Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 19.03.2017, 11:08

Ankieta przeciw gracza którzy nadmiernie niszczą grę

Golem Świat Jukatanu

konto nie aktywne od paru lat
co 3 miesiace ktoś się zjawia na nim i niszczy serwer
konto powinno być usunięte natychmiast
powód
gracze którzy płacą premie na utrzymanie serwera odchodzą

więc za kilka miesięcy gra nie przyniesie zysku i także nie zdobędzie zasobów na utrzymanie serwera

tu trzeba działać ni3 polonolizowac
proszę o poparcie dla usunięcia tego konta że skutkiem natychmiastowym
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Sunday, 19.03.2017, 11:45

Ja popieram !!!

Bo dopiero co sie odbudowalem znowu wszystko mam niszczone przez konto co jest aktywne co kilka miesiecy aby naloty robic....i nie tobi wszystkim bo to gracz klanu Vanhalia...ktoremu nie zalezy na grze tylko aby niszczyc !!!

3

Sunday, 19.03.2017, 12:37

Ja też popieram banować graczy co bombią:
Atlantis77 konto pendzla bo gra obok niego i akurat bombi tylko klan Nowa Vallhila
Zebrz77 konto grega bo gra koło niego i akurat bombi tylko klan Nowa Vallhila
Ragnar Lothborg
caezyman

Swoją drogą czy to nie jest dziwne, że tych dwóch graczy Atlantis77 i Zebrz77 mają ze sobą tyle wspólnego...??? Jeden klan, podobne nazwy, obaj bombią tylko Nowa Vallhila, obaj nie bombią klanu Pogromcy...

Tak sarecyn1 jestem za banowaniem takich graczy co bombią !!!

4

Sunday, 19.03.2017, 12:49

bo Pogromcy nie robią nikomu nalotów a Vahallia zawsze wszystkich bombią
tak ze sami sobie robicie wrogów
jak Kuba Bogu tak bóg Kubie takie przysłowie znasz
graj z Honorem i walcz wojem naziemnym pokaż że potrafisz grać
naloty każdy potrafi robić zachowanie tchórza
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

5

Sunday, 19.03.2017, 13:57

PROPOZYCJA ZMIAN:


1 gracz, ktorego heros glowny LUB bombiący ma UJEMNE doswiadczenie nie moze bombic
2 jest mozliwość usuwania ujemnego dowswiadczenia punktami ktore heros ma (te na umiejetnosci)
3 nie moze bombić heros ponizej lvl 30 (epoka 5) i 40 (epoka 6)
4 epoki 1-4 w ogole nie mogą bombić z definicji (teraz mogą. TAK MOGĄ !!!!! mimo braku jednostek latających)

takie zmiany zapobiegna robieniu nalotów przez nieaktywne konta
tylko aktywny gracz ktory nie ma "minusa" na glownym (oraz na herosie ktory ma bombic) moglby zrobic nalot

6

Sunday, 19.03.2017, 15:51

sarecyn1 - z tego co wiem to od ponad roku na T2 był spokój z bombami do czasu aż ci dwaj Atlantis77 i Zebrz77 zaczęli latać bo mieli ataki od innych graczy i co Ty na to ???

baalzamon - wszystkie punkty są super :) jestem za :)

7

Sunday, 19.03.2017, 17:32

Ci gracze nie są powiązani z nami
a naloty były 3 może 4 miesiące temu z konta golema
jeśli macie podejrzenia co to tych kont poproś o sprawdzenie ich
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

8

Sunday, 19.03.2017, 17:34

Cos mi sie zdaje ze naloty nie zdolaja zabic tej gry.
Ona zdechla pod koniec 2010 roku.

Proponuje zajrzec do changeloga i samemu sie przekonac.
Patrzac po rankingu z T2, wydaje sie ze nie moze grac wiecej
jak 50 osob. Na T1 napewno jest podobna aktywnosc.
Ilu z tych graczy oplaca premke? 5, 10?

Chyba juz bardzo dawno serwery przestaly na siebie zarabiac ;)
Zastanawiam sie tylko dlaczego wciaz sa otwarte?
Jakis dziwny test socjologiczny?

9

Sunday, 19.03.2017, 17:49

prawdzimym testem bedzie otwarcie t3

ta gra ma potencjal

10

Sunday, 19.03.2017, 18:27

ma potencjał ale bez nalotów, ja na ich miejscu utworzył bym dwa serwery: t3 z nalotami i t4 bez nalotów, założę się ze na t4 począwszy od 4 epoki grać będzie 2-4 razy więcej osób niż na t3 z nalotami.

W obecnej sytuacji zrobiłbym ankietę w grze na T2 i na T1 o wyłączenie nalotów na rok jak to było na t1, najlepsze rozwiązanie.

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Sunday, 19.03.2017, 18:35

"sarecyn1 - z tego co wiem to od ponad roku na T2 był spokój z bombami do czasu aż ci dwaj Atlantis77 i Zebrz77 zaczęli latać bo mieli ataki od innych graczy i co Ty na to ??? "


Czyli simki z valhali zadzwonily do ciebie mowiac tak......sluchaj np. piiiiiii lub ciiiiiii potrzebujemy cie do nalotow na klan pogromcy bo znowu nas wyprzedzaja szybciej sie rozbudowywujac... bo inaczj nie grajac skad moglbys wiedziec ze jacys tam gracze robia naloty

