Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

2

Friday, 13.10.2017, 19:54

Naskladal widze tych bombek:)

3

Friday, 13.10.2017, 19:58

Brawoooo
Tak idioci niszczą graczy!
I nic z tym nikt nie robi
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

4

Friday, 13.10.2017, 20:06

Mysle ze wystarczy jedna prosta zmiana-ochrona przed nalotami dopoki sam go nie zrobisz :)

5

Friday, 13.10.2017, 21:18

ale to juz jest

nazywa się BIO

6

Friday, 13.10.2017, 22:16

Inteligentny inaczej chodzi by to bylo zawsze a nie jak masz ustroj... gosc moze wszystkichgraczy rozwalic w kilkia tygodni... bo ambicje ma zranione nieporadnoscia w grze jak sadze

7

Saturday, 14.10.2017, 00:24

za naloty dywanowe

powinna być kara ban jaki albo co ,
zmień nazwy wioski na Drezno albo Tokio

8

Saturday, 14.10.2017, 00:36

tez nalotów nie pochwalam.... zresztą oblegów też. i ataków.
ataki to są najgorsze...


więc jeśłi:
"Mysle ze wystarczy jedna prosta zmiana-ochrona przed nalotami dopoki sam go nie zrobisz :)"

to moze:
"wystarczy jedna prosta zmiana-ochrona przed oblegami dopoki sam go nie zrobisz :)"

i wtedy:
"wystarczy jedna prosta zmiana-ochrona przed atakami dopoki sam go nie zrobisz :)"


i co teraz ?

mocne 500 bomb musi leciec 10 x (5 dni) zeby zmarnować komus wies do zera
10x okazja zeby to zdjąc obroną

to samo robi obleg trwający 18h + 1-2 godziny

ale nie chce zaczynać dyskusji o sensie zycia, TE, bombieniu i obleganiu
smiesza mnie jedynie takie dziwne pretensje ...
i wyzywanie od "inteligentnych inaczej"
chyba że się przedstawiałeś, to wtedy OK

jeśli juz coś zmieniać to bym zmienił:
- jeśli na gościa z BIO ktoś zrobi nalot to można temu jednemu oddać nalot bez utraty BIO , np. przez 48 h
- naloty można robić tylko wtedy gdy glowny heros ORAZ heros robiący naloty NIE mają ujemnego doświadczenia

to ograniczy robienie nalotów z nieaktywnych kont, co jest pewnie zmorą

9

Saturday, 14.10.2017, 00:58

Myslący inaczej obleg mozesz wybronic z chlopakami z klanu a 500 bomb z dobrym frontem w dwie rundy to nie tak latwo.

Ps. Ja nie obrazam, stwierdzam co jest po tym co napisales

10

Saturday, 14.10.2017, 08:03

Także pisałem o tym ze teraz są potężne ilości bombowców i trzeba by zmienić sile nalotu
100 bombowców powinno zniszczyć 1lvl budynka a 500 5lvl
A w stolicy zmiejszyc szanse na 0.1% wtedy nie będą trzymać bombowców bo nie będzie sie chciało latać

Rozwiązanie jest proste tylko niema komu zrobić zmian
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

