Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Thursday, 18.10.2018, 15:51

3 epoka & 4 epoka

Gracz z 4 epoki gra już kilka lat i ma wszystkie wioski na 45 poziomie, więc miał nie jednego boba.Ja gram w 3 epoce i miałem jednego boba na którym wystawiłem Stolice na 45 poziom..on zapewnie potrzebował wiecej bobów budowlanych aby mieć taką wiochę..

Jak widać jego stoliczna to 1000 kirasów i tam na lokacje inne jednostki..u mnie 500 piechty 2.5tysiaca halek i ponad tysiac rycków...ta armia w ataku jest z 49 poziomu ktory postawiłem bez wiekszego wysiłku nie tak jak on podczas boba w 4 epoce sie meczył..


Wiec jak wy nie widzicie że 4 epoka jest nie do grania i że nie trzeba jej poprawić to ja już nie wiem jakie duże klapki na oczach trzeba mieć aby tak sadzic ze wszystko jest w 4 epoce ok.

Moj atak...i nie po to aby się pochwalić, tylko aby pokazać problem 4 epoki !!!

https://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.…&key=a28f692717

2

Thursday, 18.10.2018, 20:58

jak zwykle bezsensowne bicie piany
na oko ty miales top sprzet (100 % yrd) a przeciwnik stał z majtkami w dloniach (i lał na mur)

zeby takie porwanie poprawnie zrobić to:
dwie stolice na 45 lvl
identyczne herosy
identyczny sprzet
maksymalnie wybudowane armie

dodatkowo: przy czlowiekach i maks yrdach po obu stronach jednostki giną tylko jak przeciwnik ma szarze

w tej walce pierwsze biły twoje rycerze i dostaly szarze (przypadek) a potem twoje halabardy a potem twoja piechota
w sumie zabiły 4000 wrogów , zanim wróg wykonał jakąkolwiek akcje ...

to jakiego innego wyniku mądry spiryt sie spodziewa ??

:-)

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Friday, 19.10.2018, 09:11

A ty dalej swoje !! Chlopie otrzasnij sie bo tylko czubek swojego nosa widzisz i nic wiecej...a jeszcze 6 epoke tylko widzisz i wedlug cirbie powinnni wsztscy tam thlko grac aby twoje multikonto mialo atakowac kogoś..


Wiec tak przy tych samych poziomach stolicy armie sa takie czyli poziom 45..

3 epoka: 2tysiace halek i 2.5 tysiaca ryckow
4 epoka: 2 tysiace rajtarow lub 1100 kirasow

I powiedz ze 4 epoka ma szanse przy tych samych sprzatach i poziomach boha ? To sie osmieszysz !!

Za bardzo jestes oslepiony ta 6 epoka chlopie i toczysz ty piane niepotrzebnie bo tak mowiac nie masz nic do czynienia z 4 epoka a najwiecej sie udzielasz...moj kolega juz mial drugiego boba i do 45 poziomu stolicy jeszcze duzo mu brakuje...wiec mowie zanim 4 epoka wybuduje stolice na 45 poziom to 3 epoka juz bedzie miec ja na ponad 50 poziomie...i walcz tutaj z 3 epoka...nawet kumulki nie pomoga...

4

Friday, 19.10.2018, 11:33

konta zostały doprowadzone (YRDy i poziomy bohaterów) do poziomu gdzie:
bez szarzy jednostka komukolwiek zadaje 10 obrażeń
z szarzą jednostka kogokolwiek zabija na cios

wiec nie dziw się że wyniki sa takie jakie są , bo wygrywa ten kto:
- uderzy pierwszy
- dostanie szarze

jakby atakowany gracz nie popełnił błedów (zle herosy, brak stroju z YRD, jednostki bez herosa, złe czary) to wynik starcia mogłby wygladać inaczej.

dajesz jako przykład coś co ma błedy w założeniach i uzywasz tego, żeby udowodnić swoją ogólną teorię.
tak się nie robi.

trochę 4 epoka dostaje po du... od 3 i 5, wiadomo to od zasze ale nie na tyle żeby cokolwiek zmieniać.
bo zmiany, jak domino, rozleją się na inne epoki.

Takie jest moje zdanie i je podtrzymuje.

Dodatkowo nawet jak walczy 6 epoka z 6 epoką, identyczne armie , herosi , wszystko, 1 na 1 to wyniki są z przedziału
- gracz A wraca w worku
- gracz B wraca w worku
- remis , małe straty po obu stronach
- remis , ogromne straty po obu stronach

i nikt sie nie obraża
taka gra, to nie są szachy....

