Nie jesteś zalogowany.

[nie bug] słowo runiczne

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 08.08.2008, 14:03

słowo runiczne

Mam buty 3 sloty na runy są i oki.

Znalazłem słowo runiczne Szalony ujarzmiacz grozy tylko dla butów słowo FEH-UR

No to wkładam do butów FEH-UR i potem klikam czar na niego i pisze nieprawidłowy czar lub kombinacja. Następnie założyłem buty i myślę a tam wale to. Sprawdzam wszystko czytam wszystko i kurde robie wszystko dobrze a czar nie chce zadziałać. Dodatkowo teraz już nie mogę założyć spowrotem butów. I teraz jak probuję ponownie rzucić czar na te buty wyskakuje napis ajax error. O co chodzi?? Jakiś bug


Dodam udało mi się przed chwila ponownie założyć buty ale czaru dalej nie da się rzucić dodam że wszystkie magie mam bohaterem.

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Friday, 08.08.2008, 14:09

Słowa muszą być wpasowane w ilość slotów - słowo z 2 run możesz zrobić TYLKO w przedmiocie z 2 dziurami. Słowo z 3 run w przedmiocie z 3.

Cytat z tutka:

Cytat

Aby złożyć słowo runiczne, należy posiadać:
* Zwój zawierający jego recepturę. Może wypaść z pokonanego wodza w lokacji specjalnej.
* Odpowiedni przedmiot ze slotami. Ilość slotów musi być dokładnie taka, jaką potrzebujemy do receptury słowa runicznego.
* Runy, wyszczególnione w recepturze na zwoju. Runy muszą być włożone w odpowiedniej kolejności.


Naprawdę szczerze polecam lekturę tutoriala i forum. Po pierwsze pozwala uniknąć stresu a po drugie nie zmarnował byś takich fajnych butów. Na szczęście za jakiś czas będzie opcja wyciągania run z przedmiotów.
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

3

Friday, 08.08.2008, 14:12

Soko to można napisać NIE BUG i zamknąć temat

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Friday, 08.08.2008, 14:43

Szalony Ujarzmiacz Grozy to nie czarwięc nie da się go rzucić
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.