Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 07.11.2018, 19:39

Event na zwoje - oficjalny wniosek graczy

Witam,

zamieszczam jak w temacie, wniosek do administracji o dodatkowy event na zwoje.

Prośbę motywuję swoim stażem w tej grze i obserwacją z natury.
Przypomnę, że gram dość aktywnie od 2010-01-14 i najlepszy zwój jaki wypadł to chyba Słowo Życia więc nie muszę już komentować tego wydarzenia.

Myślę, że event na konkretne zwoje mógłby choć trochę ożywić tą ospałą i umierającą przez to grę.
Nie jest to kłopot jak pomysły z przebudową gry a mógłby wiele wnieść ciekawego.

Dlatego proszę o wsparcie graczy i wpisy poniżej kto jest tego samego zdania, że taki event jest potrzebny!!!!


Proszę o pozytywne rozpatrzenie podanka i wsparcie pozostałych graczy.


Pozdro :thumbsup:

ENGY

2

Thursday, 08.11.2018, 23:33

ja jestem na tak,ale tego nikt nie czyta z administracji bo w tym czasie sikają wiadomo na kogo

3

Friday, 09.11.2018, 07:00

odnoszę też wrażenie, że gramy tylko we dwoje ;)

;>

4

Friday, 09.11.2018, 14:10

Ja też Jestem za, by taki Event powstał ze zwojami.Ciągle leci to samo to już staje się nudne, dlatego nie dziwcie się że tylu graczy już odeszło.Ożywcie chociaż trochę tę grę.BW ma eventów od liku, a tu czarna rozpacz.

5

Friday, 09.11.2018, 19:41

Alez event na zwoje juz mamy!
Po nowym roku diabelek bedzie mieszal kawke... O ile zechce.

Apel jednak jak najbardziej popieram ;)
Choc moze nie event a inna lokacja na mapie (Wieza Ozyrysa/Srysa itp) jako cel wyprawki.
Z dropem wylacznie zwojow z epoki gracza i nizszych.
Obroncami moga byc losowe ekipy z konwencjonalnych wyprawek z epoki gracza.

6

Friday, 09.11.2018, 21:46

jak najbardziej jestem za tym zeby:


- powstala mozliwosc resetu do 1 epoki za delikatne wiekszenie jakis statów na stałe
- zeby powstały NOWE lokacje uwzgledniające MUTANTÓW (3 x awatar; full YRD) - np. KLON najsilniejszego herosa po stronie lokacji / ekspedycji (z czarami !)
- nowe lokacje
- nowe expedycje

bez tego ta gra umrze....

7

Saturday, 10.11.2018, 09:44

oczywoscie za eventem na zwoje

czesc zwojow z 6 ej chyba wogoole niekomu nie wypadła

warto chocby po to żeby przetestowac co z nimi można zrobić

8

Saturday, 10.11.2018, 17:16

Popieram !!!

9

Saturday, 10.11.2018, 21:34

event na zwoje oczywiscie poprieram ale fajnie jakby pojawiły się NOWE poziomy ekspedycji
NOWE poziomy lokacji
NOWE zwoje

10

Wednesday, 02.01.2019, 16:50

ewent noworoczny - zwoje

wpadł z wyższych poziomów 1 zwój którego nie miałem - 4 epokowy
i nic więcej
przez cały czas trwania eventu i średnio przy 12 wyprawach dziennie (kilka mogłem przespać)
epoka 6 ta
ustrój DG
więc szansa w stosunku do eventu i tak wyższa
więcej z wyższych/lepszych zwojów niestety NULL czyli ZERO

run YRD 17 szt. - lokacja oczywiście Azazel

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "robertpkt" (02.01.2019, 20:05)


