Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 06.08.2018, 18:00

v. 1.3.2

mam pytanko co do nowej ikonki wdrożonego modyfikatora siły armii, a mianowicie czy nie można byłoby go umieścić pod istniejącymi ikonami pojemności i szybkości armii???

w miejscu, w którym teraz się wyświetla nie jest to zbyt estetyczne i dodatkowo rozciąga znacznie stronę, którą trzeba scrolować szczególnie jeśli we wiosce jest kilka armii

czy nie lepiej by to tak wyglądało?

http://wrzutka.zset.pl/di/4ZHU/1.jpg




EDIT: na screenie właśnie wracam od Hieny, ale nasz bohater wydygał.... hehe :rotfl:

2

Monday, 06.08.2018, 18:19

Rozumiem, zmniejszenie wartości bojowej takich armii, ale nawet nośność została praktycznie zlikwidowana. Teraz to już faktycznie armie uratowane spod bomb stały się bezużyteczne. Nie wiem, czy to jest ok. Co do estetyki, u mnie ramki armii si ę troszku rozjeżdżają (firefox, win7)