Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 06.03.2017, 10:30

Armie z ujemnym wydobyciem

W związku z faktem, iż obecnie gra pozwala utrzymywać armie na ujemnym wydobyciu bez konsekwencji systemowych i część graczy to wykorzystuje, chcielibyśmy dowiedzieć się od Was co o tym sądzicie. Czy uznajecie to za problem?

Skłaniamy się ku temu, by to kiedyś rozwiązać systemowo, ale ogólnie nie mamy możliwości załatwić tego w najbliższym czasie.

Co o tym sądzicie i jakbyście chcieli to rozwiązać?
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


2

Monday, 06.03.2017, 13:18

moim zdaniem to jest wspaniala mozliwość wyciągania z TE wiecej niz inni frajerzy umieją.

Dla tych co nie wiedzą, mechanizm jest bardzo prosty.

wystarczy mieć fajną wioskę, np, pozwalająca na wystawienie 1000 jednostek
po zbudowaniu takiej armii oblegamy lotke poziom 1 naszego sojusznika na wymiane.
po oblegu mamy te armie 1000 jednostek wystawiona we wsi ktora normalnie nie daje nawet jednej jednostki (brak centrum, itp.)
a nasz sojusznik ma super wies, wiec buduje sobie w niej armie.
po zbudowaniu oblega naszą inna wies lvl 1, na wymiane
i znowu

po kilkunastu dniach mozna mieć stolice i 6 wsi lvl 1, armie stoliczną i 6 armii po 1000 jednostek ze wsi ktora wlasnie oddalismy dalej ....

takie armie mogą chodzi, bronić, nosić, tylko atakowac nie mogą.

jedną wypasioną wsią można zbudowac armie dla calego klanu.

dodatkowo ta wypasiona wies moze byc bezpieczna u sojusznika w BIO.
A my mozemy np. robic naloty stoliczną. a w stolicy stoi 6 armii po 1000 jednostek i nikt (np.) nam nie odda
a wsie lvl 1 mogą sobie bombardować

Cudowna możliwość. Dziwię się ze wszyscy z tego nie korzystają....

Armia na minusie powinna móc poruszać sie tylko do wsi macierzystej.

3

Monday, 06.03.2017, 13:30

powinno się mieć to na co zapracujesz
moim zdaniem tego nie powinno być to jest głupota jak i posty kolegi
pisze bzdury według swej inteligencji bo w grze grać nie potrafi więc szuka wszystkiego pod siebie

This Post by: baalzamon (Dziś, 13:18) is hidden. You ignore the user baalzamon.

więc należy ten błąd usunąć
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

4

Monday, 06.03.2017, 13:44

powinno się mieć to na co zapracujesz
moim zdaniem tego nie powinno być to jest głupota jak i posty kolegi
pisze bzdury według swej inteligencji bo w grze grać nie potrafi więc szuka wszystkiego pod siebie

This Post by: baalzamon (Dziś, 13:1 is hidden. You ignore the user baalzamon.

więc należy ten błąd usunąć
skad wiesz co pisałem skoro mnie ignorujesz?
nie sądze zebys zrozumial co napisalem

5

Monday, 06.03.2017, 14:01

Z opisu wyglada zupelnie jak 'patologia szpiegowania osadnikami'.
Dla mnie to po prostu wykorzystywanie buga w grze.
Jak sie zwierzatko glodzi to ono wkoncu zdechnie.

6

Monday, 06.03.2017, 14:37

ja za sprzedanie / kupieni troszke drozej dostalem:
ban na miesiac, w czasie boba
stracilem surowce (zbudwaly sie zakolejkowane budowy a nie mialy, mialy bys anulowane
zostalem zezlomowany, bo mi nie dali ochorny a ban sie skonczyl jak spalenm


wiec za uzywanie buga co najmniej kasacja WSZYSTKICH armii i ban na miesiac
co najmniej

a jesli trwa to latami (tak slyszalem) to powinien byc ban calkowity

7

Monday, 06.03.2017, 15:23

zapomnij
jakby taka opcja wchodziła w grę to Kruczy by dał bana a nie głupio (za przeproszeniem) pytał o zdanie.


wyobraźcie sobie:
"zauważyliśmy, że niektórzy z Was kradną i oszukują, w prawdzie w regulaminie jest za to ban (lub inna kara) ale zastanawiamy się co z tym zrobić. macie jakieś pomysły?"

Cały ten post to kpina. pewnie się na mnie teraz szambo wyleje ale tak właśnie uważam.

jest bug
jest bug-using
jest ... nic
porażka...