11

Saturday, 14.10.2017, 13:49

Witam problem bombardowania był wielokrotnie poruszany na forum,według mnie twórca nie przewidział konsekwencji jakie wynikają z bombardowań,a teraz jakiekolwiek zmiany nie są na rękę twórcą gry.co do sytuacji na T1- bombardowania to akcja przeprowadzona po raz kolejny przez baalzamona vel jerzysa mająca na celu ułatwienie mu dojścia do celu jaki sobie założył nie ma to nic wspólnego z dobrem gry , fair play oraz interesem innych grających nie będę tego rozwijała grający na T1 wiedzą o co chodzi baalzamon pisze ,że obrona przed nalotami jest BIO ja napisze,że jesteś idiotą baalzamon jak piszesz takie głupoty, BIO chroni 2 wioski ,jedna z nich jest stolica praktycznie nie bombardowana bo ma ochronę systemową no i 2 wioska z reguły jest to 2 wioska bojowa, oczywiście w zależności od sytuacji można zmieniać ochronę 2 wioski, ale zmiana nie chroni przed nalotem ,który już się rozpoczął dlaczego o tym napisałam ? ano dla tego bo to własnie jest cel bombardowań w chwili obecnej zniszczenie wiosek Zuli nie chronionych przez BIO, ale potrzebnych do ochrony przed atakami baalzamona to t.z. bunkry dzięki którym słabszy gracz ma możliwość obronny przed atakami teraz przejdźmy do baalzamona, jak każdy może sprawdzić przyrost pkt rankingowych oraz ranking hero tego gracza jest taki jak powiedzmy 30 grających aktywnie graczy skąd to się bierze ? to nie tajemnica z drenowania kont "przyjaciół" oraz z ustawek robi to baalzamon od bardzo długiego czasu taki wyścig szczurów w jego wykonaniu cel znany wszystkim :) jaki to ma związek z bombardowaniami ?ano ma, wszystkie ostatnio oble na BC organizowane przez Zuli były wynikiem złomów baalzamona, oba klany maja mniej więcej porównywalne siły więc obel jest tylko wtedy jak złomuje się baalzamon albo Rafix ,dwaj najmocniejsi gracze na T1 i chodzi tu przede wszystkim o kontry obaj Ci gracze są w stanie rozbić każde założone oblężenie baalzamon "goniący" w rankingach Rafixa nie zważa na klan i ryzykując złom atakując bunkry Mario ,Janett,Wacka i innych, potem obel i strata wioski przez gracza BC więc wszystkie straty wiosek przez graczy BC są winą baalzamona, dlatego bombardowania bo odbić nie można ,a Rafix siedzi na "dupie" i nie ryzykuje i nie wystawia swoich graczy na ryzyko utraty wioski z jego powodu rozwój baalzamona jest związany jak napisałam z "wyścigiem szczurów" o top 1 tylko baalzamon robi wszystko kosztem klanu czego nie robi Rafix i tu jest największa różnica między oboma graczami tak to wygląda, dla tego bombardowania ściśle określonych celów szczury wypuszczone do bombardowań sławek i borghi zaatakowali niewygodnych graczy baalzamonowi tych z bunkrami oraz tych co dawali paczki i co ciekawe po bombardowaniach uciekli na urlopy ( tu pytanie jak oddać bombardowania gdy gracz bombiący ucieka na urlop i chowa wsie u "przyjaciół")tak to wygląda Panowie i Panie zamiast próbować walczyć z administracją niszczy się grę bombardując dla wygody jednego gracza ,a skutki bombardowań ponoszą nie Ci co bombardowali tylko inni gracze BC ,a już na pewno nie baalzamon który pochował swoje wioski u "przyjaciół" i wysłał ich na urlopy nie uda ci się to szczury sławek i borghi wróca i każda ich wieś będzie bombardowana tak jak i twoje gdy "przyjaciele" wróca z urlopów

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Jagna" (14.10.2017, 13:55)


12

Saturday, 14.10.2017, 19:05

Jagna , po pierwsze SZCZURZYCA Jagna sama lata :rotfl: , po drugie , czepiasz się Baalzamona , a może napiszesz monit do Szanownej Administracji , żeby dokładniej prześwietlili KONTO RAFIXA i co i jak on robi , że mając tylko wiochy tzw. BOJOWE czerpie surowce na tak ROZBUDOWANĄ STOLICĘ . Pisałem o tym ponad 3 lata temu . Administracja uparcie twierdziła , że nic nie może ( czytaj nie chce ) z tym zrobić . Skoro jednym wolno , bo nic z tym nie można było zrobić , to zrobiłem podobnie . I co , nawet nie zdążyłem opłacić drugi raz PREMKI na drugim koncie , jak załapałem BANA za multi , ale najdziwniejsze jest to , że wielu graczy próbowało tak grać , ale po załapaniu BANA po odwołaniu odblokowywano im po 30 dniach KONTO Główne , nawet temu Sprawiedliwemu wśród niesprawiedliwych , czyli Sarecynowi :rotfl: . Dziwnym natomiast faktem jest , że ja walczyłem o odblokowanie mojego KONTA przez ponad 2.5 roku ( do ADMINISTRACJI nie trafiała żadna argumentacja , po prostu było nie , bo nie ) , jakie poniosłem straty w tym okresie w rozwoju postaci i całego KONTA , chyba nie muszę tłumaczyć . Po powrocie do gry stwierdziłem , zę trzeba zmienić sposób gry dla wyrównania moich szans i robię , to co robię . Czepianie się Baalzamona tu jest bezpodstawne , bo prawda , czy chcecie w to wierzyć , czy nie jest taka , że noie pochwalał mojej decyzji o nalotach , a co do innych graczy z BC którzy obecnie latają , to sami powinniście znać odpowiedż , mianowicie taką , że zabraliście im najlepsze wiochy jakie budowali od podstaw , więc skąd to oburzenie i zdziwienie , że latają :P . Tak jak napisała JAGNA , zabieracie wiochy , bo RAFIX Wam w tym pomaga swoją MEGA STOLICZNĄ ARMIĄ , więc skutki tego są takie jakie są . POZDRO . BORGHI

