Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 15.03.2017, 16:53

w zwiazku z oskarzeniami

hahahahahah kłamco ,oszuście w czasie gdy nie miałeś wojska (chyba nie muszę ci tłumaczyć ile trwa odbudowa +3k servo) zdobywałeś doświadczenie po ile sługusy z bc ci dawali po 500lasek ?ile razy dziennie 20 -40
twoja praca polega na czekaniu na exp z ustawek i wystawianiu krzemy na rynku hahahahahaha
ja mam coś zgłaszać ? za kogo mnie bierzesz "bydlaku" hamuj trochę,takie teksty to do swoich koleżków a nie do mnie
nie odpowiadasz, mataczysz jesteś zwykłym marnym oszustem bez zasad i honoru mam cie w głębokim poważaniu chamie
mało mnie obchodzi o co administracja zapyta takie coś jak ty
byleś, jesteś i zostaniesz świnia ujawniającą prywatne wiadomości

i ty to zgłoś "bydlaku " do administracji ja swoje sprawy załatwiam sama nie potrzebuje do tego pomocy innych
pamietaj dział skarg "bydlaku"


W związku z oskarżeniami o oszustwa powyżej (forma tych oskarżeń powinna zaowocować zdecydowaną reakcją administracji).


Uprzejmie proszę o sprawdzenie graczy, serwer T1 :
Baalzamon id 30379
Rafix id 15769

w kontekście zaskakującego (dla mniej rozgarniętych graczy) wzrostu doświadczenia głównych herosów w/w.
A konkretnie chodzi o to czy Ci gracze "nie przesadzają" z dostawaniem ekspa od sojuszników.

O ile to możliwe proszę o podanie jaki % uzyskanego w tym roku doświadczenia pochodzi z ataków oraz ile doświadczenia dał gracz, który "dał najwięcej".
Dzięki temu od razu będzie widać czy któryś z wyżej wymienionych oszukuje czy nie.

Jeśli okaże się najwięcej doświadczenia dostarczył Rafixowi np. Wacek, to wnioski można wyciągać ...

publikuje to aby ostatecznie zakonczyc publiczne oskarzenia.