Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 29.03.2017, 02:34

Ponawiam problem ze zbrojownią

Piszę po raz kolejny ,tym razem w imieniu 30 graczy,
Szanowna Administracjo mamy problem z za małą ilością zakładek w zbrojowni służących do automatycznego przebierania hero,temat był poruszany kilka razy, jak do tej pory nie doczekaliśmy się odpowiedzi,czy to jest możliwe do realizacji ,czy nie i z jakich przyczyn (technicznych,czasowych,finansowych)nie ma możliwości ułatwienia gry dla użytkowników
nie będę rozpisywała się,że w obecnej chwili dla grających w 6 epoce to już jest spory problem
w zbrojowni mamy 10 zakładek służących do szybkiego/automatycznego przebrania hero,zakładając ,że gracz posiada 7 herosów to pozostają nam 3 zakładki wolne
a potrzeby minimalne to:
-lokacja dla min 2 hero
-ekspedycja klanowa
-szybki marsz /noszenie to da się połączyć 2 w 1
-podniesienie umiejętności władania bronią(tylko dla człeka, mamy ich po kilku i szkoda exy na podnoszenie jeżeli mamy do tego zwoje)
-min 2 dla głównego (YRD,zwoje)
można by do tego dodać jeszcze wolny marsz itp
ale moim zdaniem brakuje min 3-4 zakładek,jeżeli coś pominęłam,na pewno ktoś dopisze


Pozdrawiam Aga


2

Wednesday, 29.03.2017, 09:22

Co do zbrojowni to mogliby wyciagnac skrypt z bw tam jest 20 miejsc na zestawy, do tego co Jagna napisala mi brakuje jeszcze kasowania zestawow jak sie zapisuje herosa golego

@Edit:

15 tez jest spoko, zeby to zacnie wygladalo wystarczy zmniejszyc przyciski zestawów i zrobic mniejsze przerwy miedzy nimi

Nie obrazilbym bym sie jeszcze jakby dodali skrypt ze jak heros A nosi zestaw X to zestaw X jest podswietlony w zbrojowni jesli mam wybranego herosa A

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Snajper" (29.03.2017, 13:25)


3

Wednesday, 29.03.2017, 11:27

Może byc 15 zestawów
tyle jest herosów i by ładnie wyglądało

fajnie też jakby :
- pod ikoną herosa była jego nazwa
- glowny ZAWSZE był pierwszy, nawet jak jest martwy
teraz jak glowny jest martwy to nie zawsze jest pierwszy i są jaja, nie tego sie ubiera itd

4

Wednesday, 29.03.2017, 14:55

Popieram!!! też mnie to wkurza ręczne przebieranie bo brakuje slotów... cały klan ARCYŻULE popiera pomysł na min. 15 slotów.

5

Sunday, 02.04.2017, 23:39

PANOWIE SushiMaker i Konrad co trzeba zrobić ,żeby uzyskać od Was odpowiedz na pytanie ,które popiera 99.9 % grających ?
bo ja nie wiem,zastanawiam się nad "lizaniem po d...." nic innego nie przychodzi mi do głowy :(


Aga

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Tuesday, 04.04.2017, 08:52

Można np poczekać przynajmniej do końca weekendu.

Postaramy się wprowadzić tą zmianę pod koniec kwietnia lub w maju, razem z kilkoma innymi rzeczami, które w międzyczasie się nagromadziły.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

7

Wednesday, 05.04.2017, 00:04

wypada podziękować,że rozwiązanie naszego problemu nastąpi w tak krótkim czasie,gdybyś mógł jeszcze wypunktować zmiany jakie są planowane to satysfakcja byłaby pełna przynajmniej z mojej strony

co do czekania na odpowiedz nie będę z Tobą polemizować w temacie ,dla mnie jest ważne ,że zmiany korzystne i ułatwiające grę dla wszystkich grających zostały nam obiecane i ich realizacja będzie w terminie ,który podałeś

Dziękuję Pozdrawiam Aga

8

Thursday, 27.04.2017, 11:32

Konrad czy byłbyś tak "uprzejmy" i zechciałbyś odpowiedzieć na moje pytanie :?:
Informuję ,że po zadaniu pytania odczekałam "do końca weekendu".dokładnie 22 dni ,w związku z brakiem odpowiedzi zastanawiam się czy Twój weekend jest "trochę" dłuższy niż 22 dni czy może utraciłeś stanowisko Administratora,a co za tym idzie i nie jesteś osobą do której skierowano pytanie czy może nie żyjesz :?:


Pytania dodatkowe
dla kogo jest to forum,czemu ma służyć,kto jest odpowiedzialny ze strony Administracji za forum i pytanie może najważniejsze co trzeba zrobić,żeby Administracja traktowała grających jako partnerów,a nie jako "frajerów płacących na rozwój gry" :?:


