Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Friday, 24.08.2018, 10:30

To moze jakies drobne zmiany wprowadzicie !

Tyle bylo pomysłów...

Targowisko wymiany surki zamiast handel miedzy graczami ! Bo tutaj tez kretactwo jest ! Wystawiaja krzem za zloto lub tytan i uran i z drugiego konta sobie skupuja i pakuja na jedno konto....jak to jest na t1....naliczyłem kilka dobrych kont co pracuja na jedno...

Lub przeniesienie stolicy za premium....i jeszcze pare tam bylo rzeczy co ulepsza te gre !

2

Friday, 24.08.2018, 21:15

mozna poprawic duzo drobnych rzeczy ale akurat przenoszenia stolicy za premium bym nie robił


a z wszystkich zmian najbardziej czekam na T3
moze byc na tych samych zasadach :-)

EDIT:
i jeszcze do wprowadzenia na T3:
jest ze jak heros osiagnie np. poziom np 40 lvl w 4e to potem dostaje 60 %
zrobiłbym że moze na tych 60 % dociągnąć jeszcze 10 lub 20 lvlów
i koniec

zapobiegnie to tworzeniu się mutantów 70 lvl w 1 epoce, itp.


z definicji tylko 6 epoka powinna byc "nieograniczona" taką scianą

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Friday, 24.08.2018, 21:41

A dlaczego stolicy nie....nie za darmo ! Tylko za premium i np. Raz na pół roku lub raz na rok ....

Jeszcze bym zmienił przetop run na surke....teraz jest do ken ja bym widział też dalsze runy.....nie było by może takich cen jak są teraz....bo każdy bh miał wybór....albo rozwój po przetopieniu albo kasa na koncie....bo teraz cos kupic to cud....bo za złom trzeba juz dac 10k !

4

Friday, 24.08.2018, 22:26

sa argumenty stojące za brakiem mozliwosci przetapiania lepszych run
sa to argumenty administracji i np. ja je popieram

OWSZEM teraz to nie ma sensu = ale tylko dlatego ze serwer ma iles tam lat

jak sie gra od zera to ma to sens


przenoszenie stolicy
wyobras sobie ze ktos ma "wroga"
buduje wioske zeby byc blisko
a gośc se przeskakuje na 2gi koniec mapy zeby zwiać

a wioski nie przeniesiesz... powstaje nierownowaga. a tak byc nie moze.

kiedys bylem za przenoszeniem stolicy za premium
ale zmienilem zdanie - to nie jest dobry pomysl
i uwierz mi nie oceniam "pod siebie" tylko ogolnie, staram sie byc obiektywny


EDIT
Spiryt, milo widziec ze komus zalezy...
chętnie popre jakis Twój pomysł.
ale na Boga, wpadnij na jakis dobry...
bo, z całym szacunkiem, mimo dobrych chęci, NIE DA SIĘ poprzeć Twoich pomysłów.

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Saturday, 25.08.2018, 06:43

Co taki rynek wymiany surki tez ci nie pasuje ? Skonczylo by sie przekazywanie z innych kont na swoje konto przez handel :)
Stolicy tez nie przenosic, bo twoje konta wszystkie sa kolo twojej stolicy postawione....a co za tym idzie nie skorzystal bys z tej opcji i nie zostawił swoich krów dojnych !!!
Do co run przetapiania tez mam racje....bo teraz skupujesz zlom za wysokie ceny a tak to by trzeba bylo wybrac albo surka albo skup zlomu !

Ale co tam takie pomysły to nie pomysły !!!

6

Saturday, 25.08.2018, 10:25

gadasz chlopie głupoty. tyle ci powiem

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Saturday, 01.09.2018, 14:18

:?: :?:

Najbardziej mi chodzi o handel surka...

Np. Na t1 i t2 maja chlopaki wybudiwane centrum akcyjne na wysokim poziomie....wystawiaja 160k krzemu lub zelaza a chca za to 180k uranu, tytanu lub zlota....potem wchodza sobie na drugie konto i skupuja ten krzem i zelazo zyskujac potrzebna surke na swoim koncie....

Proponował bym posprawdzac takie aukcje i wiadomo kto gra na wielu kontach....bo normalny gracz by krzemu nie skupował !!! Tylko multikonto !!

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Spiryt35" (01.09.2018, 19:24)


Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Friday, 14.09.2018, 15:00

I co, dało by sie takie targowisko wprowadzic ? Zamiast handlu surowcami miedzy graczami !

9

Friday, 14.09.2018, 18:25

potem wchodza sobie na drugie konto i skupuja ten krzem



spiryt - jedyny sprawiedliwy, złapany za reke za multi ale nie przestaje rzucać oskarzen na innych ...
widziales ze oskarzasz ? wiec co pierd...

nie wpadłeś swoim malym rozumkiem ze rynek pozwala na wymiane surowców i pozyczki między graczami BEZ wychodzenia z klanu ?
kiedys wyjscie z klanu to byla gwarancja oblega...
wiec sie szukalo sposobów, zeby pozyczac i oddawac surowce bez wychodzenia

to samo jak ktos chce ustroj zmienic , jak ma sobie poradzic ?
jakby nie było rynku to by ludzie ustrojów nie zmieniali i administracja by nie zarabiała za kazdym razem 110 dni premium
z czego ten cyrk mają utrzymywać ?

ale nie , myslenie boli przecież ....
wiec po co szukać wyjasnienia "jestem pierdoła i mulcikonciarz, spiryt imie me, grac nie umiem"
skoro mozna oskarzac ?

ja sam bylem kiedys za pelną anonimowoscią rynku, ale jest jak jest, wiec madry człowiek szuka zastosowań


do administracji:
w/w to w ramach gwarantowanej w konstytucji swobody wypowiedzi (poki jeszcze mamy to coś na K.) a nie zwykle obrażanie.
ale juz rece opadają na niektórych łowców czarownic ...

jesli ktoś poczuł się urażony moją wypowiedziom (zwłaszcza pewne misie) to bardzo przepraszam.

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Friday, 14.09.2018, 19:11

Ja pierdziele, najmondrzejszy gracz na obu serwerach sie znowu odezwał...ja grac nie umie :) pamietam jak miales 5 klanow i to ciezko miales u nas wioske zdobyc zakladajac 5 oblezen :))) a teraz innymi kontami nabijasz sobie konta i placzesz mi na pw..tak ze nie pisz do mnie i nie tlumacz sie, ze nic mi nie zrobiles tutaj... a zglisilem twoje konta do sprawdzenia....plakałes wiecznie na Rafix ze pompuje konto a ty robisz to samo !!!

I dla mnie taka zmiana byla by dobra, bo bys musial sie wiecej napracowac aby surka z innych kont trafila na twoje glowne konto !

11

Friday, 14.09.2018, 20:40

spiryt moze przeczytaj moją ostatnia wiadomosc z 5 wrzesnia jeszcze raz ?
bo jesli tam jakis placz widziales to w ogole nie trybisz ...

;))

EDIT
bez odbioru :)

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Saturday, 15.09.2018, 08:23

Da rade jakies male zmiany wprowadzic ?


Tylko dajcie znac bo zaraz znowu się odezwie gość o podwojnej osobowości..
baalzamon&jerzys i bedzie swoje madrosci przedstawiał...i zawsze nie wiem z kim pisze !!!

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Monday, 17.09.2018, 19:24

Mozna jakaś odpowiedz ?

Takie targowisko tez ma swoje plusy ?
Wyzsze epoki nie beda mialy takiego doplywu surowcow z nizszych epok....bo kazde aktywne konto bedzie wysprzedawac nuepotrzebne surowce wiec trzeba bedzie sie wiecej napracowac aby zdobyc zelazo czy co ta dana epoka potrzebuje i dostaje od nizszych epok !!

Przeniesienie stolicy też by duzo dało...bo mozna sie przenieśc w poblize innego gracza lub jak ktos nie moze sobie pograc, oddalic sie od gracza co nie daje sie ani troszke rozwinac....
Tylko oczywiscie za premium i raz na pół roku lub raz na rok !

14

Monday, 17.09.2018, 20:22

podkreslam ze oba pomysły uważam za załosnie słabe

"przenieść w poblize gracza"
przecież, o ile to nie multi, to Ci zwieje...

"oddalic sie od gracza "
jak lubi to skoczy za tobą

BEZ SENSU


jaki doplyw z nizszych epok ? w dobie budowania w minute ?

Spiryt, z calym szacunkiem, ale te Twoje pomysły są... dziwne...

Troche widac ze mutant z niskiej epoki ktorego nikt nie okradł skutecznie od dawna (taki 30 latek w piatej klasie SP) ma grube miliony niepotrzebnych surowców a czegoś tam mu brakuje ...
a ze zostalo w tej epoce moze 2 i pol aktywnego gracza to i nikt nie kupuje ... jak żyć ?? "targowisko" !

tu mi sie przypomina stare porzekadło, że nie wolno powstrzymywać bąków
bo to się wszystko unosi do góry i potem są takie posrane pomysły...

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Monday, 17.09.2018, 20:43

No juz nie mutant bo dlatego siedzialem w 2 epoce bo nie miałem czasu na dwa konta...oczywiscie przypisano mi 3 konto, bo komus przeszkadzalem...

A skad bierzesz zelazo ze swoich wiosek ? Pewnie nie...a zapomnialem ze masz kilka kont to i surka jest....ale niektorych osob sie nie rusza...dlatego skasowalem posta o sprawdzenie cie....

Nie wiem czy by komus sie oplacalo przenosic stolice za kims jak bys mial w poblizu tylko jego...tak ze nie wymyslaj juz..

Niczego mi nie brakowalo i nie mialem mln zalegajacej surki !

Dla ciebie to tak jak mowilem wszystkie sa glupie pomysly jak nie sa twoje !!

A tak w ogole to jako kto piszesz teraz ?

16

Monday, 17.09.2018, 21:20

jako ja pisze, zawsze
a kim gram ? czy w ogolew gram ? a nie twoj zasss.... interes

nie smiej się z pomysłów
przeciez TO TWOJE POMYSŁY BYLY