Nie jesteś zalogowany.

21

Saturday, 31.05.2008, 13:59

Dlatego spróbuj pod FF ;P
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


22

Saturday, 31.05.2008, 14:03

Smutne. Wzruszyła mnie twoja historia. Myśle, że nawet napisanie do Bravo nie rozwiązałoby twojego problemu...

...ale z drugiej strony gdybyś przeczytał forum to wiedziałbyś, jakiej przeglądarki używać, a gdybyś przeczytał tutorial, to wiedziałbyś, gdzie się pojawią dzikusy i do czego służą

23

Saturday, 31.05.2008, 14:11

Maxthon IE jedno g...., ten sam silnik.
Spróbuj IE7 FF opera
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

24

Saturday, 31.05.2008, 14:15

//Vince - imponujesz mi! jesteś taki mądry i w ogóle !!
//P.S. Mówisz, że w barwo takich problemów nie rozwiązują? To musisz często czytać... bez komentarza...


na FF działa... i już wszystko jasne... dzięki ludziki za pomoc :thumbsup:

Temat można zamknąć bo ten na literę V będzie dalej nabijał posty :|

25

Saturday, 31.05.2008, 14:20

Brawo !! Co za błyskotliwa odpowiedź, muszę cię pochwalić.

... tylko że to był mój tekst, więc muszę pochwalić siebie ^^ Na postach mi nie zależy, fakt, mam ich dużo, czasami kłócę się z noobami ale często pomagam i odpowiadam na pytania ^^ Jeśli ktoś nie pyta czy armią można atakować xd EOT

26

Saturday, 31.05.2008, 14:31

Zatem zamykam i zwracam się z gorącą prośbą do Vince oraz SeQ - jak chcecie sobie coś jeszcze powiedzieć, użyjcie do tego Priva.
Potraktujcie to jako ostrzeżenie ;P
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Podobne wątki