Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Tuesday, 07.08.2018, 10:56

Ponawiam rebalans 4 i 5 epoki !!!

Jak juz wprowadzacie zmiany to może wreszcie zajmiecie się tymi dwoma epokami bo są nie grywalne !!

Czwarta epoka jest najmniej grywala ze wzgledu na koszt budynków i koszt utrzymania jednostek..

Znalezienie pola bo wioskę bojową nie jest trudny....ale wybudować to już masakra....i koszt jednostek jak by nie patrzeć co do 3 epoki to liliputy...


Rajtary: konie-3, żelazo-4 zmniejszyć po jednym surowcu czyli konie-2, żelazo-3

Kirasy: siarka-1, żelazo-5, konie-8 zmniejszyc żelazo-4, konie-6

Oraz zmniejszyc koszt budynków o polowe bo powyżej 45 poziomu rozbudowa jest masakryczna !!

5 epoka to jedyna epoka gdzie jednostki sa najdrozsze ze wzgledu na ilośc surowcow do utrzymania..

W zadnej epoce tak nie ma nawet w 6 epoce

Sama piechta utrzymanie 3 rodzaje surowcow gdzie w 6 epoce jest to koszt 2 surowcow..

5epoka piechota: złoto-2, żelazo-4, siarka-4
Zmechanizowana piechota: złoto-4, żelazo-12, siarka-4, ropa-1
Tanki: złoto-2, żelazo-8, siarka-6,ropa-2

6epoka

Pl: krzem-2, żelazo-4
Serwo- piechota: złoto-2, krzem-3, żelazo-8
Mech: złoto-4, krzem-4, żelazo-12, uran-2

Moim zdaniem to powinno się utrzymanie jednostek zmniejszyć w 5 epoce..

Piechote zrobic na 2 surowce i mozna zwiekszyc utrzymanie w siarce i zelazie...czyli dac siarka-5 szt. żelazo-5 sztuk

Zmechanizowana piechota też zrobic jak w 6 epoce tylko 3 rodzaje syrowców i lekko zmniejszyc utrzymanie..czyli dac złoto-3, siarka-3, żelazo-10 bez ropy !!

Tanki tutaj bym tylko troszku zmniejszył siarke i zelazo...czyli złoto-2, siarka-4, żelazo-6, ropa-2

Nie pisze tego sobie tak aby cos poprawić, bo gralem w obu epokach i nie da sie grać 4 epoka ze wzgledu na koszty budowy i koszt jednostek....a piata na koszt jednostek i ze nie moxna znaleść przez tak duze utrzymanie pola pod wioske bojową..
W 5 epoce jak grałem to przepatrzyłem ponad połowe mapy kwadrat po kwadracie i znalazłem jedno pole i to na tą najslabszą jednostkę czyli piechte...i to tez nie ma cudów bo przy 45 piziomie nawet 2tysiecy nie bedzie a w 6 epoce co traz gram znalazlem kilka pól co mozna wybudowac nawet ponad 2.5 tysiaca pl i dwue co 3 tysiace pl...oraz na serwo mieszane z pl lub samo servo....w 5 epoca na wioskę pod zmechanizowana piechote i tanki się nie znajdzie bo koszty sa za wysokie !!!

Tak że prosił bym o zainteresowanie się tym tematem !!

Zapomniałem dodać, że jeden ustrój w 5 epoce nie dziala prawidłowo....chodzi o to że utrzymanie jednostek miało być o połowe tańsze przy użyciu zelaza i ropy, a piechota zmechanizowana dalej pobiera 1 rope a powinna połowe !!!

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Spiryt35" (13.08.2018, 09:39)


2

Tuesday, 07.08.2018, 11:14

poprzedni rebalans byl wiele lat temu i byl poprzedzony BARDZO solidnymi rozwazaniami zrobionymi przez Krowę
Teraz nie ma sensu robić rebalansu dla kilku graczy ktorzy okopali się w 2 3 4 epoce i narzekają....

