Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Sunday, 11.11.2018, 17:18

Ustrój Dg

Dlaczego w tym ustroju mozna nadal atakowac innych graczy a ich nie ?

Szpiegowanie zlikwidowaliscie a ataki nie ? Tylko ze atakami tez moga iść po kilkanascie godzin...
Powinno byc w ich przypadku tak samo jak z nalotami ! Zrobisz atak mozesz byc atakowany przez 24h

A tu widze ze nadal ten blad nie zostal poprawiony !!
I taki gostek ze swojego multi puszcza 18 godzin atak...i pewnie zabawia sie teraz z radosci ze zablokowal mi lotke !!

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 13.11.2018, 10:04

Kiedy poprawicie ten błąd, aby ten ustroj nie mogl atakowac ?

Bo atakuje kolonista to tak jak by szedl szpieg.!!

Jak sobie wybrał forme simowania w dg, aby nikt go nie atakowal, to niech sobie siedzi lub zrobcie aby bylo mozna takich graczy tez atakowac po ich ataku !!!

3

Tuesday, 13.11.2018, 12:27

nie mowiac kto ma racje w tej akurat sprawie:

moim zdaniem jest spora roznica miedzy szpiegiem a atakiem

atak widzisz, mozesz zniszczyc atakującego

szpiegów nie widać, moze isc 40 na raz

ja wiem ze sergio Ciebie atakuje: za kłamstwa i oszczerstwa
dogadaj sie z nim jakoś :-)

jako szef BC mogłbym mu zakazać ale ja się w to nie właczam, to sprawa miedzy wami
jako szef BC mogłbym kazać całemu klanowi szpiegować Twoje lotki (mamy na to procedury) ale w to też się nie właczam.

PS.
na t2 gracz dostał 9 dni bana za: "oszustów trzeba tępić" we wiadomości skierowanej do gracza (do tego odbiorca byl złapany na multikontach i mial wczesniej miesiac bana)
dostał za to 9 dni bana!!

pomysl Spirit co będzie jak na Ciebie się ktoś poskarzy (zawsze publiczne oskarzanie ma wiekszą "wagę" niż zwykle "pw")

to tak do przemyslenia.

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Tuesday, 13.11.2018, 15:21

Jerzys mi to nie przeszkadza ze mi lotke blokuje atakami...tylko mialo to byc zlikwidowane...szpiegowanie, obleganie i atakowanie...po co mam mu zbijac czy to cos mi da ?

Nie jestem przekonany czy kłamstwa ! Bo surke gdzies komus oddaje....a jak by ktoś grał, to kto madry by dawał surke za friko...chyba nikt...jedynie na swoje multi! Wiadomo ze teraz mozna tak zrobic i nic sie nie znajdzie !

Mozecie mnie oskarzac ile chcecie...do nikoho nie pisze i tutaj cgyba nie wymysli znowu nikt ze mam dwa konta !

Tak ze ponawiam pytanie...dlaczego gracze z DG moga atakiwac a ich nie mozna !?

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Wednesday, 14.11.2018, 15:41

?

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Thursday, 15.11.2018, 22:21

:?:

7

Monday, 19.11.2018, 15:07

Nie ma w planach żadnych zmian w tym temacie.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Podobne wątki