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Friday, 19.10.2018, 14:51

Tylko ja ci mowie ze chodzby mial yrd komplet i odbyla by sie walka stoliczna & stoliczna to ryckow mi nie polozy szarza....i zauważ ze tam sa wszystkie armie ktore łacznie maja tyle jednostek co ja w samej stolicznej ???


Moim zdaniem cos jest nie tak ze 3 epoka moze miec silniejsza armie od 4 epoki...bo napisalem ci ile mozna miec przy 45 poziomie w 3 epoce a w 4 epoce..

Jest to roznica od 2 tysiacy do 3 tysiacy jednostek i to nie piechoty...bo ja teraz mam pod nosnosc a nie bojowke...bo jak bym mial pod bojowke to mam 50 poziom ktory bez problemu sobie podnioslem...i mialbym tam z 4.5 tysiaca ryckow i z 3.5 tysiaca halek...

I pamietam jak nie mialem zadnego yrd-ai kladlem twoich klanowiczowi i ich kumulki moja stoliczna z 3 epoki...mialem tylko wieksze straty ale mnie nigdy nie polozyli chodz mieli w kumulce po 5tysuecy rajtarow i ponad 1000 kirasow..


I NIE PLANUJCIE TRZECIEGO SERWERA JAK NIC Z TA 4 EPOKA NIE ZROBICIE !!!

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Spiryt35" (19.10.2018, 17:52)


Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Saturday, 20.10.2018, 15:48

Pozwoliłem sobie obliczyć 3 epoke & 4 epoke 50 poziom stolicy

3 epoka jaka ja przewaznie buduje pod atak to

Rycerze- 4280
Halki- 3565

4 epoka mozna dwojako stolice wybudowac

Pod kirasy to niestety trzeba poswiecic jedno zelazo dla saletry i wychodzi to

Kirasy- 1900
Lub
Kirasy 1000 i rajtar 1125

Lub pod Rajtary i wychodzi wtedy 3200 rajtarow...

Teraz dajmy tych samych czlekow np.50lvl i komplet yrd...

Co takie woja zrobia 3 epoce ? Nawet przy szarzy nie polozy ryckow a one bez szarzy zrobia swoje a przy szarzy to bedzie pogrom...

Wiec sie pytam adminow, jak to mozliwe ze wy mowicie, ze jest wszystko wporzadku z 4 epoka ?? Nie wspomnialem o 5 epoce ze przy 50 poziomie ma pomad 2tysiace tankow i tutaj to juz duza przepaść między 4 a 5 epoką...a co do tego to 5 epoka jak i 3 epoka sa tansze w rozbudowie stolicy niż 4 epoka !!

Jak ja dalej twierdze ze jest spiepszona i to na maksa...nie mowie o znalezieniu w tej epoce dobrych pol pod bojowke !!!

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Spiryt35" (20.10.2018, 18:12)


7

Sunday, 21.10.2018, 22:38

mialem nie odpowiadać bo to bicie piany, ale masz:

zeby ten test byl miarodajny, musiałbys go przeprowadzić w warunkach; opcje:
- budynki lvl 20
- budynki lvl 45
- herosi ROZNI: rasy i POZIOMY . rowniez poziom 1
- bez sprzetu
- z YRD

bo jak jest czlowiek 50+ i maks YRD to wiadomo ze ilosc ma znaczenie

nie mozna takiego porownania dokonywac z galezi na jakies wlasnie siedzisz
tam jest cale drzewo ...

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Monday, 22.10.2018, 09:20

Tak tak oczywiscie....na poziomie 20 sprawdzic bo i po co ....nikt na tym poziomie nie bedzie siedzial aby 4 epoka mogla sobie pograc tylko poleca z budowa jak i z 3 epoki tak i z 5 epoki bo tam jest tansza rozbudowa...i tansze jednostki !!@nawet porownujac do 6 epoki to 4 jest drozsza i w budowie i w jednostkach...tylko wiadomo nikt nie chce przyznac racji ze sie ta epoke zostawilo spieprzoną na pastwe losu i aby nic nie poprawiac !!!

Wiec nie bij juz piany aby macic i aby nic nie zmienili bo wiadomo jak by zaczeli robic cos dla 4 epoki to 6 epoka czyli twoja bylaby pokrzywdzona, bo zadnych zmien by ci nie zrobili....

Gralem w 4 epoce i wiem ze jest spieprzona a najlepiej sobie w niej zagrac i dopiero komentowac a nie ze siedzisz w 6 epoce i najwiecej do powiedzenia masz...

9

Wednesday, 24.10.2018, 23:42

gralem w 4 epoce.