11

Thursday, 03.01.2019, 08:52

lepsze zwoje sa takie fajne bo sa take rzadkie, lecą glownie jak jest event NA ZWOJE

chyba ze bardzo nam zalezy zeby lecialy jak YRDy?
ja jestem przeciw

12

Thursday, 03.01.2019, 14:38

Witam,
żadnej logiki w tym co piszesz nie ma b........,widziałam kiedyś raport z twojej obrony,tam jest ze 20 zwojów 5-6 epokowych,po za tym masz jeszcze zwoje 5-6 epokowe dla ini jednostek i wiele innych,
ludzie graja tu 10 lat i maja po 2-3 zwoje 5-6 epokowe, ty masz ich 30-50 może 100 skąd ? (wiadomo, nie o tym temat).
w twojej wypowiedzi nie chodzi o rzadkość występowania ,trudność trafienia jakiegoś zwoju , a co za tym idzie radość z sukcesu,tobie wyłącznie chodzi o zablokowanie możliwości innym, ja mam ,ale tylko ja inni nie to, twoja cała gra .
Wracając do zwojów, jeżeli przez 10 lat gry (są tacy gracze)nie ma gracz wszystkiego co jest w grze to musiał to jakiś nienormalny człowiek wymyślić,jeżeli pomylił się to powinien to naprawić.

Aga

13

Thursday, 03.01.2019, 16:26

ehhh... "wiadomo" ?
no właśnie, skąd ja mogę mieć ... ?
na pewno ukradłem. ciemną nocą włamałem się do stolicy jakiegoś (biednego i chorego) zula i wyniosłem kilka zwojów ...
dlatego macie tak mało.


te 18 zwojów o których piszesz to jest 4 epoka
lata temu zaplanowałem okresloną taktyke obronną z ich udziałem
zbieralem je, skupowałem przez lata za małe ph
dopiero jak miałem odpowiednią ilość to pokazałem jak to działa i wtedy cena tych zwojów poszybowała


za to jak trafie na zwój z 6e to będzie święto
nie psujcie mi tego tak jak zepsuliście YRDy


EDIT
mam JEDEN 6 epokowy zwój, wlozony w helm
wypadł mi na jakimś evencie



PS.
pozdrowienia dla wszystkich wyznawców pancernej brzozy...

14

Thursday, 03.01.2019, 16:44

no tak jeżeli te o których pisałam są 4 epokowe,to przepraszam ,ale jakoś trudno mi uwierzyć ,ze po za tym do hełmu nie masz nic,na klatę masz na pewno,któryś na ekspedycje tez masz, więc coś do końca prawdy nie piszesz,
teraz z tym planowaniem to tez lipa :rotfl: ale twoja sprawa jak w to mocno wierzysz to niech tak będzie :rotfl:nie musiałeś nic żulom kraść,mając tyle kont,prawdopodobieństwo trafienia jest o ilość tych kont większe,a wyczyściłeś sporo kont ze zwojów i run :rotfl:
byłeś,jesteś i będziesz pazernym oszustem,to ty zniszczyłeś ta grę przypominam ci to po raz kolejny b.......... :thumbdown:

15

Thursday, 03.01.2019, 17:39

jasne, w nocy, z taczką, załadowałem wszystkie zwoje i wiuuuuu do siebie :)
i tak konto po koncie ...

a teraz czas na lekarstwa... :-)

mam zwój 6e do hełmu
na ekspedycjach nie uzywam zwojów 5 i 6 e
wystarcza moj urok osobisty

nie potraficie skumać że ktoś po prostu gra lepiej i wiecznie sie doszukujecie oszóstw...


EDIT
na klate mam, ale to zwój 5 epokowy z tego co wiem

16

Thursday, 03.01.2019, 18:49

czytaj chłopcze ze zrozumieniem ,nie napisałam ,ze grasz źle ,dobrze,bardzo dobrze ,napisałam po prostu oszust i to jest prawda,możesz się zaklinać na swoja lepsza grę,swoja doskonałość to nie zmieni faktu,ze po prostu oszukujesz, wykorzystujesz wszystkich i wszystko dla osiągnięcia korzyści oczywiście dla siebie.


dzielisz ludzi w tej grze na 2 kategorie baalzamon vel jerzys (Bóg raczy wiedzieć kto jeszcze) i reszta graczy ten pierwszy to mistrz gry reszta to banda kretynów,pomocnych ale debili nie potrafiących grać,
jak można być takim idiotą by po 10 latach gry mieć exp o połowę mniejszy niż exp mistrza (do tego zrobiony przez ok 2 lata)
jak można być takim debilem by po 10 latach gry mieć stolicę o 30% mniej wybudowana niż stolica mistrza ( tez postawiona przez 2 lata)
jak można być takim kretynem by za złoto,uran,tytan kupować krzem ,ano można mistrz wystawia krzem kretyn daje mu złoto ,uran ,tytan

do tego dochodzi jeszcze super pomocna administracja

KCZ banuje ludzi za jakieś mało udokumentowane multikonta itp,nie uważam go za idiotę ale nawet przez chwile nie miał momentu refleksji ,zastanowienia jak to możliwe by baalzamon vel jerzys osiągnął w 2 lata to co inni nie zrobią przez lat 20 ,to nie lepsza gra b............ to sprawiła ,ale nie zgodne z regulaminem wykorzystywanie luk w grze i oszustwa b..................