ZDECYDOWANIE nie ma sensu !!!!!!!

po 10 latach istnienia serwerów poważna walka jest tylko i wyłacznie w 6 epoce a 6 bije się z 6
5 nie ma ZADNYCH szans na podjęcie walki z bardzo wielu powodów

wiec podsumowując: powinno być tak jak jest
kazda najmniejsza zmiana zmieni relacje między istniejącymi graczami w 1 2 3 4 5 epoce co jest po prostu bez sensu!!!!!!

3

Tuesday, 07.08.2018, 11:41

To nie byly zmiany, tylko wymuszone na sile, wyjeczane przez (dwoch?...) graczy poprawianie bledow :P
Bledy byly na tyle proste by je na kolanie (efekty widac) w 5 minut poprawic wiec sie zlitowali...
Wymyslcie cos rownie szybkiego to moze uda sie wam znow wystekac :P

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Tuesday, 07.08.2018, 12:57

Zadna zmiana w 4 czy 5 epoce nie zmieni nic w pozostałych epokach...i troszkę ich wzmocni !

Ja rozumie że myślisz tylko o 6 epoce ale wielu graczy by pograło i w 4 epoce i w 5 epoce...gdyby nie to ze sa niegrywalne to bym w 6 epoce nie grał tylko w 5 epoce...

4 epoka nawet po tych zmianach nie miala by szans ani z 3 bo tam ich napompowali mocno ani z 5 epoka....ale gralo by się lzej i nikt by tych epok tak nie unikał...a co do 5 epoki to po lekkich zmianach mogla by powalczyć z niektora 6 epoka....

No ale znajdz dobre pole pod wioske bojowa w 5 epoce...niemozliwe !!

Jest duzo graczy jeszcze w 4 i 5 epokach i moze by innych zachecilo innych przejsc dalej !

5

Tuesday, 07.08.2018, 16:08

jesli wzmocnisz 4e to kosztem 3e
jesli wzmocnisz 5e to kosztem 6e i 4e
w 3e i 6e sa nie tylko koksy ale rowniez gracze ktorzy w tej epoce grają od kilku miechów.
Twoje pomysły są nieprzemyslane, naprawde
no i żeby zrobic to DOBRZE potrzebne sa czas i testy a przy zamierających serwerach - za co ???

ja bym nic nie ruszał , naprawde...

poza tym zmiana dzisiaj (serwery tonące w YRD) spowoduje nowe problemy na ewentualnym nowym t3 gdzie przez lata yrdów w takiej ilości nie będzie

zadnych zmian
naprawde

ani zadnych zmian kosztów budynków. po co ?
mówie to mimo ze sam mam 5 budynków na 69 poziomie , wiec raczej znam problem ....

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Tuesday, 07.08.2018, 16:51

Zadnych zmian co ktos chce a wasze pomysly jakos wprowadzaja !
3 epoka nawet po wzmocbieniu 4 epoki bedzie nie do ruszenia wiem jakie tam koksy chodza...

Nie chcesz wzmocnic 5 epoki bo ci co mowisz juz tak 5 epoki nie beda tluc i sobie expa nabijac...a takich graczy jest malo albo wcale bo siedza na ustroju DG !!

Wiec nie wyolbrzymiaj tak tych zmian...bo dobrze wiesz ze by sie przydaly ale ty myslisz ze ta gra to tylko 6 epoka...

Jak by weszly takie zmiany to bym sie zaraz na 5 epoke zamienił bo wolal bym tam pykac...