8

Monday, 06.03.2017, 16:31

Myslalem ze w 2009 roku juz sie zabezpieczyli przed armiami z wiosek w których jest ujemne wydobycie... Kasacja wojska badz bany dodatkowo wprowadzcie ze nie da sie ruszyc z wioski wojskiem póki nie bedzie zerowe/dodatnie wydobycie z kopalni.
Czy to jest problem, kiedys byl zapewne dalej jest ;)

9

Monday, 06.03.2017, 16:42

tak tak, skasować, zbanować... pomyślcie trochę zanim głupoty napiszecie.. zapomnieliście już o nalotach?? co w przypadku jak dostanie nalot i będzie miał armie na minusie?? też dasz bana/skasujesz??? jak się obroni przed nalotami? według mnie jest ok i nie ruszałbym tego dopóki można robić naloty, chcecie skasować armie na minusie to skasujcie też naloty, żeby była równowaga.

10

Monday, 06.03.2017, 17:30

a co ma jedno z drugim wspolnego ????


EDIT
czym innym jest maly / duży minus po bombardowaniu czy jakims tam oblegu
a czym innym systemowe wykorzystywanie buga non stop

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "baalzamon" (06.03.2017, 17:37)


11

Monday, 06.03.2017, 22:06

Pytanie KCz jest chyba zrozumiałe dla wszystkich ? moim zdaniem ,jeżeli fakt armii na minusie jest od początku gry tolerowany nie należy go na siłę zmieniać bo i po co gracze do tego są przyzwyczajeni odpowiedz nie zmieniać nic


nie bardzo rozumiem wywodu Baala,rozpoczął od frajerów zakończył tym co ma miejsce z armią na minusie w obecnej chwili,co do tych "cudownych możliwości" to jestem zaskoczona ,czy Ty Baalu nic innego nie robisz tylko szukasz dziur w systemie gry i wykorzystujesz je, to chyba nie zgodne z regulaminem więc ban dla Ciebie byłby na pewno zasłużony,czekam na wyjaśnienia od Ciebie
nie wylewam na Ciebie jak napisałeś sam "szamba",ale prowokujesz takimi tekstami,po co ? dlaczego nie grasz jak większość tylko szukasz jak "oszukać" w Twoją prywatna wojenkę zaangażowałeś połowę servera ze szkoda dla graczy,ale mniejsza z tym i tak moim zdaniem jej nie wygrasz

jest bardzo dużo potrzebnych zmian w grze,które by każdemu pomogły ,ale o tym nie piszesz,jeżeli coś Tobie nie pasuje to znaczy ma nie pasować i innym taki "kaczorek"jesteś :)
prosimy od x czasu administracje,żeby nam dodali w zbrojowni kilka grup na automatyczne przebieranie hero bo 10 to o kilka za mało w 6 epoce;
ja osobiście prosiłam o ułatwienia w noszeniu na DG
to są dla mnie ważne sprawy nie sprawa ujemnego wojska,a mam takie same prawa jak Ty Baalu płacę premkę tak jak i Ty i nie chcę mieć ciągle cos zabierane jak to się dzieje z DG chce też cos dostać aby łatwiej grać i w dupie mam za przeproszeniem ujemne wojsko bo mnie na DG to nie dotyczy,
i tak wygląda każda tu dyskusja KCz pyta o sprawę która nie dotyczy wszystkich graczy ,ale grupy ,która to wykorzystuje ,nawet jeżeli będa zmiany to dla kogo dla jakiej grupy graczy 5/10/20/......a gra jest dla nas wszystkich nie dla kilku graczy

Pozdrawiam Aga

12

Tuesday, 07.03.2017, 08:49

a co Ty, starsza siostra admina jestes ? ze czekasz na moje wyjasnienia ?
masz temat, wyraz swoja opinie - jesli chcesz. nie jest to trudne. i NA TEMAT.

a nie baal to, baal tamto
zakochana jestes we mnie , czy co ?
takie obsesje mozna leczyc...

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Tuesday, 07.03.2017, 11:33

Bylo dwano juz takie cos ze oblezenia z przejmowana surka to bug i zostały zlikwidowane i surka po przejęciu wioski wyparowywuje....

Wiec ujemna armie tez trzeba zlikwidowac i to jak najszybciej.. bo jak by nie patrzac jerzys to plakales aby ts surka znikala...i nie krzyczales wtedy ze trzeba z tego korzystac jak inni tylko byles pokrzywdzony..

JESTEM ZA USUNIECIEM BUGA !!!!!

