Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 09.08.2018, 18:07

BIO - dodatkowe wioski pod ochroną

wnoszę prośbę o zwiększenie ilości wiosek pod ochroną w BIO.


kto jest za?

na pewno poprawiłoby to możliwość obrony przed mutantami dla wszystkich w BIO a co za tym idzie zrobiłoby się ciekawiej i gra deko by ruszyła bo i kumułki stoliczne znajdą już opór :)

a chyba o większą i lepszą grywalność tu chodzi ?

2

Thursday, 09.08.2018, 18:14

Jestem na nie, nic nie poprawi.

3

Thursday, 09.08.2018, 18:19

tez zdecydowanie na nie

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Thursday, 09.08.2018, 19:57

Lepiej nie bo oblezen mniej by było, kumulki wieksze i co za tym idzie nie mial bym co bobmbardowac...a tak to jakies zajecie jeszcze mam :) nawet ta poprawka mi nie przeszkadza w tym, ze na urlopie moga mnie bombic, bo na niego nie ide teraz :)

Oczywiscie jak juz odbuduje armie to sobie chyba odpuszcze :) ale ta odbudowa ciezko idzie, bo co chwile wojo trace :)

5

Friday, 10.08.2018, 22:24

a ja tam bym powalczył wtedy chętnie z największymi stolicznymi jak wpadną w odwiedziny i coś by się działo przynajmniej ;)

:thumbsup:

Podobne wątki