Nie jesteś zalogowany.

21

Tuesday, 06.11.2018, 23:26

otoz nie

wszystkie wioski wokol mojej stolicy to wioski KTORE JA OD ZERA zbudowałem
bardzo lubie budować

ale to nie twoj interes

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

22

Wednesday, 07.11.2018, 00:51

Wiem że twoje...bo konto Gostaf tez jest twoje..a to ze lubisz budowac tez wiem, kto by nie budował majac tylu dostawców surki :rotfl:

23

Wednesday, 07.11.2018, 15:35

to musi byc do wyleczenia, gadac glupstwa i sie samemu z nich cieszyc :-)))

przypomnialo mi się powiedzenie: dyskutuj z glupim to Cie opluje

wiec koncze te rozmowe

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

24

Wednesday, 07.11.2018, 16:22

Cale szczęscie, że się już nie bedziesz odzywać, bo spluty już jestem przez ciebie za bardzo !


I ponawiam pytanie do administracji !!

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

25

Thursday, 15.11.2018, 22:20

?

26

Sunday, 18.11.2018, 12:20

Z tego co wiem to nie ma w najbliższym czasie zaplanowanych zmian w 3 czy 4 epoce.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


27

Monday, 19.11.2018, 06:38

A są jakie kol wiek planowane zmiany na TEN rok ?

28

Monday, 19.11.2018, 09:43

grubo, to tylko miesiac. ja bym o 2020 pytał ;-)

Zmiany, które MI się marzą:
- nowe piętra lokacji lub ekspedcycji
- możliwość wyboru wersji "hard" = moby mają lepsze parametry
- nowe czary
- nowe przedmioty, prefikxy, sety przedmiotów (extra bonus za same "moczne")
- możliwość wkładania czarów (nowych, odpowiednich) do pozostałych itemów (tarcz np.)
- możliwość resetu konta do 1 epoki, ale np. z pozostawieniem herosów (np. jako kara za multi, dla obu kont)

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

29

Monday, 19.11.2018, 15:14

To ze zmian nie bedzie, to wiedzialem.....ale ja sie pytalem czy nadal uwazacie ze 4 epoka jest dobrze zrobiona....bo chyba nie...dalem ilosc wojsk przy 50 poziomie i teraz moge jeszcze dodac ze w 5 epoce przy tym poziomie mozna miec 2130 czolgow....wiec widzicie jaka przepasc dzieli 4 epoke od 3 epoki i 5 epoki...ze kumulki nic nie dadza ? A do tego jeszcze moze byc rozwalana nalotami przez 5 epoke !!

Tez pragne zauważyc ze budowa w 5 epoce jest duzo tansza ? Bo bez problemu sie buduje do 40 poziomu a w 4 epoce do 20 poziomu to niezle wyzwanie !!

30

Monday, 19.11.2018, 20:47

4 epoka została zrypana. Z epoki grywalnej, mającej lekką przewagę nad 3 epoką, nieco ustępującej epoce 5 (nie jestem pewien czy tak było zawsze, czy piąta miała jakiś upgrade i dopiero wtedy) i mogącej mierzyć się z epoką 6 nie bez szansy na sukces, stała się, skokowo, po wprowadzeniu bobów, ustrojów i stolicy x 2, jednym, wielkim szajsem. Dla obecnych serwerów ma to pewnie znikome znaczenie, ale fakt jest taki, że jest to epoka niegrywalna.

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

31

Tuesday, 20.11.2018, 15:59

Kachu2000 najpierw bob zniszczyl 4 epoke bo koszty w 3czy 5 epoce sa mniejsze niz w 4 epoce w budowaniu jak i utrzymaniu jednostek a nawet tez w 6 epoce !!!...a potem ta przepasc sie powiekszyla po wprowadzeniu ustrojow !!

3 epoka dosc ze miala podwojne wydobycie w stolicy jak i pozostale epoki to do tego dostale jeszcze x2 wiec teraz tam jest w wstolicy w 3 epoce x4 zwiekszone wydobycie...ale co tam oni nic nie widza w tym bo maja ta gre gleboko w 4 literach..jedynie poprawiaja tylko dla 6 epoki wszystko i duzo rzeczy ktore nikomu nie sa w niczym sie nie przydaja

Podobne wątki