Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 01.10.2017, 22:28

T1 Umarło po przerwie aktualizacyjnej xD

J.W.
"Mam wiele odwagi, lecz boję się jej użyć."

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Sunday, 01.10.2017, 22:33

Dzięki za zgłoszenie. W tym momencie serwer powinien działać stabilnie. W ostatnim czasie doświadczamy problemów z wydajnością serwerów w godzinach szczytu. Pracujemy nad rozwiązaniem problemu.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Sunday, 01.10.2017, 22:34

Tak już lata , dzieki i pozdrawiam :)
"Mam wiele odwagi, lecz boję się jej użyć."

4

Monday, 02.10.2017, 00:17

I znowu to samo , serwer nie zyje :(
"Mam wiele odwagi, lecz boję się jej użyć."

5

Monday, 02.10.2017, 10:17

i znowu to samo, wisi

teraz gra garstka w porownaniu z dawnymi czasami

Drodzy admini, co popsuliście ?!?!

jakies cost saving było ?

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Monday, 02.10.2017, 10:49

Drobny błąd przy wczorajszej poprawce. Teraz powinno być ok. Przepraszamy za zamieszanie.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker