Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Saturday, 01.09.2018, 21:42

Multikonto

Prosze sprawdzic tych graczy...ponieważ to jedna osoba....moze grac z dwoch ip ale wiem ze dostał konto z ktorego najpierw zabrał sobie wioske dla siebie a teraz czerpie surke przez handel !
Wystawia krzem za zloto, tytan i uran a potem z drugiego konta kupuje krzem wzamian dajac wartościowe surowce na swoje konto..obserwowałem te konta i szybko przybywa pierwszemu graczowi surowców na pewno nie z atakow na innych..
Dzisiaj przypatrzylem sie aukcja i było wystawione złoto za krzem, zeskanowalem wioske w ktora pakuje surowce przed kupnem...i po zakupieniu złoto wylądowała u niego...

Proszę się przyjrzeć tym gracza pod kontem zakupionych surowców !


Moje ID-1627

Podejrzane konta to:

Pierwsze Id-20352
Drugie ID-4043

Z góry dziękuję !

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Wednesday, 05.09.2018, 20:29

A tutaj cisza !

Po zgłoszeniu w drugim koncie został właczony urlop.

3

Wednesday, 05.09.2018, 23:32

jakbys mial odrobine oleju miedzy uszami to bys zauwazyl ze po zakupie surowce nie lądują u sprzedawcy
wiszą zawieszone

trzeba sie zalogowac i kliknąć zeby sie pojawiły

wiec skan, kupno kontrolowane, skan, jest raczej jakimś nieporozumieniem...

4

Monday, 10.09.2018, 10:09

Pierwsze Id-20352
Drugie ID-4043

Brak transakcji między tymi dwoma numerami ID.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Podobne wątki