You are not logged in.

[nie bug] słowo runiczne

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, August 8th 2008, 2:03pm

słowo runiczne

Mam buty 3 sloty na runy są i oki.

Znalazłem słowo runiczne Szalony ujarzmiacz grozy tylko dla butów słowo FEH-UR

No to wkładam do butów FEH-UR i potem klikam czar na niego i pisze nieprawidłowy czar lub kombinacja. Następnie założyłem buty i myślę a tam wale to. Sprawdzam wszystko czytam wszystko i kurde robie wszystko dobrze a czar nie chce zadziałać. Dodatkowo teraz już nie mogę założyć spowrotem butów. I teraz jak probuję ponownie rzucić czar na te buty wyskakuje napis ajax error. O co chodzi?? Jakiś bug

Dodam udało mi się przed chwila ponownie założyć buty ale czaru dalej nie da się rzucić dodam że wszystkie magie mam bohaterem.

Raziel

Intermediate

• Send private message

2

Friday, August 8th 2008, 2:09pm

Słowa muszą być wpasowane w ilość slotów - słowo z 2 run możesz zrobić TYLKO w przedmiocie z 2 dziurami. Słowo z 3 run w przedmiocie z 3.

Cytat z tutka:

Quoted

Aby złożyć słowo runiczne, należy posiadać:
* Zwój zawierający jego recepturę. Może wypaść z pokonanego wodza w lokacji specjalnej.
* Odpowiedni przedmiot ze slotami. Ilość slotów musi być dokładnie taka, jaką potrzebujemy do receptury słowa runicznego.
* Runy, wyszczególnione w recepturze na zwoju. Runy muszą być włożone w odpowiedniej kolejności.

Naprawdę szczerze polecam lekturę tutoriala i forum. Po pierwsze pozwala uniknąć stresu a po drugie nie zmarnował byś takich fajnych butów. Na szczęście za jakiś czas będzie opcja wyciągania run z przedmiotów.
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

3

Friday, August 8th 2008, 2:12pm

Soko to można napisać NIE BUG i zamknąć temat

LaCroix

Intermediate

• Send private message

4

Friday, August 8th 2008, 2:43pm

Szalony Ujarzmiacz Grozy to nie czarwięc nie da się go rzucić
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.