Nie jesteś zalogowany.

[ MULTIKONTA ] Krios, Darek Zatoń

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 26.09.2018, 13:02

Krios, Darek Zatoń

ID 21123
Login ania30
Postać Krios

ID 37950
Login 4444dz
Postać Darek Zatoń

Multikonto, ban stały.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


2

Thursday, 27.09.2018, 10:07

Przepraszam z góry za wpis osoby nie związanej.

W przeszłości kilkukrotnie rozmawiałem z Kriosem i wiem, jestem pewien, ze to byla osoba o solidnym kregosłupie moralnym.
kilka razy wspomnial ze predzej skasuje konto niz da komus pasy...

niestety jak widać zmienił zdanie i pasy przekazał.
Bo nie uwierze ze sam uzywał multi.

a to oznacza ze nie tyle wpadł Krios i jego multi co wpadł ktos dla kogo oba konta były multi...

a to oznacza ze za 30 dni ten ktoś, przez podstawione, pewnie nowe konto na forum, grzecznie poprosi o odblokowanie jednego konta i konto Kriosa powróci.

Szkoda ze TE się tak stacza. Krios to była trzecia armia na serwerze.
Powaznie rozwazam skasowanie konta i moze zaczęcie na t3 od nowa, jak / jezeli kiedys powstanie...
najbardziej kręciło mnie w TE zaliczanie kolejnych lokacji i awansowanie do kolejnych epok
trwanie w 6 e i gonienie topowego lalkarza jest troche nudne ...