Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 17.12.2018, 23:40

MULTI - cora i nadja

proszę o sprawdzenie logów, pewne multi graczy:

cora - 20352
nadja - 6091

to już kolejny raz cora gra na multi, + recydywa po odwieszeniu ze stałego...

obserwuję logowania od dłuższego czasu jak i grę obu graczy, na 100% gra jedna osoba i jest to cora

proszę sprawdzić również handelek pomiędzy tymi kontami ;)


moje ID - 15321

czekam z niecierpliwością na ban stały tym razem bez odwieszania dla cory ;> bo i tak nie powinien już dawno grać na tym koncie....

2

Wednesday, 19.12.2018, 22:27

dzięki admini że coś robicie w tej sprawie...

od momentu zgłoszenia już logowania dla zmyłki o innym czasie to potwierdziło moje przekonanie, że na obu kontach gra cora...


mam nadzieję, że po recydywie tym razem ban stały bez odwieszania dla cory i nadji ;>

tylko proszę nie piszcie już że nic nie znaleziono bo to będzie kpina na maksa...

EDIT:

teraz już wiecie w jaki sposób powstało imperium stoliczne cory ;) a pisałem o tym już wcześniej.
Na mańka koncie też przed urlopem ktoś grał ale to już inna sprawa...

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "ENGY" (19.12.2018, 22:38)


3

Monday, 24.12.2018, 10:51

Ponawiam temat nasi drodzy administratorzy...

wiem, że ciężko corę zbanować ale cóż, zasady to zasady, dla wszystkich takie same ;>

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Monday, 24.12.2018, 12:44

Szkoda sie szarpac...bo tylko tam sie widzi cos i znajduje gdzie nie ma...a tam co ewidentnie jest jak na dloni nic się nie znajduje...i wzrok wtedy jest słabszy....

Ja nadal czekam na reszte dowodów ze gralem na dwoch kontach...bo tylko jak narazie przelogowywanie bylo ktore juz wyjaśnilem....a teraz zaś mowa ze caly czas grałem na dwoch kontach....normalnie trzeba byc jasnowidzem aby wiedzieć ze na dwoch ip gra jedna osoba....a zapomniałem te same logowania i dlatego ban ! Ttlko ze wielu graczy loguje sie o tej samej godzinie...

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Spiryt35" (24.12.2018, 12:49)


5

Friday, 28.12.2018, 12:59

proszę o sprawdzenie logów, pewne multi graczy:

No cóż, nie znalazłem dowodów multi. Jak chcesz możesz tutaj się rozpisać dlaczego uważasz te konta za takowe, ciekaw jestem skąd u Ciebie taka pewność, może coś przeoczyłem ;)

Ja nadal czekam na reszte dowodów ze gralem na dwoch kontach

Spiryt, nie spamuj, proszę, to nie miejsce na tego typu wywody. A dowody Ci przecież przesyłałem na PW już wcześniej.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Friday, 28.12.2018, 14:09

Jedno przelogowanie przesłałes mi i nic wiecej....a teraz twierdzisz że jest wiecej dowodów...chciałbym wiedzieć dlaczego zostałem zablokowany..więc mi podeslij je jak w ogóle jakieś masz !

Bo inni za multikonta zostali odblokiwani a za przelogiwanie nie wolno odblokiwywac innych graczy..

7

Monday, 07.01.2019, 22:01

szkoda już pisać....

a może to któryś z was gra jako cora i dlatego może wszystko????

żałośni jesteście......

skąd wiem... z kątowni.....

wkur....liście mnie już tym swoim zachowaniem

wszystkich blokujecie ale nigdy z valhujji

wiadomo, że cora znów grał na dwa konta (co najmniej) i to że morda, maniks i nadja też więc po co tu pier... kacapały


dzięki za wnikliwe sprawdzenie po 8 tygodniech od zgloszenia!!! hahhaaha


niech zgnije ta gra śmiercią naturalną i niech płaci za premke tylko valhuja to się będzie opłacać............


nie pozdrawiam

ENGY