NIE DA SIE, dobrze zbilansowac epoki zeby bylo super:
- przez pierwsze 2 lata gry
- przez kolejne 3-4 lata gry
- zeby "dorosli w przedzszkolu" byli dalej zadowoleni po 10 latach gry w 4 epoce

epoki (tak jak ja rozumiem logikę gry) nie są i nie bedą optymalizowane pod katem grania tam "wiecznie"

bo to by rozwalilo cala gre

i nawet jak bedzie 10 spirytow blagających o to - nie da się
i to juz moja ostatnia wypowiedz w tej sprawie
jak tego nie zrozumiesz - trudno


EDIT
i jeszcze dodam ze 4e bedzie zawsze pokrzywdzona bo to ostatnia epoka bez latawcow
takie sa zalozenia tej gry

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Thursday, 25.10.2018, 17:25

Zadna epoka nie jest do tego aby grac tam caly czas.....wiec skasuj konto bo za dlugo w niej siedzisz !!

Ja nie blagam bo nie zamierzam tam grac, bo sie tam nie da grac....a ty grales z 10 lat temu i nie bylo mutantow takich jak teraz po tych ustrojach...wiec mi nie pieprz glupot ze wiesz jak tam jest !!! Bo dlugo w niej nie byles nawet....

I nie pisalem do ciebie bo ty jak wiadomo wszystko widzisz kolorowo tylko dla siebie!!!

11

Thursday, 25.10.2018, 23:32

nie pisales do mnie, owszem, ale nikt inny ci nie odpowiada
wszyscy mają Ciebie w d...

i nikt nie bedzie optymalizował epok pod kątem poplakanych mutantów ...

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Friday, 26.10.2018, 08:11

Widzisz a pod kontem poplakanego mutanta z 6 epoki robia wszystko....i tu mi sie musi nasuwac pytanie ze chyba ich meczysz pw i tak maja cie dosyc ze wprowadzaja pod ciebie takie byle gowna, co wymyslisz, aby miec spokoj.

Wiec majac ciebie i twoje filozofie w d.....

Czekam na odpowiedz adminow, czy nadal sadza ze 4 epoka jest ok i nie trzeba w niej nic poprawiac ?

13

Friday, 26.10.2018, 09:26

przeczysz sam sobie

a zmian pode mnie nie ma zadnych, a szkoda, jakas by sie przydała...

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Sunday, 04.11.2018, 07:15

Oczywiście dalej cisza od strony adminow !!!!

Dalej sadzicie ze 4 epoka jest ok ? I nie trzeba jej poprawic ?

15

Sunday, 04.11.2018, 21:18

Czego wy oczekujecie że ktoś wam odpisze ?

Ja dawno przestałem się już łudzić

serwery pewnie dla nich są tak tanie generują przychód z naszej premki więc serwery stoją

A postawienie nowego serwera nie zwróciło by się wiec tu nic się nie ruszy chyba że zatrudnia oddzielnego informatyka który wykonywał by plan który miałby Sushi na ta grę to tyle ode mnie to widać po tym jak chętnie tu zaglądają czy też odpisują na nasze Posty nic sie nie zmieni myślę że w oczach Sushiego nie opłaca się to .

Mogli by cos zmienić ale po co jak nie ma jakiegoś super przychodu z tego na pewno przychód jest większy z BW niż z TE

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Tuesday, 06.11.2018, 12:45

??????

17

Tuesday, 06.11.2018, 13:44

Ale co ty bys chciał Spiryt by ci odpisano ?

Sam widzisz jak administracja tej gry czesto odpisuje :p

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Tuesday, 06.11.2018, 13:54

Czy według nich 4 epoka nie potrzebuje zmian !!!

19

Tuesday, 06.11.2018, 17:31

kto jest za tym zeby ublagac kruczego zeby odblokowal spirytowi te dwa konta z 6e na t2 ?
skupi sie na tym chlop i da spokoj z tą 4e...

kamien by sie domyslil ze nie jest to warte staran ...

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Tuesday, 06.11.2018, 18:17

Jerzys nie udzielaj sie....nie potrzebuje zadnego konto na t2....i nie grałem na dwoch kontach....lepiej zeby wszyscy napisali aby ciebie zablokiwali na t1 i te twoje konta wszystkie....bo juz sobie wioski z nich zabierasz do glownego konta...nie wspomne jak z nich surke doisz !!!!

Tak napisz mi ze nic nie znaleziono....bo sie nie chcialo poszukac dokładnie ! Bo tak to by zobaczyl gdzie ze wszystkich twoich kont surka idzie !!@

Tak ze nie udzielaj sie w tym temacie, bo taki madry to ty nie jestes jak myslisz !!

Podobne wątki