nie odpowiadasz, mataczysz jesteś zwykłym marnym oszustem bez zasad i honoru mam cie w głębokim poważaniu chamie
mało mnie obchodzi o co administracja zapyta takie coś jak ty
byleś, jesteś i zostaniesz świnia ujawniającą prywatne wiadomości

i ty to zgłoś "bydlaku " do administracji ja swoje sprawy załatwiam sama nie potrzebuje do tego pomocy innych
pamietaj dział skarg "bydlaku"


Bardzo prosze administracje o przyjrzenie sie wypowiedziom tej pani
nawet ZNP nie usprawiedliwia tego co ten gracz wypisuje...

42

Wednesday, 15.03.2017, 16:30

żonie to swojej powiedz oszuście

43

Wednesday, 15.03.2017, 16:54

i ty to zgłoś "bydlaku " do administracji ja swoje sprawy załatwiam sama nie potrzebuje do tego pomocy innych
pamietaj dział skarg "bydlaku"



mówisz i masz - zgłoszone.

44

Wednesday, 15.03.2017, 17:11

dziękuję pięknie oszuście:)
zapomniałeś o handlu na rynku ,dodaj to bez tego nie będzie pełnej wiedzy w temacie twoich przekrętów,a może masz coś do ukrycia:)

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Jagna" (15.03.2017, 17:17)


45

Wednesday, 15.03.2017, 17:17

zamiast dziekować zrób coś innego: przestań obrażać ludzi
to co robisz jest chore

46

Wednesday, 15.03.2017, 17:18

staram sie obrazić ciebie nie mam innej broni żeby odpłacić ci za te świństwa które mi zrobiłeś :(

47

Thursday, 16.03.2017, 10:01

Na uspokojenie emocji:

Jagna, ostrzeżenie za obrazę innego użytkownika.

Uprzejmie proszę o dyskusję pozbawioną osobistych wycieczek.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


48

Saturday, 18.03.2017, 12:04

Zgodnie z informacją jaka jest w grze zostaną skasowane armię poniższych graczy, które nadużywały mechanizmu ochrony przed nadmiernym niszczeniem graczy przy użyciu nalotów:

T1:
Rafix (3 armie)
darek72 (1 armia)

T2:
Brak takich przypadków.

EDIT:
Armie dopiero zostaną skasowane.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (18.03.2017, 17:06)


49

Monday, 20.03.2017, 09:24

:-)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "baalzamon" (20.03.2017, 09:36)


50

Friday, 24.03.2017, 11:25

KruczoCzarny, dziękuję za interwemcję.
Osobiście uważam, że baalzamon też powinien dostać ostrzeżenie. Nie był tak dosłowny jak Jagna, ale też Ją obrażał i prowokował.

I to samo dzieje się w każdym nowym temacie.
Jagna, baalzamon i Spiryt35 - proszę, byście swoje osobiste konflikty rozwiązali poza Forum i wypowiadali się w temacie i w swoim imieniu. Nie szanujecie się nawzajem, ale proszę szanujcie innych.


Wracając do tematu, jeśli sytuacje jakie baalzamon opisał w pierwszej odpowiedzi są możliwe, to jestem za tym, by wprowadzi dezercję zasugerowaną przez Aleksosa.
Dezerterował by ten sam procent każdego typu jednostek liczony w stosunku do surowca, którego niedostatek jest największy - na przykład:
- wydobycie żelaza pozwala utrzymać 13% wojska, złota 17%, krzemu 14%
- niedostatek żelaza jest największy więc 87% każdego typu jednostek dezerteruje.

51

Friday, 24.03.2017, 11:41

A Ty co Psysiu, recenzent?
Ktoś Ciebie pytał o zdanie?

ja się na Jagne w ogole nie gniewam i nie sadze zeby dostala ostrzezenie za rozmowe ze mną
obrazala innego uzytkownika

A Twoja wypowiedz w ogole jest spozniona bo temat zostal dawno temu zakonczony
a oceniając pomysl - bezsensowny - za duzo roboty zeby to "oprogramowac"

Podobne wątki