14

Tuesday, 07.03.2017, 14:24

w sumie bugów do wykorzystania w przeszłosci było dużo...

a wiecie o bugu że mozna było tak zrobić że jedną armie rozwalalo się wiecej niz raz ?
kto wystawiał 1000 j dla expa i mozna było to dwa razy rozwalić (dwiema roznymi armiami) i dwa razy dostac eksp

a wiecie o bugu, że mozna było zakolejkowac w czasie boba budynek z RABATEM 80% a jak bob się skończył to sie to ANULOWALO i wpadało 5x wiecej surowców niz było zainwestowane ?
uzycie trywialne:
w czasie boba kolejkujesz dowolny budynek za 100% (45+) np. centrum 46, czas budowy to dni
oraz na kolejnych trzech miejscach np. krzem 45 , krzem 45 , krzem 45 , czas budowy po minucie, ale za kilka dni. koszt 20% , bo jest bob przecież
kończy się bob ...
anulujesz centrum
wraca inwestycja 1 do 1
anulujesz 3 x krzem... wraca 5x wiecej surowców ....

i komu to przeszkadzało ?! :-) kto skorzystał to teskni ...
a reszta oczka przeciera ze tak mozna było :-)

15

Tuesday, 07.03.2017, 14:29

baalzamon vel jerzys jakbyś nie zauważył,albo miał kłopot ze zrozumieniem czytanego tekstu, to informuje opinię na temat wyraziłam na samym początku postu,
co do pytania o pokrewieństwo z adminem, odpowiadam nie twoja sprawa czyją jestem albo nie jestem siostrą
a dlaczego czekam na wyjaśnienia ? powinieneś się "bydlaku" domyślić,to po pierwsze sprawa związana z przekazywaniem innym moich prywatnych wiadomości, a po drugie sprawa twoich oszustw w grze pozwalająca na osiąganie przewagi nad innymi graczami, co jest nie zgodne z regulaminem,aby nie być gołosłowną chodzi dokładnie o handel na rynku,ustawki dla expy oraz konta na których grasz jako Flavius Belizariusz,kika.Sergio,bodex i kilka innych
czy jestem w tobie zakochana ? odpowiadam ,choć zrozumiesz to pewnie tylko ty ,ale odpowiem, tak ciebie kocham tak, jak swojego męża obaj jesteście gówno warci:)
wiele razy czytałam ,że każdy twój oponent powinien się leczyć :) lekarzem nie jesteś,psychologiem też nie skąd te identyczne oceny innych ? radzę nie wchodzić w role psychoanalityka bo to nie twoja półka intelektualna
to wszystko co mam ci baalzamonie vel jerzysie do powiedzenia

Aga

16

Tuesday, 07.03.2017, 15:35

baalzamon vel jerzys jakbyś nie zauważył,albo miał kłopot ze zrozumieniem czytanego tekstu, to informuje opinię na temat wyraziłam na samym początku postu,
co do pytania o pokrewieństwo z adminem, odpowiadam nie twoja sprawa czyją jestem albo nie jestem siostrą
a dlaczego czekam na wyjaśnienia ? powinieneś się "bydlaku" domyślić,to po pierwsze sprawa związana z przekazywaniem innym moich prywatnych wiadomości, a po drugie sprawa twoich oszustw w grze pozwalająca na osiąganie przewagi nad innymi graczami, co jest nie zgodne z regulaminem,aby nie być gołosłowną chodzi dokładnie o handel na rynku,ustawki dla expy oraz konta na których grasz jako Flavius Belizariusz,kika.Sergio,bodex i kilka innych
czy jestem w tobie zakochana ? odpowiadam ,choć zrozumiesz to pewnie tylko ty ,ale odpowiem, tak ciebie kocham tak, jak swojego męża obaj jesteście gówno warci
wiele razy czytałam ,że każdy twój oponent powinien się leczyć lekarzem nie jesteś,psychologiem też nie skąd te identyczne oceny innych ? radzę nie wchodzić w role psychoanalityka bo to nie twoja półka intelektualna
to wszystko co mam ci baalzamonie vel jerzysie do powiedzenia

Aga
z całym szacunkiem, ale głupstwa wypisujesz. i nie rozumiesz co ja piszę.
aż nie będę tego komentował, żeby ciebie nie prowokować (do dalszego pisania).

edit.
zapomnialas jeszcze dopisac drastica do listy ...

17

Tuesday, 07.03.2017, 15:43

sprawa związana z przekazywaniem innym moich prywatnych wiadomości
a tego to w ogole nie rozumiem.
nie wiem co bierzesz, ale zmniejsz dawke do połowy.
bez odbioru.

