Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 08.08.2008, 18:25

Problemy z wejściem na stronę

Czy tylko ja mam czasami problemy z wejsciem na stronę TE czy jeszcze ktoś. A zdaża mi się to dość często

2

Friday, 08.08.2008, 20:22

załaduj sobie FIREFOXa 3 powinno pomóc

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Saturday, 09.08.2008, 06:42

Opisz dokładniej te problemy, spróbuj zrobić ping, tracert. Bez tego trudno cokolwiek powiedzieć, a serwery działają przez 99.5% miesiąca więc to raczej nie po naszej stronie.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

4

Saturday, 09.08.2008, 10:06

posprawdzam wszystko i dam znać



Zmieniłem przeglądarkę i nic się nie zmieniło czasami poprostu nie może przzejść na stronę Time Edge inne strony wchodzom bez problemu To trwa nawet do 30 min i po upływie pewnego czasu jest dobrze. Może wina stoji po stronie dostawcy usług w co wątpię Trudno powalczę dalej może coś się znajdzie

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Drek" (14.08.2008, 09:52)