Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Friday, 25.08.2017, 21:14

Konrad !!

Jak coś piszesz to to rób....bo w czerwcu miały być wprowadzone udogodnienia w grze.... a tu już sierpień się kończy i nadal nic nie widać....tak samo jak ciebie na forum...wszystkich można sprawdzić kiedy się logowali ostatni raz, tylko nie ciebie !...przypuszczam że wtedy byłeś ostatni raz, co pisałeś posta....tak że dla mnie jesteś kłamcą i zbywasz graczy obietnicami co ich i tak nie dotrzymujesz....


Więc jak macie nic nie robić już przy tej grze....to naisz to a nir kłam że wtedy czy wtedy bedzie zrobione....przynajmniej nikt już tutaj nie bedzie nic pisał i tracił swojego czasu, aby wrzucać swoje pomysły....


Więc się określ co i jak !!??

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Friday, 08.09.2017, 10:22

Widzę że się pojawiłeś....ale na pewno nie wiedziałeś co odpisać ? Najlepiej Konrad wrzuć następną obietnice że wtedy i wtedy bedzie coś zrobione !

3

Thursday, 28.09.2017, 11:39

Witam,

nie mam dobrych wiadomości. Odszedł od nas informatyk, który miał między innymi zajmować się pracą nad TE. Obecnie szukamy nowego:
https://www.olx.pl/oferta/praca-dla-info…D4-IDoupSe.html

Jeżeli ktoś jest zainteresowany albo zna kogoś to zapraszamy do aplikowania.

Dopóki jednak nie uda nam się znaleźć i przeszkolić takiej osoby wszelkie większe prace nad TE zostały zawieszone. Najnormalniej nie mamy odpowiednich mocy przerobowych.

Pozdrawiam
SM
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

4

Thursday, 28.09.2017, 19:52

Czyli nic nowego nie macie zamiaru nic robic a to jest dobre usprawiedliwienie...

5

Friday, 29.09.2017, 00:21

no tak ale to do BW...

zaklad ze ten co odszedł guzik zrobił kiedykolwiek dla TE ... ?
:-(

i kiedy odszedł a kiedy były obietnice ?

jak był to nic dla TE nie robił ale jak juz odszedł to to jest wytłumaczeniem ze nic dla TE nie będzie :-(

jest mi normalnie po ludzku przykro :-(

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Saturday, 30.09.2017, 17:15

Nawet takie cos jak mozliwosc przenoszemia stolicy za premium np. Raz na miesuac lub dwa ? Wedlug mnie to by troszke rozruszylo ataki bo kazdy by sie mogl przeniesc ze stolica i jego atak by nie musial isc ponad godzine jak przeciwnik jest na drugim.koncu mapy !!

7

Monday, 02.10.2017, 14:15

Witam Panowie ,
na początek do Baala - chyba jesteś jedynym grającym tu ,któremu jest "po ludzku przykro" pozostali są wkurzeni na max czytaj (wkurwieni na max) na zachowanie Konrada , a teraz na tłumaczenie go przez SushiMakera.
To ,że jeden z dwóch głównych Administratorów nie spełnia obietnicy to jedna sprawa ,a to,że Administracja nie przestrzega zasad ,które sama ustanowiła to druga sprawa.

sprawa 1- Konrad zapowiedział po naszej prośbie w kwietniu zmiany mające na celu usprawnienie gry,miały wejść w życie pod koniec kwietnia -początek mają do dzisiaj ich nie ma
sprawa 2- PREMIUM każdy może przeczytać co to jest i jakie są jego zasady.Administracja łamie punkt mówiący o tym,że premium jest przeznaczanie między innymi na rozwój gry,nasze dobrowolne wpłaty nie są przeznaczane na rozwój gry bo tego rozwoju nie ma .


Dlaczego nie ma rozwoju TE ? ano dlatego bo jest BW i wszelkie środki z premium na TE są tam przeznaczane,czy to zgodne z prawem ? pewnie nie,ale to my gracze z TE pozwalamy na to,a Administracja wykorzystuje "frajerów z TE" i łamie zasady ,które sama ustanowiła.