EDIT:
This Post by: Jagna (Dziś, 14:29) is hidden. You ignore the user Jagna.



jedno kliknięcie i spokój...
od teraz Twoje posty będą bawić już tylko innych.
powodzenia Agnieszko i więcej szczęścia do mężczyzn Ci życzę, w RL oczywiście (szczerze, bez złośliwości).

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "baalzamon" (07.03.2017, 15:50)


misiekaa1971

Początkujący

Postów: 14

Skąd: Ostrów Wlkp.

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Monday, 13.03.2017, 22:22

baalzamon vel jerzys jakbyś nie zauważył,albo miał kłopot ze zrozumieniem czytanego tekstu, to informuje opinię na temat wyraziłam na samym początku postu,
co do pytania o pokrewieństwo z adminem, odpowiadam nie twoja sprawa czyją jestem albo nie jestem siostrą
a dlaczego czekam na wyjaśnienia ? powinieneś się "bydlaku" domyślić,to po pierwsze sprawa związana z przekazywaniem innym moich prywatnych wiadomości, a po drugie sprawa twoich oszustw w grze pozwalająca na osiąganie przewagi nad innymi graczami, co jest nie zgodne z regulaminem,aby nie być gołosłowną chodzi dokładnie o handel na rynku,ustawki dla expy oraz konta na których grasz jako Flavius Belizariusz,kika.Sergio,bodex i kilka innych
czy jestem w tobie zakochana ? odpowiadam ,choć zrozumiesz to pewnie tylko ty ,ale odpowiem, tak ciebie kocham tak, jak swojego męża obaj jesteście gówno warci:)
wiele razy czytałam ,że każdy twój oponent powinien się leczyć :) lekarzem nie jesteś,psychologiem też nie skąd te identyczne oceny innych ? radzę nie wchodzić w role psychoanalityka bo to nie twoja półka intelektualna
to wszystko co mam ci baalzamonie vel jerzysie do powiedzenia

Aga


Aga tu poleciałaś z tekstem

w grze pozwalająca na osiąganie przewagi nad innymi graczami, co jest nie zgodne z regulaminem,aby nie być gołosłowną chodzi dokładnie o handel na rynku,ustawki dla expy oraz konta na których grasz jako Flavius Belizariusz,kika.Sergio,bodex i kilka innych

Ja mam kontakt z każdym z osobna graczem Flavius, Belizariusz, kika, Sergio, bodex więc nie pisz takich głupot że baal gra na ich kontach to kompletna bzdura lubię być w jasności i w zgodzie ale to co napisałaś jest nie tylko pomówieniem ale kłamstwem. Nie piszę tego bo jestem w BC ale piszę bo te bzdury podniosły mi ciśnienie. Aga jeśli masz dowody to udowodnij a potem takie głupoty piszesz jak nie masz dowodów to skończ wypisywać te bzdury. Każdy w BC ma swój telefon z każdym siedzę i osobno pisze na skype to oznacza że baal ma 5 telefonów i 5 kont na skype co za bzdura. Kobito obudź się. Pozdrawiam Artur :thumbdown:

19

Tuesday, 14.03.2017, 14:46

kim ty jesteś tym "bardzo chorym" ,który to wysyła do atakujących wiadomości,typu "daj mi spokój ,mam w dupie waszą wojnę chcę tylko w spokoju grać,to mi pomaga w mojej chorobie" itp ?czy "adwokatem" jerzysa,obrońcą multi kont :)
jerzys adwokata nie potrzebuje to info dla ciebie :)
jakim prawem zarzucasz mi kłamstwo ? jak sam kłamiesz,udając kogoś kim nie jesteś wstyd "mały człowieczku"
co do wałków w handlu to prawda ,co do ustawek to prawda co do lewych kont to prawda wszyscy to wiedza i wiedza wszyscy jak to robić by być bezkarnym,tylko ty "nie wiesz" :rotfl: udawaj dalej ,mnie to ani ziębi ,ani parzy ale buźkę zamknij jak będziesz miał mi zarzucać kłamstwo,bo nie masz do tego prawa "bydlaku"
twoje argumenty związane z kontami skype i telefonami komórkowymi to żenada zachowujesz się jak "kaczor" więc dyskutować z takimi ludkami nie mam ochoty


uśnij "maluchu"a jak się obudzisz napisz do Flaviusza ,kiki,bodexa,Sergio i poproś ich żeby baal do ciebie zadzwonił :rotfl:

20

Tuesday, 14.03.2017, 17:42

Artur, prosze NIE odpowiadaj i NIE komentuj

widać na kilometr ze ktos ma powazne problemy osobiste i nie jestes to Ty ani ja

Agnieszka, wez na wstrzymanie i zastanow sie nad sobą.

Podobne wątki