Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 08.08.2008, 18:54

jak tu się czaruje ???

Mam z 10 różnych zwoi 20 feh i 20 ur około i jak je uzyć do czarowania ?????

trzeba znależć jakieś pierścienie czy amulety ????

czy same są bezużyteczne ????? ?( ?( ?( ?( ?( ?(
Sygnatura usunięta przez Administrację.

2

Friday, 08.08.2008, 18:55

Niestety same zwoje są bezużyteczne, potrzebne są slotowane pierścienie lub amulety żeby czarować.

3

Friday, 08.08.2008, 19:09

zajrzyj do tutka ładnie jest tam opisany twój problem WALKA

viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Friday, 08.08.2008, 19:22

zajrzyj do tutka ładnie jest tam opisany twój problem WALKA

chłopie. wyluzuj. tu jest dział porady, więc jak ktoś o coś zapyta to bądz pełen kultury i jeśli wiesz to mu odpowiedz a nie odsyłaj do tutka którego trzeba studiowac.

proste pytanie = prosta i szybka pełna odpowiedz. czy to takie trudne?

ludzie bądzcie troszkę bardziej normalni. pomagajmy sobie a nie rzucajmy pod nogi głazy
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

5

Friday, 08.08.2008, 19:28

Ale ja właśnie mu pomogłem rozwiązać jego problem podałem gdzie ma szukać w tutku jest to opisane naprawdę dobrze i sam lepiej bym tego nie napisał .Przecież po to TUTORIAL został stworzony aby z niego korzystać .

Romanos

Początkujący

Postów: 49

Skąd: OPOLSKIE

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Friday, 08.08.2008, 19:43


zajrzyj do tutka ładnie jest tam opisany twój problem WALKA

chłopie. wyluzuj. tu jest dział porady, więc jak ktoś o coś zapyta to bądz pełen kultury i jeśli wiesz to mu odpowiedz a nie odsyłaj do tutka którego trzeba studiowac.

proste pytanie = prosta i szybka pełna odpowiedz. czy to takie trudne?

ludzie bądzcie troszkę bardziej normalni. pomagajmy sobie a nie rzucajmy pod nogi głazy
tylko niekiedy czlowieka juz te same pytania denerwuja, ciagle pytacie oto samo, a wystrczy dobrze poszukac a znajdziesz, niekidy na jeden problem jest otwartych pare tematow, to troche denerwujace, a kolega byl pelen kultury i odpowiedzial prosto i szubko pelna odpowiedzia wiec czemu sie denerwujesz


:) pozdro dla ludzi szukajacych a potem pytajacych
GRAM DLA ZABAWY ALE TAK ZEBY NIE BYC FARMA
NARAZIE TOP 20 JEST
:)

Podobne wątki