Konrad jeżeli pełnisz jeszcze funkcje Administratora i oczywiście żyjesz proszę o odpowiedz :
1- jakie zmiany są planowane :?: (chodzi o te zmiany w najbliższym czasie t.z koniec kwietnia lub maj)
2-podałeś termin zmian koniec kwietnia lub maj ,ale nie podałeś roku pytam więc czy zmiany mają być kwiecień-maj 2017 r :?:


Aga


9

Friday, 28.04.2017, 10:05

Niepotrzebnie niektórzy sa tacy złośliwi.
to raczej obniży szanse uzyskania zmian w rozsadnym terminie
pytanie nie było wyraźne. łatwo je przeoczyć a sens odpowiadania nieoczywisty ...

10

Friday, 28.04.2017, 19:20

nie bardzo rozumiem, złośliwość chyba na miejscu biorąc pod uwagę zachowanie admina,przeceniasz wpływ postu na jakiekolwiek decyzje adminów ,oni dawno przestali słuchać co grający mają do powiedzenia,jedyne co robią w grze to wybierają wygodne i łatwe do realizacji tematy i raz na jakiś czas próbują tymi zmianami oszukiwać nas i siebie ,ze gra żyje, cel tych zabiegów jest dla mnie niezrozumiały
zadałam sobie trud poczytania jak to było od "narodzin" gry- początki super merytoryczne rozmowy wiele fajnych pomysłów, ale koniec był nieoczekiwanie szybki i moim zdaniem wpływ na tą grę miał drugi projekt BW to zabiło TE cała administracja zajęła się nowym dzieckiem a nas olała :(
moim zdaniem TE jako gra jest ok oceniam ją wysoko,ale administracja jest nie do zaakceptowania ,nie znam drugiej takiej gry gdzie tak olewa się graczy,nie liczy się ze zdaniem grających, dwaj głowni administratorzy zabierają głos na forum kilka razy w roku,przeważnie składając nam życzenia świąteczne, informując o eventach poprzez kopiowanie tych samych informacji z lat ubiegłych oraz tłumacząc jakaś awarię,fakt czasami zdarza się im zabrać w głos jakiejś sprawie ,ale to 1% spraw jakie są tu poruszane,trzeci administrator miał być łącznikiem między nami a "Panami i Władcami" gry nie jest,woli być "prokuratorem ,sędzią i katem "w jednej osobie
ja nie zgadzam się z takim traktowaniem ,ale za przeproszeniem "gówno" mogę zrobić pozostała mi tylko wiara ,że ktoś w końcu zrozumie,razem można więcej i lepiej,ale trzeba CHCIEĆ

Aga

11

Monday, 29.05.2017, 16:48

Jak widać...kwiecień minął i już koniec maja....a nigdzie nie widać, aby było coś wprowadzone do tego czasu...a miało być pod koniec kwietnia lub w maju !!!

12

Thursday, 01.06.2017, 17:56

w sumie jak tak gdybamy a zmian nie widac, mysle ze przydaloby sie w zbrojowni ilosc przedmiotów jaka posiadamy.
np. yy/xx widocznych pod pierwszym/pierwszymi dwoma miejscami w dolnym rzedzie gdzie sa przedmioty na wysokosci przycisku rozbierz bohatera

13

Friday, 02.06.2017, 10:21

Jestem za zmianą w zbrojowni. Dobrze by było dodać chociaż zakładki wyświetl tylko amulety, pierścienie, lewa ręka itp. Już by było mniej do przeszukiwania w zbrojowni.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Friday, 02.06.2017, 10:31

Niestety trzeba będzie jeszcze trochę poczekać, aż nieco zwolnią się nam moce przerobowe. Będę się starał wprowadzić zmiany jeszcze w czerwcu, ale nie mogę tego obiecać na 100%, bo zależy to od kilku czynników. Dziękujemy za Waszą cierpliwość.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

15

Saturday, 10.06.2017, 10:48

Konrad a możesz napisać konkretnie co macie gotowe co jeszcze chcecie poprawić i czy są jeszcze jakieś większe play na zmiany ?