i to jest cała prawda o tej grze , na każdym kroku podwójna moralność,przymykanie oka ,nic nie robienie, TE zrobiło się wygodnym burdelem dla robienia małej kasy za nic

Aga

17

Thursday, 03.01.2019, 19:47

TEN event był eventem również i na zwoje + mój bonus z DG


i nic wartościowego nie wpadło , w porównaniu z YDRami to nawet mniej niż nic i co mi po tych runach jak ich i tak nie wykorzystam ??
po 10 latach grania i wykonaniu pierdyliardów wypraw powinienem mieć już chyba wszystkie zwoje z 6 ej ??? albo przynajmniej móc je kupić a tu nawet zwoju z ep 5 ej nikt nie wystawi bo go po prostu nikt nie ma

ps. dajcie linka z tą walką chce zobaczyć jak zwoje zostały wykorzystane

18

Thursday, 03.01.2019, 20:17

linka nie mam ,ale b............pewnie ma,


co do zwojów wpadł mi 1 animacja zwłok mam takie 2 gówno warty,sprzedałam 2 zwoje przeszywający mróz i to samo dla anioła jeśli dobrze pamiętam,mam kilka zwojów z chyba 5 epoki ale nic nie warte,kiedyś była tabelka ze zwojami jak wszystko co dobre szlag ja trafił dlatego nie wiem czy zwój 5 czy 6 epoka

zgadzam się z Tobą jeżeli chodzi o zwoje ,że po 10 latach trochę tego powinno być u każdego,na co je chowają tego nie rozumiem uwolnili runa to i na koniec tej gry mogli by uwolnić zwoje przynajmniej zobaczyło by się czy działają zgodnie z przeznaczeniem,z doświadczenia wiem że połowa zwojów nie działa jak to sobie wymyślił stwórca

Aga

19

Friday, 04.01.2019, 12:12

Jagna plujesz na mnie zarzutami i oskarzeniami a czemu nie piszesz tego samego o najlepszym, z twojego obozu, o Rafixie??

Twoje wyssane z palca zarzuty u niego pasują razy dwa.

pierwsze z góry, doświadczenie głównego herosa:

2017-01-05
Kain CZŁOWIEK 8910 Rafix
Baalzamon CZŁOWIEK 5876 Baalzamon

2017-07-01
Kain CZŁOWIEK 14156 Rafix
Baalzamon CZŁOWIEK 9658 Baalzamon

w 7 miesięcy przyrost głównego Rafixa :
5246 (5 246 000 doświadczenia)

mój:
3782 (3 782 000 doświadczenia)

ale to mnie wyzywasz od oszustów.
Takie przykłady można mnożyć
stosujesz podwójną moralność i przy każdej okazji piszesz głupie komentarze.

do tego w tym okresie robiłem wszystkie ekspedycje i mialem zero zgonów.
mam do tego wiedze i sprzęt a Rafix (ostatnio padł na ekspedycji) do dzisiaj tego nie umie ...

doprawdy , cytując Ciebie, "nie wiem jak można być takim debilem" żeby padać na ekspedycji...

UWAGA!
nie bede juz nic komentował w tej sprawie, wiec oszczędź sobie, mnie i innym graczom swojego plucia.
po prostu zaakceptuj w końcu fakt, że bez oszukiwania jestem 5x lepszym graczem od Ciebie (i wiekszości Twoich kolegów).

20

Friday, 04.01.2019, 12:14

przeszywający zwój to jeden z najlpeszych zwojów w grze. :-)
super że sprzedałaś bo chyba nawet jeden Twój kupiłem.

Sprzedaż tak cennych zwojów to .... i trzeba być d... żeby to zrobić. a 2x ? no to d... do kwadratu.

Podobne wątki