Nie jesteś zalogowany.

1

Friday, 25.05.2018, 23:35

ban stały za multi ?????

witam,

chciałbym zapytać a właściwie złożyć skargę ale tym razem nie na gracza tylko na podwójne standardy, które są stosowane przez administratorów względem graczy.
Chodzi o to, iż gracze zgodnie z regulaminem dostają bana stalego za multi a jak widzimy chyba nie wszyscy podlegają temu samemu regulaminowi.

Gracz Cora ID-20352 zbanowany w tym poście http://forum.czaswojny.interia.pl/index.…d&threadID=8950
Nagle, kiedy minęło już troszkę czasu i wydawałoby się, że inni gracze już zapomnieli konto zostaje odblokowane....

W imieniu wielu graczy proszę administratorów o wyjaśnienie i ponowne zbanowanie tego konta zgodnie z regulaminem.

Jeśli robimy takie numery to odblokujmy wszystkie zbanowane konta i darujmy sobie jakikolwiek regulamin bo jak widać nie ma on sensu skoro mają być stosowane podwójne standardy dla Valhilli i innych czyli reszty na serwerze...

Moje ID - 15321 - nick - E N G Y

:cursing: :cursing: :cursing: :cursing:

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "ENGY" (25.05.2018, 23:42)


Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Friday, 25.05.2018, 23:55

Tylko patrzeć, jak odblokują mu drugie konto "Emilk" aby dalej sobie pakowal swoje konto, jak to robił przez rok lub dłużej...i zakladając oblężenie wysyłał armie z dwóch konto !!!

Bo wiem jaka była stoliczna armia w obu kontach rok temu jak kasowałem swoje konto.....i po powrocie konto "cora" napakowane co w takim czasie nie ma szans tyle wybudować z normalnej gry, a konto "Emilk" takie same co rok temu czyli nic nie wybudowane...

3

Saturday, 26.05.2018, 00:35

konto golema aktywne więc i będą bombki
pewnie już się robią i za parę dni się zacznie
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

4

Saturday, 26.05.2018, 15:02

i wypowiada sie gracz który ma dwa konta w dwoch epokach

dobre

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Saturday, 26.05.2018, 15:32

Nie wiem co sebafab bierzesz, ale zmień dilera !

6

Saturday, 26.05.2018, 22:26

GRASZ NA 2 KONTACH I KAZDY O TYM WIE

A POTWOIM ZACHOWANIU TOWIDAC ZE TY BIERZESZ

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Sunday, 27.05.2018, 00:10

Zobsczymy czy gram na dwoch kontach....najpierw udowodnij s potem oskarżaj !


I nie zbaczaj z tematu ! Bo jak by nie patrzac cora miał udowodnione i nie powinien byc odblokowany!

8

Sunday, 27.05.2018, 11:17

a ty powinienes byc zablokowany

Soiryt 77= Tropiciel

9

Sunday, 27.05.2018, 14:27

Postanowiłem dać temu graczowi jeszcze jedną szansą - w przypadku jakiegokolwiek ponownego złamania przez niego regulaminu nie będzie odwołania od stałki. To nie żadne podwójne standardy a opcja dla Operatora, by mógł odblokować jedno z kont po 30 dniach, z której postanowiłem skorzystać.

Chciałbym przy okazji uciąć wszelkie niedomówienia wprost informując, że nie znam prywatnie żadnego gracza TE (a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo). Nie sprawdzam również do jakiego klanu ktoś należy, nie wiem także kto, z kim, i dlaczego się nienawidzi. Staram się być tak obiektywny jak to tylko możliwe.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Sunday, 27.05.2018, 19:01

Jak juz chciałeś KruczoCzarny dac mu szanse to trzeba bylo mu odblokować konto to drugie ! A nie to co pakował przez rok i dzieki temu zyskał duzo...dla mnie to dobra znajomość się nazywa...bo jak sie daje komus szanse to niech troszke sobie na to zapracuje....bo jak widac nieuczciwosc poplaca !!!


Wiec dla mnie uczciwie by było dac mu szanse na drugim koncie..

11

Sunday, 27.05.2018, 23:26

no to może nam też należało by dać też szansę i czemu by nie podbić w stolicach z automatu kopalni na powiedzmy 70lvl?

skoro jednemu dajemy szanse na lewym, pushowanym koncie to jak to wygląda względem innych???

a oszukaniec cora śmiga sobie zmutowaną armią powstałą z surki z obu kont...

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=ed81dda45b


super, po prostu rewelacja, takimi o to decyzjami gra całkiem traci sens....



Nalegam w imieniu reszty graczy o ponowne zblokowanie tego konta.

EDIT. - a co do szansy to dlaczego ją w ogóle dawać, a co regulamin nie był jasny?? każdy wiedział od początku co grozi za multi - utrata wszystkiego i tak też powinno być również w tym przypadku. Odblokowanie tak pushowanego konta to kpina i obraza dla nas, całej reszty graczy, którzy czują się po prostu pokrzywdzeni i oszukani również przez administratorów tej gry...

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "ENGY" (27.05.2018, 23:41)


12

Monday, 28.05.2018, 09:18

spiryt ma 2 konta wiec o co ten krzyk bo w dwoch epokach

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Monday, 28.05.2018, 10:21

Simku....tak sobie to tlumacz ze mam dwa konta....chodzi ci o to aby mnie zablokowali tylko dlatego ze zniszcze ci wszystkie wioski nalotami ? Tak ze pozegnaj sie z wioskami sebafab, pioneczku...a jak sie zajme waszymi wioskami to odbuduje stoliczna i wam zjade stolice a wy mi wtedy nalotu juz nie zrobicie bo sie boicie mnie nawe t zaatakowac jak mam cała armie odbudowana !!!!

14

Monday, 28.05.2018, 18:45

Seba nie zbaczaj z tematu, załóż sobie inny wątek....

Ja proszę póki co o odwołanie się administratorów do mojego postu z założonego przeze mnie wątku skargi:

http://forum.czaswojny.interia.pl/index.…67092#post67092

15

Monday, 04.06.2018, 17:57

Ponawiam prośbę w imieniu pozostałych graczy o przestrzeganie regulaminu i ponowne zablokowanie na stałe konta Cora.

Sprawa wygląda bardzo niesmacznie, ewidentnie potwierdzająca przypuszczenia wielu graczy mówiące o stronniczości wobec klanu Valhilla.


Być może Cora płaci premium ale jest z drugiej strony również jeszcze grupa graczy, którzy płacą i mają nadzieję że sprawiedliwości stanie się zadość.
Nie żądamy niczego nadzwyczajnego a jedynie przestrzegania przez administrację ustalonego wcześniej regulaminu.

Ban stały to ban stały bez zwolnień, każdy wiedział co za Multi grozi, jeśli ryzykował to na swoją odpowiedzialność....

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Monday, 04.06.2018, 18:37

Przylaczam sie do tego.....a jak już administracja chce być dla tych graczy łaskawa, to nich mu odblokuje konto to drugie z którego czerpał przez rok korzysci !!! A nie to co sobie przez ten czas napakował !!!