Nie jesteś zalogowany.

[ MULTIKONTA ] Tropiciel, Spiryt77

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

21

Sunday, 09.09.2018, 18:23

Nadja tak sobie tlumacz....ja wiem chyba lepiej czy wchodzilem na dwa konta....lepiej zablokiwac kogos przed bobem, bo jak by sobie poboczna rozbudowal to jeszcze byscie gorzej mieli...nie mowiac ze to wam ta wioske wziałem...bez kumulek jestescie malutcy i boicie sie kogos zaatakowac jak tylko ma 10 jednostek wiecej...no i wreszcie sie odbudujecie bo tak to mieliscie ciezko wiecznie bez armii :)))

Przez to oszustwo juz nie warto tutaj grac !!@@

22

Monday, 10.09.2018, 20:45

dokładnie Spiryt, je..ć ich wszystkich razem z tymi śmiesznymi adminami co są po stronie valhujii non stop i do tego kit wciskają że nie mają z nimi powiązań...

to dlaczego odblokowali corę a Tropiciela już nie skoro to multi i to też ich zdaniem oczywiście...

właśnie w ten o to sposób spierd...li tą grę do końca.

ODDAWAĆ MOJĄ KASĘ ZA PREMKĘ OSZUŚCI!!!!!!!

23

Tuesday, 11.09.2018, 13:32

ENGY, uspokój się, proszę. Dla mnie temat jest wyczerpany, napisałem jakie są fakty. Nie zmienisz ich, więc jeśli mi nie wierzysz, to nie jestem w stanie Ci pomóc.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


24

Tuesday, 11.09.2018, 14:29

Myślę że jest nas więcej co w to nie wierzą ,wytłumacz na jakiej podstawie odblokowałeś corę tylko twoje widzimisię czy coś więcej.Spiryt dużo pisał narzekał to jazda i spokój,obiektywnie jak u Putina no super.

25

Tuesday, 11.09.2018, 14:54

Na podstawie chęci dania szansy na poprawę i już uczciwe granie: ban stały za multi ?????

I fakt, że w sumie to mam z tego powodu same problemy, bo ciągle się o to awanturujecie, wcale nie sprawia, że żałuję.

Gdyby Spiryt także przyznał się do błędu i nie próbował mi insynuować, że kłamie, to też bym rozważał odblokowanie go po 30 dniach, żeby mógł udowodnić, że potrafi uczciwie się bawić.

Mi nie zależy na banowaniu graczy, tylko na tym, by zachowywali się uczciwie i przyzwoicie wobec innych.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

26

Tuesday, 11.09.2018, 15:53

Co do Cory, to jak dałeś mu szanse, to powinienes odblokować mu to słabsze konto a nie to które przez ponad rok pakował w nie surowce z drugiego konta przez co przegonił graczy co grali uczciwie...i tego błedu powinieneś żałowac...bo powinien to słabsze konto pokazac jak umie go rozwinać...

Nie bede sie przyznawał do czegoś czego nie zrobiłem...nie potrzebne mi dwa konta bo radziłem sobie dobrze na jednym i to bardzo dobrze....dalej twierdze ze to oszustwo !!!

27

Tuesday, 11.09.2018, 17:46

Na podstawie chęci dania szansy na poprawę i już uczciwe granie:
o co k***a chodzi na jakiej podstawie Ty wiesz co mówisz

//Wulgaryzm.
KC.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (11.09.2018, 17:53)


28

Tuesday, 11.09.2018, 18:25

Zbanuj to Ci najlepiej wychodzi a sam do tego doprowadziłeś

29

Tuesday, 11.09.2018, 22:41

ENGY, uspokój się, proszę. Dla mnie temat jest wyczerpany, napisałem jakie są fakty. Nie zmienisz ich, więc jeśli mi nie wierzysz, to nie jestem w stanie Ci pomóc.


