Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Juhas

Nierejestrowany

1

Friday, 08.08.2008, 18:19

Złe rozstrzygnięcie walki

Witam, na początek link do raportu z walki:

http://t1.czaswojny.pl/showmsg.php?mid=387158&key=c962d804e6



Na samym końcu w poległych jednostkach są pokazane tylko moje. A przecież osobie, na którą napadłem też zginęli ludzie, więc czemu ich tam nie ma?

Poza tym, jeszcze jedno. Raporty z pola walki są strasznie nieczytelne. Nie dałoby się ich przerobić jakoś na wzór raportów z Bloodwars?

2

Friday, 08.08.2008, 18:50

Nie wiem jak ty patrzysz bo ja widzę poległych obu stron.

3

Friday, 08.08.2008, 19:01

Moim zdaniem wszystko jest O.K widać jednostki które poległy twoje i przeciwnika. I co masz na myśli pisząc raporty są nie czytelne :?:

Juhas

Nierejestrowany

4

Friday, 08.08.2008, 20:03


Przepraszam za zamieszanie, faktycznie. I m.in. tutaj pojawia się nieczytelność raportów. Nie wiem, co oznacza kolor żółty, czy czerwony na pasku, nie wiem, co oznaczają poszczególne ikonki(w prawdzie jest legenda, ale ikonki powinny mieć hinty). Poza tym raporty walki np. w Bloodwars są dużo bardziej czytelne. Ja wiem, że tam trochę inaczej to działa, ale tutaj można coś zmienić. Nie wiem, np:

Jest armia 1 składająca się z 3 dzikich ludzi i armia 2 składająca się z 2 miotaczy kamieni:

===============Atak Armii 1================

Dziki człowiek zadaje 10 obrażeń jednostce Miotacz kamieni

Dziki człowiek zadaje 10 obrażeń jednostce Miotacz kamieni <---- drugi dziki człowiek

Dziki człowiek zadaje 10 obrażeń jednostce Miotacz kamieni. Miotacz kamieni umiera <---- trzeci dziki zadał obrażenia, które spowodowały, że miotacz kamieni z armii 2 umarł

Bohater armii 2 leczy:

- miotacz kamieni(przywraca 10 punktów życia)



===============Ruch armii 2================

.....analogicznie do tego, co wyżej.





5

Friday, 08.08.2008, 20:06

myślisz że to będzie czytelniejsze przy 500 jednostkach?? tak tak na alfie były już takie walki :)

6

Friday, 08.08.2008, 20:14

Ale cały pic polega na tym że w BW atak wyprowadza raz jeden raz drugi a w TE ataki są różne to znaczy że nie możesz ich przewidzieć i to jest super dochodzi nawet do tego że atakujący i obrońca wyprowadzają atak w tej samej chwili i obaj padają ja miałem taki przypadek ,a kolory oznaczają jednostki ranne , i zdrowe oraz stratę pkt życia ,dla jednostek poległych jest ikonka ,przyzwyczaisz się cierpliwości.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "dex2000" (08.08.2008, 21:20)


LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Friday, 08.08.2008, 20:14

Dziki człowiek zadaje 10 obrażeń jednostce Miotacz kamieni

Dziki człowiek zadaje 10 obrażeń jednostce Miotacz kamieni <---- drugi dziki człowiek

Dziki człowiek zadaje 10 obrażeń jednostce Miotacz kamieni. Miotacz kamieni umiera <---- trzeci dziki zadał obrażenia, które spowodowały, że miotacz kamieni z armii 2 umarł
najpierw miotacz potem dziki
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Saturday, 09.08.2008, 06:44

Raporty w tej formie byłyby nieczytelne już przy 10+ jednostkach. I każdy patrzyłby na podsumowanie.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker