Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

viceroy

Intermediate

  • "viceroy" started this thread

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Friday, 08.08.2008, 21:30

czas lokacji

no cuż muszę się wypowiedzieć bo mnie to wnerwia

was pewnie też.

czas dojscia i powrotu jest zdecydowanie za długi. wylądowałem daleko od lokacji i czuję się poszkodowany.

uważam , że każdy gracz niezaleznie od tego gdzie jest powinien miec taki sam czas dojścia i powrotu. i proponuję tutaj około 5 minut.

moze nawet zaryzykuję i powiem 3 minuty.



edit

dex wiem ze zostało zmienione.

ale mimo wszystko 15 w jedną i 15 w drugą to mordęga.

czasem szlag mnie trafia 8|



albo niech bedzie te max 15 minut ale razem z powrotem.

co wy na to?
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "viceroy" (08.08.2008, 21:37)


2

Friday, 08.08.2008, 21:33

Zostało to zmienione i czas dojścia do lokacji dla konta PREMIUM wynosi 15 min w jedną stronę oczywiście jeżeli jest on dłuższy i masz aktywne konto :thumbsup: .Nie wiem jak jest dla kont bez premium ale w tym pierwszym przypadku to działa.

3

Saturday, 09.08.2008, 01:09

a jak mam krótszy ? :P

4

Saturday, 09.08.2008, 09:29

A jak masz krótszy to masz krótszy :) Do 15 minut schodzi tylko, w sytuacji gdy czas podróży w jedną stronę wynosi więcej niż 15 min....
Skończyłem zabawę w Time Edge
Zamknij oczy, jestem tu
Czujesz jak oddycham
Ciało przy ciele, dłonie splecione
Nasza intymność to cisza
Jestes przy mnie i ja przy Tobie
Tak jest mi dobrze, tak sie unosze
Płone przy Tobie, spalam sie w Tobie...
jak ogien w kominku dogasam....

5

Saturday, 09.08.2008, 11:33

a to tak działa - bo sie na początku zastanawiałem, dlaczego, jakpakuje w skrócenie czasu podrózy, to mi to nie działa na lokacje :P

6

Monday, 11.08.2008, 14:14

Zrób sobie kilku bohaterów, będzie szybciej.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

7

Monday, 11.08.2008, 14:56

planujac wioche tez mozna postawic blizej lokacji (wiekszosc robi zaraz kolo stolicy) wiec albo obrona surowcow i szybka wymiana miedzy wiochami albo szybsze ekpsy.

takie cos pozwala na wariantowosc. (a nie kazdy zrobi 3 wiochy wokol stolicy i zadowolony ;P )

EDIT: chodziaz te 30 min na wyprawe to jednak troche dlugo ;)

Romanos

Początkujący

Postów: 49

Skąd: OPOLSKIE

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Monday, 11.08.2008, 18:25

narzekacie na 30 min, zanim to ostalo wprowadzone ja z roznymi dopalaczmi do mobilnosci tam i powrot mialem 80 min, i jakos gralem, moze minuta wam wystarczy?? to nie speed serwer wiec dla mnie te 30 min to juz malo, wiec przestanicie narzekac!!!

VICEROYto chodz do lokacji 2 bohaterami i bedziesz expresem bez wyprawek, jak Ci sie nie podoba czas chodzenia do lokacji,
GRAM DLA ZABAWY ALE TAK ZEBY NIE BYC FARMA
NARAZIE TOP 20 JEST
:)

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Tuesday, 12.08.2008, 08:16

nie wiem czy mi się dobrze wydaje - ale wy ciągle myślicie tylko o kamieniu. przecież w późniejszych epokach - nawet już w staro - macie możliwość postawienia 3 wiosek - i trzech hero może latać na wyprawki - a potem? z każą epoką możecie mieć nową wioskę i nowych bohaterów - czyli przy 3 epoce - 4 wioski i 4 bohaterów - zobaczycie że wyprawki będą po prostu znikać w mgnieniu oka

Romanos

Początkujący

Postów: 49

Skąd: OPOLSKIE

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Tuesday, 12.08.2008, 10:40

ak tylko ja jakich poziomach bedziesz mial innych bohaterow, bo napewno nikt nie rozwija 2 rownoczesnie
GRAM DLA ZABAWY ALE TAK ZEBY NIE BYC FARMA
NARAZIE TOP 20 JEST
:)

11

Tuesday, 12.08.2008, 10:44

jak to nie :) mój drugi heros jest już w TOP100 :D