Wdzięczny będę za odp wie ze macie sporo do zrobienia na BW ale sam wiesz ze jak napiszesz raz na 1-4 miechy to ludzie mają pełno pytań

16

Sunday, 02.07.2017, 11:45

No i już lipiec i nadal nic w zmianach w tej grze :((((( znowu bedzie napisane ze sie nie moga wyrobic i postarają sie w lipcu, ale nie obiecują :)

17

Sunday, 02.07.2017, 13:57

Dopóki będą osoby jak Krinter,które uważają,że pieniądze za premium z TE powinny zasilać BW dopóty Konrad będzie zachowywał się jak cham i będzie traktował grających na TE jak bandę gówniarzy ,którym można obiecać wszystko i nie zrobić nic ,którym nie odpowiada się bo nie ma komu i po co
Informują cię żałosny administratorze,że napiszę na ciebie skargę do właściciela gry i informuję cię żałosny administratorze ,że w regulaminie premium jest punkt mówiący,że wpłaty na premium służą między innymi do rozwoju gry TE nie BW !!!
mało mnie obchodzi ,że jak pisze Krinter macie robotę na BW,to słyszymy za każdym razem jak coś trzeba zrobić
zrozum wreszcie żałosny administratorze,że tu jest TE i tu grają i płacą na rozwój gry ludzie nie z BW tylko z TE
to ,że nie dotrzymujesz obietnic to świadczy tylko o tobie , dla mnie to te zmiany możesz sobie wsadzić wiesz gdzie

Aga

18

Sunday, 02.07.2017, 15:52

Kawalek changeloga:


v. 1.3.0 6 czerwca 2016
v. 1.2.2 19 grudnia 2014
v. 1.2.1 10 września 2012
v. 1.2.0 10 sierpnia 2012
v. 1.1.2 22 grudnia 2010
v. 1.1.1 27 sierpnia 2010
v. 1.1.0 4 sierpnia 2010
v. 1.0.2 26 lipca 2010
v. 1.0.1 8 lipca 2010
v. 1.0.0 26 kwietnia 2010
v. 0.8.9 12 marca 2010
v. 0.8.8 1 marca 2010
v. 0.8.7 12 stycznia 2010
v. 0.8.6 7 stycznia 2010
v. 0.8.5.3 12 listopada 2009
v. 0.8.5.2 19 października 2009
v. 0.8.5.1 30 września 2009
v. 0.8.5.0 9 września 2009
v. 0.8.4.5 1 września 2009
v. 0.8.4.4 28 sierpnia 2009

Jakie wnioski sie nasuwaja? :P

Gdyby nie towarzystwo, dawno bym przestal zagladac,
puszczac wyprawki i expy :P

19

Sunday, 02.07.2017, 19:50

Gram razem z Wami od 11-02-2013 więc nie od początku do dnia dzisiejszego wpłaciłam na rzecz premium +/- 400 zł jest to suma z historii premium ,przez ten czas doczekałam się 2 aktualizacji gry v,1.2.2. i v.1.3.0 myślę,że to trochę za mało biorąc pod uwagę co było w aktualizacjach, więc "żałosny administrator" nie przemęczył się za bardzo 4,5 roku 2 aktualizacje żadna z nich nie wymagająca większej pracy .
myślę ,że sumę moich wpłat można spokojnie pomnożyć przez + 1000, co za to dostali grający ? bez komentarza !!!
do tego ,że nic nie robi się dla gry ze strony właściciela dochodzi jeszcze arogancja i chamstwo w traktowaniu grających przez administratorów,
chyba trochę tego za dużo ze strony administracji
wyprzedzając odpowiedz (jeżeli by była),"że nikt mi nie każe płacić premium,to wpłata dobrowolna" informuję "żałosnego administratora"-nie da się grać aktywnie bez premium( jest jeden wyjątek DG choć będąc tam też wykupywałam premkę), tak to z wpłatami premium zostało ustawione regulamin czytałam i akceptuje to,
pytanie jest jedno dlaczego administracja i właściciel gry nie stosuje regulaminu premium w swojej działalności-dokładnie chodzi mi o wpłaty na rozwój gry,
nie ma rozwoju wpłaty są więc gdzie idą na BW ? czy je "żałosny administrator " po prostu konsumuje na bieżące indywidualne potrzeby.

Aga

20

Sunday, 02.07.2017, 20:10

Na początek mogli by chociaż zrobić coś w rodzaju podręcznej skrzynki dla bohatera 30-40 przedmiotów. Gdzie chowamy rzeczy wykorzystywane przez konkretnego bohatera. Każdy bohater miałby swoją własną skrzynkę. A reszta przedmiotów niech leci do tej śmieciarni. Po za liczeniu lokacji powinno być przy przedmiocie ikonka do wrzucenia przedmiotu do skrzynki wybranej przez Nas. :)

Nie musi być w ten sposób, ale już by był miły akcent.

Ewentualnie niech zrobią nieskończoną ilość stron w zbrojowni tak jak jest na aukcji - kilka kopiuj wklej - mała modernizacja kodu i po problemie ze zbrojownią :)

Zgadzam się z Tobą za mało zmian i za mały rozwój gry. Gra już zaczęła siadać w 2009/2010 roku. Skupili się na swoim innym dziecku. To zostało półsierotą albo ich mniej lubianym dzieckiem do którego tylko zajrzą czy jeszcze żyje.

Szkoda gry ma znacznie większy potencjał.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Metody_2" (02.07.2017, 20:15)