13

Saturday, 14.10.2017, 19:24

każdy może sprawdzić przyrost pkt rankingowych oraz ranking hero tego gracza jest taki jak powiedzmy 30 grających aktywnie graczy skąd to się bierze ? to nie tajemnica z drenowania kont "przyjaciół" oraz z ustawek robi to baalzamon od bardzo długiego czasu taki wyścig szczurów w jego wykonaniu cel znany wszystkim



w związku z oskarzeniami bardzo prosze administracje o przeswietlenie skad się bierze doświadczenie zdobywane przez Rafixa i Baalzamona
juz o to prosiłem jakiś czas temu

oraz jaki procent tego doswiadczenia jest z ustawek
i od razu się wyda kto wysyła najwiecej ekspa rafiksowi
bo tak się składa ze rozwija herosa (i to wszystkich) znacznie szybciej niz ja

2017-01-05
glowny rafixa miał 8910 doswiadczenia

moj: 5876 doswiadczenia
roznica 3034 doswiadczenia

dzisiaj:
rafix 17978 doswiadczenia
moj 11882 doswiadczenia
roznica ponad 6000 doswiadczenia



rafix na glownym (a poboczni tez znacznie zyskali) zyskał w ciągu 10 miesięcy prawie 10 000 punktów doswiadczenia !!!!
czyli w doświadczeniu to jest prawie 10 000 000 !!!!

drodzy gracze, to bardzo ciekawe na co Jagna zwróciła uwage
jest gracz którego jeden heros w ciągu 10 miesiecy zyskal 10 000 000 !!!!!!

spojrzcie na ranking bohaterów !!!
w ciągu 10 miesiecy rafixa glowny zdobyl więcej doswiadczenia niż wszyscy inni* herosi zdobyli przez całą grę !!! grając od 8 ? 10 lat ?
* - wszyscy inni z wyjątkiem glownego mojego klakiera i wolfelowa
tylko herosi glowni tych trzech graczy przez całą gre zdobyli więcej doświadczenia niz rafix przez 10 miesięcy !!!
cala reszta mniej !!!

skala przekretu jest gigantyczna !!!
kilka kont u zuli nic innego cały czas nie robi tylko buduje armie i wysyła rafixowi
cały czas
moze nawet kilkanascie...

gdzie jest administracja ?

i wy sie dziwicie ze macie naloty

u mnie jest inaczej, ustawek nie ma wcale, czasami ktos zbędną armie rozwali, rzadko niestety
ja mam inne sposoby na zdobywanie ekspa w grze niż ustawki
a rozwijam się szybko bo ogarniam gre lepiej niz wielu

14

Saturday, 14.10.2017, 19:32

lata i będzie latać, aż do twojej za przeproszeniem usranej śmierci, wychodzi na to ,że za głupi jesteś żeby mieć multikonto,spytaj baalzamona jak to się robi :)
jeżeli chodzi o szczura to jesteś nim tchórzu zrobiłeś naloty i uciekłeś na urlop ale, aż do twojej usranej śmierci będziesz bombiony i to wszystko w temacie bombienia
jeżeli chodzi o baalzamona to jego wina ze oble przegraliście zezłomował się wiec wykorzystuje się taki fart,co do armii Rafixa i baalzamona nie różnią się więc jak zwykle manipulacja z waszej strony
taki słaby klan reprezentujesz,że jedyna obrona przed oblem to nalot , straciłeś wioskę odbij ją, ale takie proste sprawy nie docierają do twojego zakutego łba,masz to od dawna w profilu płacz, narzekanie i straszenie bombami ,albo jesteś za stary żeby tu grac ,albo co bardziej do mnie przemawia za głupi jesteś,żeby zrozumieć słowo pisane
i sens gry TE

15

Saturday, 14.10.2017, 19:45

Jagna staraj się nikogo nie obrazac
Wiem ze w Twoim swiecie to trudne, ale pokaz ze sie starasz


a co do moich zlomować
w przeciwienstwie do rafixa LUBIE atakowac bardzo trudnych przeciwników
LUBIE ryzyko
po to gram
nie atakuje tylko duzo słabszych
pokaz mi raport z ataku rafixa na kogoś silnego ? ;-)

mnie nie interesuje czekanie tygodniami zeby dorwać kogoś u kogo mam gwarancje braku strat, jak rafix
czy moje zachowanie jest glupie ?
nie sadze
zdaje sobie sprawe z ryzyka i je podejmuje
robie co lubię

