Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Thursday, 24.05.2018, 07:08

Szpiegi

Chcialbym zapytac czy jest taka możliwość, puszczania szpiegów z automatu ? Bo taki przypadek był z oblężeniami.
Jak tak to proszę sprawdzić, dnia 24.05.2018 między godzinami od 1.40 do 2.00 w nocy..

Poszedlem na urlop czyli na 36 godzin, po to aby skasowac ambonki. Zakonczyłem urlop po 38godzinach, i co od razu zabralem się do kasowania wiosek i zonk....po 3 sekundach wyjscia z urlopu dwie wioski już były szpiegowane. Watpię aby na tak długo ktoś kolonistow puscił, że jaj przydę z urlopu beda jeszcze szli...nie z ulozeniem szpiegowanych wiosek !

Dziekuje z gory za szybka odpowiedz, czy jest to mozliwe..

Moje ID-1627

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Spiryt35" (24.05.2018, 14:15)


2

Friday, 25.05.2018, 16:15

a policz ile do Ciebie idzie osadnik z najdalszego konca mapy ?
i ile wraca

36 h to nie jest dużo
spokojnie mogl jeszcze nie wrocic

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Friday, 25.05.2018, 16:47

Obliczylem...i nie ma szans....

Moja wioska 310x175 wioska szpiegowana 1x25.....czas szpiegowania 1dzien 2 godziny...


I moje wioski nie byly na samych koncach mapy i skad taka dlugośc 1dzien i 14 godzin ? U nich tez nikt tak wiosek nie ma...pragnę zaznaczyć...

A co ma do tego powrot osadnika ? Jak juz zakonczy szpiegowanie i powraca to tego czas sie nie wlicza i mozna wioske skasować

4

Friday, 25.05.2018, 19:11

Otóż czas powrotu też się wlicza. I masz odpowiedź :)

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Friday, 25.05.2018, 19:20

Nie moze byc....bo raz zrobilem szpiega, co szedl 24h i jak wracał to osoba szpiegowana zniszczyla wioske...wiec czekam na odp. KruczoCzarny

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Tuesday, 29.05.2018, 14:13

Sprawdziłem i nie widzę nic podejrzanego - brak powtarzających się prób rozpoczęcia szpiegowania w tych godzinach. Jeśli podasz id wioski lub współrzędne (nie znalazłem wioski mającej takie współrzędne jak napisałeś w jednym z postów powyżej), to mógłbym sprawdzić dokładną okolicę czasową szpiegowania, ale jak pisałem wcześniej na pierwszy rzut oka nie widzę tu niczego podejrzanego.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Tuesday, 29.05.2018, 14:37

No cóż wioska jest nadal, ale mam wlaczony urlop...

A jak jest z tymi szpiegami....czy można zniszczyć wioske, jak już kolonista co ją szpiegował....wraca ze szpiegowania ?

Zapytam sie o namiary tych wiosek...bo nadal są, tylko nie w moim posiadaniu.....

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Tuesday, 29.05.2018, 22:45

Pierwsza wioska 45x104
Druga wioska 289x260