właśnie że jesteś w stanie, jeśli chcesz być sprawiedliwy zbanuj corę albo odwieś Tropiciela

jest też trzecie wyjście z godnością i poszanowaniem dla wszystkich tu graczy, którzy są od wielu lat...

odwieś corze drugie konto, zablokuj to, które sobie napakował przez 1,5-2 lata z tego właśnie zablokowanego i mu odwiesiłeś a co do tropiciela to skoro jesteś pewien to daj mu solidne ostrzeżenie na 30 dni czy coś bo i tak już mało nas tu wszystkich zostało a gra robiła się coraz ciekawsza bo równoważyły się siły
ale skoro odwieszasz corę to nie bądź jednostronny bo bardzo nieuczciwie to wyszło...


i za to właśnie mają wszyscy żal :(

30

Wednesday, 12.09.2018, 10:21

Niestety, nie mogę się z Tobą zgodzić ENGY.

A) Nie mam dowodów na to, że Cora sobie napakował to konto, wiec nie mam podstaw do takich akcji.

B) Gdyby Tropiciel usilnie nie próbował mnie dalej oszukiwać i obrażać, to mógłbym rozważyć odblokowanie po 30 dniach. Ale patrząc na to jak się zachowuje nie mam podstaw by wierzyć, że będzie już potem uczciwie grać, więc ta opcja nie wchodzi w grę.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

31

Wednesday, 12.09.2018, 21:22

To zajrzyj daleko w tył, to bedziesz mial pewność !!!

Nie bede sie przyznawał do czegoś czego nie robiłem !! Wczesniej bylo sprawdzane i nie bylo nic a teraz prawie dwa miechy w tyl nagle sie cos znalazlo r :rotfl:

32

Wednesday, 12.09.2018, 23:03

no może po prostu się wkurzył i nie ma co się dziwić, wiesz ile czasu w końcu gramy i ile trzeba go poświęcić aby coś w miarę rozbudować np. do 50 lvlu tym bardziej tylko z jedną poboczną i to na BIO bo wiadomo że słabszy klan mieliśmy i hienowo by zabrało każdą wioskę ponad to...

a co do cory to już pisałem, podstawa jest bo zobacz na którym lvlu ma te swoje budynki i kopalnie i przelicz kalkulatorem ile by musiał ogarnąć na to surki.
To nie jest możliwe nawet z 7 wiosek i grabieży wszystkiego dookoła, więc zgadza się że pakował dodatkowo z innych kont a skoro go złapałeś to odblokuj mu to słabsze a to do blokady niech też ma karę jakąś


jak mamy z takim typem grać co się pushował 2 lata?? masz jakiś pomysł? przecież dlatego ta gra sens traci i do tego jeszcze nam fundujesz stratę aktywnego gracza w klanie :(

teraz to już wszystkim się odechciało i niebawem pewnie przestaną całkiem grać :( a przecież póki jeszcze trochę ludzi gra i deko kaski z tego kapie to niech się bawią co Ci zależy?

Jeszcze jakbyście dali jakieś eventy gdzie posypało by coraz jakimiś fajnymi zwojami to znów byłaby fajna zabawa bo i taki cora mógłby się nabić swoją zmutowaną armią na jakiś fest czar i pękł by mu tyłek ;)

Jeszcze wszystko w Twoich rękach, gra może jeszcze się kręcić ale przemyśl proszę opcję kary dla Tropiciela i odblokuj go a cora też powinien dostać karę za te pushowanie

i wszyscy będą w miarę pogodzeni z sytuacją i najważniejsze będą grać dalej :D

Przemyśl to proszę. Niech wygra rozsądek.

ENGY

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

33

Monday, 07.01.2019, 16:04

Proszę ponownie o odblokowanie mojego konta...bo do tej pory nie wiem za co zostałem zablokowany jeszcze oprócz przelogowania !

Lub danie mi tutaj dowodów, że na dwoch kontach siedziała jedna osoba ! Bo bez tego nie można blokowac graczy mówiąc że grał na oby dwóch kontach, tylko dlatego że z innego klanu tak pisali bo logowania były podobne..u nich tez kilka osob do dnia dzisiejszego loguje sie o tej samej godzinie !