Jakie jest wyjście z tego?
-zmusić Administrację do przestrzegania zasad,poprzez zjednoczenie wszystkich grających na TE do wspólnej akcji,mającej na celu wprowadzenia zmian obiecanych w kwietniu.
według mnie jedynym sposobem nacisku na Administracje są finanse , w naszym wypadku to PREMIUM,nie płacenie nic nie daje bo aktywna gra bez PREMIUM jest niemożliwa,jedynym wyjściem jakie widzę to odpalenie urlopów,
korzyści z tej opcji są tylko dla graczy nie ma żadnych korzyści dla właściciela, premium za czas urlopu jest przenoszone ,a nie ma nowych wpłat.
Nam dobrze zrobi czas odpoczynku od TE,a może właściciel się zastanowi i wznowi dialog z grającymi w temacie TE


Aga

8

Monday, 02.10.2017, 18:29

sam chętnie bym poszedł na admina ale brak umiejętności w zakresie programowania wyklucza mnie
btw czy bedzie programista tylko od te czy bw + te czyli samo bw xd

9

Monday, 02.10.2017, 19:24

Potupcie nozkami i strzelcie focha, napewno cos tym zwojujecie :P

10

Monday, 02.10.2017, 19:34

brawo hurg
w końcu coś mądrego

dla inteligentych inaczej (jesli uwazasz ze jestes mądry nie czytaj dalej):

sformułowanie "dobrowolna oplata na rozwoj serwera" jest po to zeby gracze nie byli klientami w znaczeniu kodeksu cywilnego
i nie są. nie mamy zadnych praw. inaczej: mamy tylko takie prawa jakie admini chcą nam dać i do czasu az nie zmienią zdania

dlatego nie mozemy iść np. do sądu (tzn. mozemy, ale nic nie wskoramy) w razie niesłusznego bana, itp.

wlasciciel gry ma pelnie praw, i tupanie nozkami i dzikie pretensje dziurawej czesci graczy nic nie wskorają
mozemy tylko prosić apelować i miec nadzieje

stety / niestety

ale gra nadal jest fajna
szkoda ze nie ma t3
szkoda ze nie ma ulatwien i drobnych zmian
ale grac zamierzam nadal

11

Monday, 02.10.2017, 19:36

Nawet takie cos jak mozliwosc przenoszemia stolicy za premium np. Raz na miesuac lub dwa ? Wedlug mnie to by troszke rozruszylo ataki bo kazdy by sie mogl przeniesc ze stolica i jego atak by nie musial isc ponad godzine jak przeciwnik jest na drugim.koncu mapy !!



a to akurat jest BARDZO zły pomysł
jesli ktos ma stolice, obserwuje go, przeniósł ją w końcu...
więc buduje wioske obok, rozwijam i inwestuje a on mi za miesiac zwieje na drugi koniec mapy ?
to by podlość była !!!


EDIT
wystarczy awansowac do 6 epoki
mieć SZESC wsi i jedną lotkę, która sie stawia gdzie się chce

a nie siedzieć np. w 1 epoce na dwóch wioskach :))))
:P

12

Monday, 02.10.2017, 23:25

Baal uważasz ,że wszystko jest ok :?:
ja uważam ,że ludzie prowadzący tego typu działalność mają obowiązki w stosunku do tych ,którzy biorą udział w tym projekcie. a na dodatek wspierają projekt swoimi dobrowolnymi wpłatami
piszesz nie mamy żadnych praw, po za tymi które nadali nam właściciele projektu ,więc nie mamy czy mamy :?:
dziurawa część graczy nie akceptuje zachowań administracji i wielokrotnie dawała temu wyraz na forum :)
ty proś, apeluj, miej nadzieję , a jak ci będą pluli w twarz mów że deszcz pada :(