12

Sunday, 19.03.2017, 18:38

1 gracz, ktorego heros glowny LUB bombiący ma UJEMNE doswiadczenie nie moze bombic
2 jest mozliwość usuwania ujemnego dowswiadczenia punktami ktore heros ma (te na umiejetnosci)
3 nie moze bombić heros ponizej lvl 30 (epoka 5) i 40 (epoka 6)
4 epoki 1-4 w ogole nie mogą bombić z definicji (teraz mogą. TAK MOGĄ !!!!! mimo braku jednostek latających)



zeby mieć pewność ze jest to zrozumiale, rowniez dla mlodszych graczy:

GRACZ moze BOMBIC tylko herosem ktory NIE MA MINUSA oraz heros glowny tego gracza NIE MA MINUSA
oraz heros bombiacy MUSI miec odpowiednio wysoki poziom a gracz musi byc w epoce 4-5




slyszalem kiedys ze heros lvl 1 rozwalil budynek w stolicy, ale dowodów nie widzialem

13

Wednesday, 22.03.2017, 07:42

chyba już niewielu gra w TE
bo się nie wypowiadacie
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

14

Wednesday, 22.03.2017, 08:28

nie jestem zwolennikiem nalotów ale to jest przeciwwaga do bezkarnego zabierania wiosek, kasowanie graczy bo komuś nie pasują nie jest dobrym pomysłem.

15

Wednesday, 22.03.2017, 09:04

nie jestem zwolennikiem nalotów ale to jest przeciwwaga do bezkarnego zabierania wiosek, kasowanie graczy bo komuś nie pasują nie jest dobrym pomysłem.


pelne poparcie

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Wednesday, 22.03.2017, 12:08

No jak juz tak mowicie to moglbym sie zgodzic....

Ale to konto wrocilo po pol roku tylko po to aby robic naloty, bo pol toku wczesniej tez robil i jeszcze wczesniej tez......nie bylo w tym czasie zadnego oblezenia na klan z ktorego ten gracz jest !!! A co najlepsze to klan prawie rowny ale gorszy od tego co im naloty robia co chwile....aby zniszczyc dyplomacje i zalozyc oblezen8e jak to bylo i tym razem tez....no ale ze klan simow to i tym razem z przewaga nie zdolali wygrac....a dwie najsilniejsze armie na urlopach byly przez te naloty !!

Normalnie klan simow bo sie nie chce im budowac tylko lepiej niszczyc aby dorownac innym !!!

17

Wednesday, 22.03.2017, 13:38

moim zdaniem powinno być tak zrównoważonego punktu widzenia
jak robić naloty owszem czemu nie
ale jak wpada i w nalocie niszczy 120 lvl to przesada
powinno być tak że 50 sztuk bombowce niszczy 1 lvl budynku
puści szybko 250 to 5 lvl
to w sumie były by szansę na grę zrównoważoną

dziś została się garstka graczy wszyscy mutanty
jak nowy gracz zagra i wpadnie mu 250 bombowcow zniszczy 120 lvl budynków to od ręki zostawi grę
czy o to wam chodzi
bo wy jesteście bohaterowie
to jest efekt tchórza bo ktoś nowy może stać się lepszym niż wy dlatego chcecie latać z bombkami
pewnie od ręki zabić tego gracza bo przecież ja tu bombkami latam i jestem Bogiem
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Wednesday, 22.03.2017, 13:53

Rahl ty dobrze wiesz ze to nie przez to naloty sa....
Powiedz lepiej jak zdobyłeś wszystkie swoje wioski ?
Ani jednej przez normalny obleg !!

I ty mi mowisz o nalotach ze powinny byc a tylko to wykorzystujesz i dzieki nim zabiersz wioski....


klan vanhalia na pierwszym miejscu rankingowym z klanow.. bo graczy tam masa i co chwile naloty robia , a za to ze sie ich atakuje, nie mowie o oblezeniach..

Zrobcie serwer bez nalotow...założę sie ze zaden gracz z tego klanu nie bedzie tam grał...a dla takich graczy bombiacych zrobic z nalotami aby sie niszczyli nawzajem...

19

Wednesday, 22.03.2017, 13:57

całkowiecie się z Tobą nie zgadzam

po co taki gracz nowy mialby byc bombiony ?
nie ma za to ekspa ani surowców

nowi sa atakowani
to nowi sa zagrozeniem dla starych bo jak nowy usupła 10 bombowcow i walnie w stolice staremu i stary gracz straci krzem na wysokim poziomie, to dopiero jest placz ...

wiecej wart ten krzem niz wszystkie wsie nowego razem wziete

wiec co wy z tymi nalotami?

wcale nie same mutanty zostaly


jedyny problem z nalotami to nieaktywne konta
mutant zamiast sam zrobić nalot, wysyla nieaktywne konto

DLATEGO naloty powinny byc robione tylko przez graczy którzy mają glownego na plusie (z ekspem) oraz herosa robiacego naloty na plusie
i wtedy jak sie lotnika dorwie i dostanie -40 000 to wiadomo ze spokoj z jego nalotami na jakis czas, az minus odrobi
dla nieaktywnego (sterowanego) konta jest to trudne (odrobic minus)

a zalogowanie sie raz na dobe i czekanie z bombami az "glowne" konto wyczysci obrone jest latwe
o to walczmy, o to warto walczyc



co do obrazania, przestancie sie zachowywac jak gimnazjalisci, mozna z kamyków ulozyc slowo ktore obraza, a to kamienie przeciez....
obrazil, dostal bana, koniec tematu

glupim pokazaniem palca mozna kogos obrazic
ban powinien byc przedluzony automatycznie do momentu zalogowania gracza, to by nie było problemu z nockami Kruczego

20

Wednesday, 22.03.2017, 17:57

Póki co to niech wreszcie sprawdzą całą valhuje i zablokują konta multi a potem będziemy gadać o reszcie.....