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

34

Sunday, 20.01.2019, 02:22

Dla mnie to jest faforyzowanie jednego klanu przez KruczCzarnego !

Przykladów jest dużo !


[ ZASIADANIE ] Mahmud Ahmedineżad, GERGOSZ


[ ZASIADANIE ] Mahmud Ahmedineżad, GERGOSZ

Oczywiscie kare skrócił bo zasiadanie nie było sporadyczne, no ale Admin przedlużył bo trwalo dlugo...

Nastepny przyklad !

[ PUSHING ] Artorius, Elmik

Oczywiscie po rozmowie z graczami ban anulowano...tylko chyba juz wtedy konto Elmik bylo multikontem.a potem przejął je ten gracz ! Czyli nastepny przykład !

[ MULTIKONTA ] Elmik, cora

Był taki pewny odblokowania że nawet z klanu go nie usuneli ! A przyznał się bo dość dużo sobie napakował surowcami swoje konto czyli konto "Cora" przez ponad rok jak nie dlużej ! Oczywiscie zostało mu odblokowane to napakowane konto...nie wspomnę ze zakładał oblężenia i dołaczał z obu kont armiami ! A dlaczego zostało mu odblokowane to lepsze konto ? Bo nagle dowody zniknęły i nie wiadomo było ktore konto pakowal w surowce...co latwo sprawdzić Kcz.

A tu nastepny przykład !

[ MULTIKONTA ] Mogwai, Żulek, Panzerkampfwagen

Gościu tu ma 3 konta ale nie wiem jakim cudem jego konto, nie jest multikontem ? Bo pozostale dwa to multikonta...na ktore sporadycznie zasiadał i jedno co mial w 1 epoce zdążył wybudowac na 5 poziom ! Czyli troszke czasu tam trzeba bylo poświęcić !!

I zawsze ta sama śpiewka Kcz... że człowiek chcial być dobry !
To są gracze wszyscy z jednego klanu na T2

Proszę sobie sprawdzic jak sa traktowani inni gracze, co nie są z tego klanu !?

A ja dalej nie wiem co sie tak na mnie uwziął ! Może dlatego że robilem temu klanowi naloty ? A po banie dla mnie chlopaki pozmieniali sobie ustroje i jak bym czasem został odblokowany to musieli by ponownie zmienic ustroje na drozsza budowe !

Tak ze proszę się temu przyjrzec SushiMaker...napisalem w swoim watku tak jak zostałem o to poproszony !

35

Sunday, 20.01.2019, 11:28

Spiryt, wielokrotnie Ci już pisałem, i na forum i na PW, dlaczego zostałeś zbanowany i dlaczego bana nie cofnę. Nigdy nikogo nie faworyzowałem, jedyna na co patrzę przy odbanowywaniu, to czy mam jakiekolwiek podstawy by zaufać, że dana osoba więcej nie będzie łamać regulaminu. W Twoim przypadku takich nie mam, i cierpliwie próbuje Ci to wytłumaczyć.

Czy naprawdę muszę zacząć rozdawać ostrzeżenia/bany byś zrozumiał, że nic nie osiągniesz pisaniem w kółko tego samego?
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

36

Sunday, 20.01.2019, 19:04

A ja ci dalej mowie, że nie daleś mi zadnych dowodów oprocz przelogowania...tylko twoje domysły i graczy z Valhalli...poza tym kazano mi napisac co mi sie w twoich ocenach nie podoba...ale nie bede w kazdym poscie osobno pisał, wiec dałem je do mojego wątku...

Nie strasz mnie banem, i nie pisze tego samego...bo dalej wszystkich tutaj oszukujesz, że wiem za co zostałem zbanowany..
Zadnych akcji miedzy dwoma kontami, zadnej wymiany aby podbić sobie bohatera...surki to tym bardziej nie było...w takim razie na t1 tez mnie zbanuj bo rozdaje tam 6 epice surke...gry na jedno IP tez nie było...wiec mi powiedz jak do tego doszedłeś ? Jasnowidz jak nic !

