Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Monday, 03.07.2017, 00:13

Konrad Gałęzowski

Administrator i programista, współtwórca BW Team


.
Maciej 'SushiMaker' Prasal

Administrator i twórca systemów i fabuł gier, współtwórca BW Team.


:rotfl: a ja głupia skargę chciałam pisać :rotfl: Właściciel i Administracja to grupa trzymająca władzę w swoich rękach,o wszystkim wie i jak widać nic im nie przeszkadza wszystko jest prawidłowo

pogratulować podejścia do grających, jedno mnie ciekawi skargę na Konrada czytałby Konrad czy SushiMaker mniejsza z tym i tak na idiotkę wyszłabym ja :rotfl:
wychodzi na to ,że pisanie na tym forum jest tylko dla głupków nikt tego nie czyta i nikogo to nie obchodzi,oczywiście ze strony grupy trzymającej władze,
bawcie się sami bo żal mi,,,,,,ściska jak pomyślę o was


Aga

22

Tuesday, 04.07.2017, 19:19

i przeminął czerwiec...

a tutaj jak zwykle nic nowego jak nie było tak i nie ma.... ;)

23

Thursday, 06.07.2017, 15:46

i zapewne już nie będzie. Tylko nam oczy mydlą i dają złudną nadzieję.

24

Monday, 10.07.2017, 20:35

gówno zrobią

admini tą gra się już nie przejmują mają to głęboko w dupie każde zmiany i propozycje :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: