Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

21

Thursday, 21.06.2018, 17:02

Płaczą że nalotu nie mogą mi zrobić, a jak zrobią to aż się nóż w kieszeni otwiera :rotfl:

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=4f39fefc36


Amatorka

22

Thursday, 21.06.2018, 20:28

Czy mozna wprowadzić aby po powrocie z urlopu nie było ochronki przed nalotami???oczywiscie jeśli przed urlopem ktos robił naloty

23

Thursday, 21.06.2018, 22:32

serwery mają po kilka lat
kiedys to nikomu nie przeszkadzało
teraz dla niektorych to jest problem
ale ja bym zostawił tak jak jest

jest taki ustroj chroniący przed nalotami
nazywa się BIO. zawsze mozna właczyć

ale niektorzy chcą mieć 7 wypasionych wsi i JESZCZE brak nalotów

jest duzo patologi w tej grze ale akurat ochronka po nalotach to (IMO) najmniejszy problem
wiekszym problemem jest atakowanie / bombienie z nieaktywnych kont

24

Friday, 22.06.2018, 01:36

Aha czyli gość sobie wyczaił sposób w którym może każdego zjechać do 0 bezkarnie i jest ok? No to niech tak będzie dalej będą tylko patrzeć jak klientów ubywa

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

25

Friday, 22.06.2018, 09:26

Czemu nie zglosisz tego ze dwoch twoich kolegow lata armiami na duzym minusie ? To tez jest blad w grze bo brak wydobycia aby utrzymac jednostki a one zyją..

Nic sie nie martw za dwa dni wroce bo co niektorym sie urlopy koncza :) wiecej bombienia !! :rotfl: :rotfl:

26

Tuesday, 26.06.2018, 11:29

Proszę o odpowiedz

27

Tuesday, 26.06.2018, 11:45

Ten temat został przekazany do Administracji, więc pozostaje nam tylko czekać na ich decyzje.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

28

Tuesday, 26.06.2018, 13:20

Tak bedziesz kogos szpiegowac kolonista na 24h i ktos bedzie siedzial bo urlopu sobie nie wlaczy....chory pomysl jak sam pomysłodawca !!!@

29

Tuesday, 26.06.2018, 13:43

Nie mówię o tym cwiercinteligencie, idź sobie na urlop ale po powrocie nadal nie masz ochronki przed nalotem to chyba normalne

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

30

Tuesday, 26.06.2018, 14:42

Tez chore...jak i pomysl ze szpiegowaniem....ale coż pomysłodawa tez inteligentem nie jest :rotfl:

31

Tuesday, 26.06.2018, 15:04

TomekBack, Spiryt35 - po ostrzeżeniu za obrażanie się wzajemnie.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


32

Tuesday, 26.06.2018, 21:21

Dlaczego chore, normalne nie mozna bezkarnie niszczyć graczy zawsze kto robił naloty ponosił karę za to,tobie nie mozna zrobić nic
Bo uciekasz na urlop nie może tak być

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

33

Tuesday, 26.06.2018, 22:04

Tak każdy powinien ponosic kare za naloty....i wlasnie ponosicie !
Bo z tego co wiem to wy już dwa razy zaczeliscie robić nam naloty....a najlepsze jest to ze gracz ktoremu sie znudziło niszczyl nam wszystko....potem nie grał a jak sie odbudowalismy i znowu zaczelismy wygrywać to pojawił się wasz kumpel aby wam pomoc nalotami i teraz znowu konto jest na dawanie surki ktoremuś z was..bo nic tam się nie dzieje tylko surka chowana jest a magazyny tam pojemne zas tak nie sa...wiec co jakis czas sa zabierane !

Poza tym jak mozna zrobic mi nalot 1 bombowcem lub 40 sztukami ? jak w stolicy stoi ponad 2tysiace jednostek !! Wybuduj sobie 100 bombowcow i zrob nalot...

34

Tuesday, 26.06.2018, 22:38

Widzę nie rozumiesz nadal, owszem ja brałem udział w nalotach nie będę pisał kto zaczol bo nie pamietam, zostałem poproszony o pomoc wiec wziolem się do roboty gdyż dla mnie na tym klan polega, w zamian za to zostałem ukarany bo miałem większość wiosek zajechanych! Rozumiesz?! To jest kara za naloty a nie ty teraz nagle dostałeś konto i niszczysz wszystkim wszystko bezkarnie bo zaraz uciekniesz na urlop bla bla bla...tak być nie może idziesz na urlop ok ale wracasz i ochronka się przesuwa proste i logiczne tak samo jak premka się przesuwa...

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

35

Tuesday, 26.06.2018, 23:22

Ja rozumie o co chodzi...tylko widze ze szkasz rozwiazania dla siebie bo sobie nie radzicie...nie doszlo by do tego gdybys znowu mnie nalotami nie straszyl za to ze cie atakowalem drugi Tonaro....straszak wielki....co to za gra jsk za oblezenia naloty za ataki na was naloty...zaraz by doszlo do tego ze naloty by byly za postawienie wioski obok was !!!

36

Tuesday, 26.06.2018, 23:56

Nieważne straszysz nalotami wkoncu je robisz i drugi ma prawo tym samym odpłacić nie robie pod siebie tylko pod każdego jeśli ktos chce niszczyć grę trzeba mu przeszkodzić nie potrafiłeś zrobić swojego dobrego konta tylko dostałeś i teraz wielce cwaniaka zgrywasz

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

37

Wednesday, 27.06.2018, 07:34

Gdyby nie te wasze naloty przez ta wasza niemoc, to juz bym mial takie konto, ze nawet tez co oszukiwal przez ponad rok, mial bym wieksza armie...na tym kocie tez grałem normalnie, ale ileż moza tak grac z takimi jak wy straszakami..wiec my nie moglismy normalnie grac wy tez sobie nie pogracie

38

Saturday, 30.06.2018, 22:23

Długo jeszcze to rozmyślanie będzie trwało? Czy to tylko było powiedziane na odczpnego?

39

Saturday, 07.07.2018, 10:14

Dostałem informacje od administracji, że urlop powinien przedłużać limit by dało się zrobić nalot. Z powodu urlopu głównego programisty ma to zostać wprowadzone do końca tego miesiąca.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


40

Sunday, 08.07.2018, 21:38

Dziękuje za odpowiedz oraz za interwencje w tej sprawie :) teraz będzie sprawiedliwie