A najlepiej powiedz ilu innych graczy odblokowałeś... nie licza sie gracze z Valhalli !!


SushiMaker o to moje zastrzeżenia....co do traktowania wszystkich tak samo !!!

37

Sunday, 20.01.2019, 20:54

Dowodami są logi. Jak Ci wysłałem konkretne cyferki na PW, to się wycofałeś z dyskusji. W zamian któryś już raz atakujesz mnie na forum oszczerstwami. To nie straszenie banem, tylko mój brak innych opcji, skoro do Ciebie cyfry ani słowa nie docierają.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

38

Sunday, 20.01.2019, 21:34

Dales mi przelogowanie i nic wiecej...a odblokiwujesz giscia co pakowal jedno konto ponad rok ....smieszne

39

Wednesday, 23.01.2019, 03:11

Przepraszam Wszystkich ,że zabieram głos w tym temacie...

proponuję by Administracja rozważyła likwidację banów stałych, w zamian bana stałego za poważne wykroczenia regulaminowe można by wprowadzić kary,które są bardziej dotkliwe dla gracza niż wykluczenie go całkowite z gry,przykładowo:

-kasacja wszystkich budynków i kopalń do 45 poziomu
-brak ochrony wiosek 1-3 miesiące t.z zdjęcie tym wioskom ustrojów chroniących go,przed atakami i nalotami
-wprowadzenie na czas odbywania kary,zakazu wstępowania do klanów graczowi lub nadanie mu na czas kary statusu nowicjusza
-utworzenie nowego ustroju dla odbywających kary z kosztami +100% dla budynków,kopalń i rekrutacji

nie wiem czy to jest trudne do wprowadzenia ,czy nie, nie znam się na tym
wiem jedno bardziej opłacalne dla gry jest ostre karanie ,ale nie wykluczanie graczy z gry

nie znam takiej gry w ,której nie wykluczano by graczy ,może czas spróbować jak by to działało

KruczoCzarny masz rację,jak piszesz,ze podstawą odblokowania jest Twoja wiara w to,ze odblokowany nie popełni już czynu zabronionego,ale należy pamiętać też o tym,że każdy zasługuje na szansę i tu wiara ,ani przekonania nie mają zastosowania,po prostu jeśli od banowano choć 1 gracza to prawo do od banowania maja i inni gracze, to oczywiście moje zdanie,ale trudno będzie Tobie z nim się nie zgodzić

jeszcze raz przepraszam za zabranie głosu w tym temacie ,czy on był mądry czy głupi to mało ważne,musiałam powiedzieć to co napisałam

Aga

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

40

Monday, 28.01.2019, 10:33

Widze ze kazdy to olewa, napisalem do dwoch adninow i co jeden olal a drugi jakies wymagania ma to wtedy zajrzy tutaj na forum....jestescie jedna banda oszustow, zblokowaliscie mnie bez mozliwosci odblokowania, bez dowodow tylko jedno przelogowanie pokazałes i nic wiecej....bo nic wiecej nie bylo....nie mysl ze tym uratowales swoich fufli z Valhali co po takich wykroczeniach wszystkich odblokowaleś...

Mozesz mnie tu zablokować, mam to gdzieś....dla mnie faforyzujesz na T2 jeden klan swoim postepiwaniem do innych i wmawiania im ze ty masz racje...nic nie bylo miedzy tymi kontami robione zadnych przekrętow i tylko zbanowałes mnie swoimi i kumpli podejrzeniami !!! Ale jak zalatwie sobie konto z 5 lub 6 epoki to juz sobie spokojnie nie pograja...naloty murowane i zmiana ustrojów...troszke gra zarobi na premkach..

Nie pozdrawiam, a ty banuj dalej niewygodnych graczy !!