Nie jesteś zalogowany.

1

Tuesday, 31.10.2017, 21:44

problem z gra

wywala mnie jak wchodzę na ostatnią wiochę dzieje sie tak za każdym razem na telefonie jak i na kompie

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Thursday, 02.11.2017, 08:07

Problem był powodowany przez jedno z zaklęć w rozgrywanej walce. Sprawdź teraz - nie powinno już wylogowywać z gry.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Friday, 03.11.2017, 01:46

A MI CO CHWILE WYSKAKUJE

Połączenie nie jest bezpieczne

Właściciel witryny t2.czaswojny.interia.pl niepoprawnie ją skonfigurował. Program Firefox nie połączył się z nią, aby chronić użytkownika przed kradzieżą informacji.


WNERWIA MNIE TO BO MAM TO BARDZO CZESTO TO COS U MNIE NIE TAK CZY U WAS?

4

Sunday, 05.11.2017, 22:12

to samo co TomekBack przy kazdym logowaniu

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Tuesday, 07.11.2017, 08:09

Dzięki za zgłoszenie. To bardzo dziwne co piszecie - zachowanie przeglądarki jest takie, jakby przeglądarka przekierowywała was na https, choć nie potrafię sobie wyobrazić sytuacji, by gra wymusiła takie przekierowanie.
Proszę o wklejenie całości pasku adresu w momencie, gdy na ekranie pojawia się problem, ew o zrobienie screena.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Tuesday, 07.11.2017, 13:02

TomekBack, na którym ekranie byłeś wcześniej i co na nim kliknąłeś?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

8

Wednesday, 08.11.2017, 08:58

Roznie to bywa, ale akurat w tej sytuacji bylem na stronie armii a chcialem wejsc na klan.

https://t2.czaswojny.interia.pl/?a=map&cx=184&cy=222

masakra
Parodia nie moge wyslac wojska do stolicy bo caly czas wyskakuje


Jeszcze jedno glownie dzieje mi sie to na T2 na T1 chyba nigdy

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio edytowany przez "TomekBack" (08.11.2017, 22:49)