7

Tuesday, 07.08.2018, 22:22

Ja mogę tylko powiedzieć ze 4
Epoka to faktycznie porażka wchodzi się do niej i zaraz wychodzi

8

Wednesday, 08.08.2018, 14:56

kazda zmiana statów epoki powoduje sytuację ze gracz który w 3e wygrywał z 4e nagle zaczyna przegrywać

owszem , wszedzie sa koksy ale NIE TYLKO koksy

ja bym naprawde nic nie zmieniał

w porownaniu z 6e, i 4 i 5 to masakra

6e jest najlepsza bo..... jest ostatnia
moze 7e byłaby jeszcze lepsza ale jej nie ma


co do rebalansu : nei ma sensu
a poniewaz nie ma srodkow czasu sil i pieniedzy na zrobienie tego porzadnie - lepiej gowna nie ruszać
pozatym rebalans wplywa tez np. na lokacje

i jak by wszedl t3 to by był cyrk (za łatwo)

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Wednesday, 08.08.2018, 15:33

Powiem to poraz kolejny 4 epoka po zmianach na lepsze nie zaszkodzi ani 3 ani 5 epoce bo duzo jednostek nie przybedzie a ta epoka jest mln lat za nimi...dzei temu moze bedzie wiecej w nich graczy i tam tez beda sie odbywac walki a nie tylko w 6epoce

10

Wednesday, 08.08.2018, 16:20

po raz kolejny - zadnego rebalansu

zwlaszcza tak mizernie uzasadnionego :)

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Wednesday, 08.08.2018, 17:01

Poza tym nie do ciebie to pisałem :)

A tym bardziej po co sie wypowiadasz jak ty tylko tutaj 6 epoke widzisz i wszystko pod nia chcesz robic !

12

Wednesday, 08.08.2018, 20:51

z zasady jestem przeciwny glupim pomysłom...

a na t2 nie wiesz w ktorej epoce gram

a forum jest od tego zeby wypowiadali sie wszyscy :):):)

albo se maila posc, to nikt nie bedzie komentował

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Wednesday, 08.08.2018, 21:07

Wszyscy maja glupie pomysly, oprocz ciebie z tego co zauwazylem...

Nie nie wiem :)

Zgadzam sie ze forum jest od tego...tylko ze ty akceptujesz tylko swoje poprawki czy pomysly..

A to glupi pomysl nie jest, tylko jak nie bedzie sie robic pod ciebie i 6 epoke, to pomysl glupi...

14

Wednesday, 08.08.2018, 23:28

MAM BARDZO DUZO GLUPICH POMYSLOW ALE , PONIEWAZ SA GLUPIE , NIE ZGLASZAM ICH
sry caps


zawsze oceniam tak jak uwazam. akutat z punktu widzenia e6, e4 wisi mi calkowicie
ale jak pomysl uwazam ze glupi - wypowiadam sie (mimo ze mi rybka)

uwierz, nie patrze na swoj interes
potrafie byc obiektywny

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Thursday, 09.08.2018, 14:55

No powiem ze ty glipich pomysłow nie wezucasz :rotfl:

Jak jakas wyrzutnia rakiet woj pomysl lub mozliwosc robienia nalotow na graczy co biora udzial w oblezeniu pewnie tez madry pomysł...

Nie wspomne o niszczeniu swoich jednistek za exp ;(

A ja czekam co na to admini bo jak nie graja to nie wiedza jak jest w tych epokach...tylko wypowiedz gracza co chce wszystko robic pod 6 rpoke i zapomina ze w nizszych epokach tez graja !!

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Saturday, 11.08.2018, 15:30

:?:

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Monday, 13.08.2018, 09:37

:?:

19

Tuesday, 14.08.2018, 13:34

Po przeanalizowaniu opinii oraz wewnętrznej dyskusji nie planujemy w najbliższym czasie zmieniać balansu w epokach 4 i 5.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Tuesday, 14.08.2018, 16:37

Tak opini jednego gracza !

To najlepiej odblokujcie sobie po jednym koncie z danej epoki i pograjcie sobie w nich... to moze wtedy zobaczycie problem tych epok !

Poprostu jak coś robicie w grze, to róbcie pod wszystkich graczy a nie pod wybranych....bo tak to wyglada !