Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 03.04.2018, 00:31

Event Wielkanocny 2018

Witam, widze ze kazdy milczy w tej sprawie wiec ja sie wyrwe, co sie stalo ze wypada tyle run YRD? po 6 na lokacje to chyba przegiecie? rynek padnie juz kompletnie choc juz od dawna cienko tam jest. Minelo dwa dni a ja mam 57 YRD nie zebym narzekal ale przegiecie chyba...

2

Tuesday, 03.04.2018, 07:14

Jestem graczem od wielu wielu lat. Zaznaczę że reprezentantem 5 ery. Yrda nie widziałem od wieków.
Teraz liczyłem o ja głupi na zmianę tego faktu.
57 Yrdów w dwa dni.. szok I tak wszyscy w 6 erze
Ja znalazłem 0 ( ZERO) okrągłe ..A Mar jest najwyższa znaleziona runą..
Dysproporcja sił pomiędzy erami będzie przeogromna
Czas się niestety pożegnać To co się właśnie wydarzyło to jakieś czyste szaleństwo
Szkoda
TA SAMA LOKACJA Miasto Potępionych 2
Gracz 6 ery 5,6,7 Yrd
Gracz 5 ery ZERO......

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Jazon000" (03.04.2018, 07:24)


3

Tuesday, 03.04.2018, 11:06

Oj, Panie Jazon! Zaklina Pan weze? :P
Samalel i Azazel moze i sa na tej samej lokacji, ale to dwie rozne wyprawki
z roznymi dropami nalezace do dwoch roznych epok.
YRD sie nie dropi w piatej epoce bo moze nalezy wylacznie do szostej?
Kto wie co kiedys umyslili sobie admini.
Kazdy gra w takiej epoce na jaka ma ochote i musi sie liczyc z jej wadami.
W szostej epoce jest potop YRDow, w piatej MARow, a w pierwszej pewnie
na potege sie ASUZ sypie.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Tuesday, 03.04.2018, 12:22

Dzięki za zgłoszenie. Faktycznie event ten połączony z poprawionym dropem z patcha v. 1.3.0 spowodował kumulację drop rate-u. Błąd został poprawiony.
Niestety nie mamy "listy dropów", a doszliśmy do wniosku, że zabieranie wszystkim np 90% najrzadszych run nie jest do końca sprawiedliwe.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

5

Tuesday, 03.04.2018, 12:24

Oczywiście ze Samael i Azazel to dwie różne wyprawy
Dlaczego jednak na wspomnianym Samaelu 6 era wyciąga Yrda a 5 era już nie
Przecież drop powinien być przypisany do lokacji a nie ery.
Skoro udaje mi się wykonać zadanie to mam efekt
Tymczasem za to samy zadanie są różne nagrody.
Dawno temu w 5 erze wypadały Yrdy na eventach..
Piszesz do mnie w stylu masz swoje erę nic się wam nie należy macie siedzieć cicho ze swoimi Marami.

6

Tuesday, 03.04.2018, 12:39

Mam jeszcze proźbę do demiurga tej gry.
Bardzo proszę o wytłumaczenie kwestii dla niższych epok
Na jaki drop można w nich liczyć
Dla mnie czy 5 epoka może liczyć na Yrda w czasie eventów
Pozdrawiam

7

Tuesday, 03.04.2018, 13:38

nie trzeba listy sami piszą ile im wpadło
propozycja jest aby tym odebrać 90% uzyskanych yrd i będzie sprawiedliwe :rotfl:
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

8

Tuesday, 03.04.2018, 16:49

Tak łatwo było "naprawić" drop run, to może i drop zwojów da się poprawić, by w końcu coś z 5. i 6. epoki wpadło z raz do roku.

9

Tuesday, 03.04.2018, 23:01

kilka zmian proponuję
przypiszcie drop do lokacji
niech era zmienia się jeśli którymkolwiek bohaterem przekroczymy max lvl epoki czyli awansujemy do 3ciej epoki jesli wbijemy 21 lvl dowolnym bohaterem do tego (opcjonalnie zostają te same poziomy budynków ale jest restrukturyzacja kosztów jednostek > trzeba by było to ujednolicić z surowcami na polach i zwiększyć koszty ale to jest opcja na nowy serwer)
lokacje mozna zaliczac w dowolnej epoce ale pod takim warunkiem: jeśli zaliczymy wszystkie bossy w jednej erze to odblokowują się następne poziomy albo coś w stylu ze mozemy chodzić na lokacje i zdobywać piętra po kolei
st
tym sposobem jak ktoś jest wystarczająco odważny to idzie na fenka w 2 epoce bo zaliczył wszystkie bossy z 2 i 3ciej epoki i moze sobie iść na fenka i dropnąć błękitną wieże bogów
lub
gość sobie idzie na lokacje miasto potępionych w 2 epoce i musi odblokować każde piętro po kolei no i zalicza 1 , 2 ,3 lvl itd dochodzi do samaela i dropi sobie tą runkę z 5 epoki
to są zmiany różne można wprowadzić jedną albo więcej ale tylko tak sugeruję
bo mając dobre dropy to z taranami na fenka mogłoby sie udać xd

10

Thursday, 05.04.2018, 15:27

i ja myślałem o czymś podobnym tzn możliwość wykonania w 6 ej epoce lokacji za pomocą jednostek z poprzednich epok

zawsze to jakaś zabawa z apaczami np na Azziego :)

no i niezawodne pelotki z 5 ej epoki :D

Podobne wątki