16

Saturday, 14.10.2017, 19:46

baalzamon jesteś idiota do kwadratu ,ale z innych nie zrobisz idiotów ,wiesz dobrze ,ze to jest nie do sprawdzenia i dlatego ten apel do administracji już po raz drugi , paczki przyjmujesz z ponad 10 kont ale ja to mam gdzieś,już dawno b........ należało cie usunąć z gry, ale fakt nie zajmuje się tym administracja bo zasilasz grę zmianami ustroju itp twoje multikonta widocznie przynoszą niezły dochód :)
ogarniam grę lepiej niż wielu innych ,to że jesteś zerem to wiem ,ale żeby być tak głupim i twierdzić,że rozwój i przyrost expy jest z "lepszego ogarniania gry"prze4z ciebie to obraza innych graczy potrafiących liczyć pa mnie niż zero :)


co do 2 postu nie widziałabym w tym nic głupiego ,gdyby nie fakt,że przez twoja głupotę zwaną przez ciebie ryzykiem,narażasz klan na straty wiosek,taki gówniany za przeproszenie z ciebie przywódca dla swojej przyjemności(bo to lubisz) oddajesz wioskę graczy z BC potem decydujesz latać po żulach tych ,którzy ośmielili się wykorzystać twoją głupotę
osobiście uważam ,że postawa w tym temacie Rafixa jest słuszna i odpowiedzialna a twoja jest po prostu głupotą

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Jagna" (14.10.2017, 19:57)


17

Saturday, 14.10.2017, 20:22

nie pozostaje mi inaczej odpowiedzieć , jak to że też będę latał nie do waszej usranej śmierci , ale do czasu aż zostanie mi na STOLICY 1 ( słownie jedna BOMBA ) , byli w Waszym Klanie grożniejsi krzykacze od Ciebie , którzy straszyli nie wiadomo czym , od dawna ich już nie ma , bo albo się pokasowali ( Krzyko 13 , Sprawiedliwy Sarecyn 1 itp ) , albo wbili DG ( LOBOSS , Rafiwariat , Darek Zatoń i inni ) albo wymiękli i dali passy do kont RAFIXOWI ( AVIAtor , CORA , Św WACEK , Krzysiol24 , Red Devil , Krowa i inni ) , a z konta Drastica RAFIX robi nieporadne naloty :rotfl:, a co do Twojej JAGNA kultury wypowiedzi , to szkoda sobie strzępić języka i niszczyć pisaniną klawiatury :) . POZDRO . BORGHI

18

Saturday, 14.10.2017, 20:32

Najważniejsze - Administracja nie chce , czy nie potrafi rozwiązać problemu MULTIKONT , trzeba to rozwiązać dostępnymi środkami w grze , a jedynym sposobem są , chyba nie muszę pisać :rotfl:

19

Saturday, 14.10.2017, 20:38

rozwój i przyrost expy jest z "lepszego ogarniania gry"



tak to prawda
ale wybacz, czlowiek z epoki np. brązu nie ma interesu w pouczaniu pyskującej niewiasty z epoki kamienia ze robi coś nie tak...
więc to zostawmy. dla mnie wazne jest ze moj klan wie i rozumie jak duzo i sprawnie robie
na jakie genialne pomysły wpadam
no, ale oni są z epoki brązu ;-)

a co do reszty, gram jak lubię
i to tez zostawmy, to moja sprawa

a co do oszukiwania
dobrze wiecie po co w klanie rafixa jest rotacja tak wielka
jedna wielka fabryka ekspa dla rafixa
oczywiscie ze mozna to sprawdzic, ale za malo osob o to prosi, wiec admini tego nie robią

po co ja w ogole z tobą gadam
gadać powinno sie z osobami wartymi rozmowy
STOP

20

Saturday, 14.10.2017, 20:45

ty nawet nie zasługujesz na odpowiedz, miałeś bana za multikonto został cofnięty po paru latach , nie masz żadnego moralnego prawa do tego by oskarżać innych jedyna odpowiedz na jaką mnie stać w stosunku do takiej kreatury gracza jak ty to WAL SIĘ oszuście :( piszę to z uczuciem wielkiej pogardy dla ciebie

do baalzamona jesteś,byłeś ,będziesz oszustem a na dodatek jesteś świnią ujawniającą korespondencję priv osobą trzecim WAL SIĘ :( piszę to z uczuciem wielkiej pogardy dla ciebie