Nie jesteś zalogowany.

1

Wednesday, 31.10.2018, 09:51

Halloween 2018

Witam ,
dawno....dawno temu..........był na TE zwyczaj robienia eventów dla graczy z okazji mistrzostw świata w siatkówce ,halloween itp,od jakiegoś czasu są 2 eventy świąteczne, ktoś powie dobre i to i ma racje.
Pytam więc administracje gry czy na BW jest halloween 2018 ? jeżeli tez nie ma to dlaczego ?
Jarosław Wam zabronił ?
Halloween jest eventem na wszystkich mi znanych grach tylko nie na TE,odpowiedzcie mi dlaczego ?

Aga

2

Wednesday, 31.10.2018, 13:20

oczywiście na Bw od tygodnia maja event zapowiedziany a dla TE gówno ,ma Pan racje Panie Prasal vel SushiMaker frajerom nie należy się nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


3

Wednesday, 31.10.2018, 16:42

oczywiście na Bw od tygodnia maja event zapowiedziany a dla TE gówno ,ma Pan racje Panie Prasal vel SushiMaker frajerom nie należy się nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


oczywiście na Bw od tygodnia maja event zapowiedziany a dla TE gówno ,ma Pan racje Panie Prasal vel SushiMaker frajerom nie należy się nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




działa

https://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.…&key=bbcfdecdaa

tylko zapomnieli nas o tym poinformować
i nie to żebym marudził ale po co nam tyle run jak nie mamy zwojów ??

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Wednesday, 31.10.2018, 16:58

A ty musiales ich poinformowac swoim wpisem !!

Teraz wylacza i znowu nic nie bedzie, dopoki im sie samo nie wlaczy znowu !!

Bo zmian w grze nie ma a trzeba troszke ich, zero eventow jak na kekarstwo !

5

Wednesday, 31.10.2018, 17:20

nie sprawdzałam czy jak pisałam był event odpalony ,mapa była bez zmian,jak pamiętam na mapie przy evencie były dynie teraz nie ma pewnie zapomniano o tym jak i o informacji
szczają na nas a Wy piszecie że deszcz pada to jest prawda,
cała kasa pakowana jest w BW i frajerstwo z TE dotuje BW jesteście frajerami bo tak traktuje sie frajerstwo

Podobne wątki