13

Tuesday, 03.10.2017, 08:25

"ja uważam ,że ludzie prowadzący tego typu działalność mają obowiązki w stosunku do tych ,którzy biorą udział w tym projekcie. a na dodatek wspierają projekt swoimi dobrowolnymi wpłatami"

Jagna, jesteś boska :-)

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Tuesday, 03.10.2017, 11:16

Dla mnie przenoszenie stolicy to dobry pomysl....tobie moze nie pasowac jak inne pomysly co nie sa twoje....kto buduj wioske kolo czyjejs stolicy jak sam mowisz ze mozna sobie ambonke postawic z ktorej zaatakujesz sobie bezpiecznie...a stolice to wlasnie bedzie mozna sobie przeniesc kolo graczy ktorych sie chce atakowac....i nie trzeba lazic godziny z atakiem...... bo jak wybudujez wioske jak mowisz kolo czyjejs stolicy to i tak musisz tam armie przeniesc co trwa tez dlugo....

Nie chodzi tutaj ze kazdy musi grac w 6 epoce bo nic mi nie wiafomi aby ta gra pod 6 epoke byla robiona

15

Tuesday, 03.10.2017, 19:11

Ja myślę ze Spiryt ma tu racje nie chodzi o 6 epokę ale o pozostałych co jeszcze grają w TE
Zmiana miejsca Stolicy jest dobrym pomysłem może i nie za często ale raz na 6 miesięcy za premium jak najbardziej jestem na tak
Ustawić stawki 10 dni za 1 epokę. 15 dni za 2 epokę. 20 dni za 3 epokę. I tak dalej
Da to fundusze na rozwój TE i zobowiązuje naszych stworcow gry do działań bo przeciez ktoś musi to zrobić by było dobrze i tez chciałby dostać za to jakieś wynagrodzenie za poświęcony czas
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

16

Thursday, 05.10.2017, 22:28

Witam Panowie ,

według mnie jedynym sposobem nacisku na Administracje są finanse , w naszym wypadku to PREMIUM,nie płacenie nic nie daje bo aktywna gra bez PREMIUM jest niemożliwa,jedynym wyjściem jakie widzę to odpalenie urlopów,
korzyści z tej opcji są tylko dla graczy nie ma żadnych korzyści dla właściciela, premium za czas urlopu jest przenoszone ,a nie ma nowych wpłat.
Nam dobrze zrobi czas odpoczynku od TE,a może właściciel się zastanowi i wznowi dialog z grającymi w temacie TE


Aga



Jestem za ;) niech mają za swoje! jeszcze nie widziałem lepszego kopa do działania niż bida z nędzą :P....
:rotfl:

17

Friday, 06.10.2017, 13:34

ta gra istnieje bo te pare osób płaci premke i ledwo starcza na serwer
nie bedziecie płacić serwer zostanie wyłączony a gra pójdzie do piachu :D
projekt time edge jest zakończony od 2012 roku

18

Friday, 06.10.2017, 15:53

z tego co wiadomo nie maja własnej serwerowni tylko wynajmują a to kosz śmieszny w stosunku do płacących premium,może gra nie przynosi kokosów ,ale jest samofinansująca na 100% ,to wina właściciela,ze spadły mu zyski z TE sam sobie to zrobił podejściem do grających,
pisanie ,że wyłączą itp to za przeproszeniem głupota ,czy będą gracze płacić "haracz" na BW czy też nie będą,nie mają żadnego wpływu na decyzje właściciela,
od dawna on ma w dupie TE nie dokłada do TE ani grosza i tak będzie dopóty samograj będzie na + 1 PZŁ/miesięcznie ,
możecie tak jak Baal włazić im w ..... i tak nic to nie zmieni,po za tym ,że w lusterku buzie będą jakieś inne :(

19

Monday, 09.10.2017, 15:08

Ja mogę się pobawić w programistę w wolnym czasie za darmo! Tylko zróbcie sobie na wszelki wypadek kopię zapasową, bo nie wiem czy grę poznacie :P