Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 07.01.2019, 11:38

dlaczego nie ma reakcji na wykorzystywanie zakładki skargi do spamu ?

gracz Jerzys -30379 nie zgodnie z regulaminem komentuje wpisy w dziale skargi,dodatkowo jego wpis jest obraźliwy i występują w nim wulgaryzmy,proszę o natychmiastową reakcje na tego typu zachowania

Agnesss-49045

2

Monday, 07.01.2019, 12:05

osoba oskarzana ma prawo do komentarza z tego co wiem... to nie jest spam.

Wulgaryzmów i obraz nie powinno byc - jesli ktoś poczuł sie urażony to bardzo przepraszam.


EDIT:
dodatkowo również upraszam o nieobrażanie mnie (poprzez wielokrotne zarzucanie oszustw przy każdej okazji)
dodatkowo sugeruje nie prosić o karanie za coś co się samemu robiło, przykład spamowania w działe skargi w wykonaniu Jagna:
Uprzejmie proszę o sprawdzenie aukcji

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "baalzamon" (07.01.2019, 12:12)


3

Monday, 07.01.2019, 15:04

Po raz kolejny ten gracz robi to samo ,co jest do jasnej cholery jemu wszystko wolno nam nic.
KCZ jesteś tu by chować głowę w piasek czy pilnować regulaminu i zasad.
To co Jerzys napisał w przez jego zwanym komentarzu,to zwykła skarga kończąca się prośbą o bany,
niestety ta quasi skarga nie spełnia wymogów regulaminowych,wpisy bez spełnionych wymogów uważane są za spam i karane wg regulaminu działu skarg.

gracz Jerzys -30379

wnoszę o ukaranie w/w za działania nie zgodne z regulaminem działu skarg

Agnesss -49045

4

Thursday, 10.01.2019, 17:08

czekam na Twoje stanowisko w sprawie zgłoszenia,KCZ,dodatkowo proszę o podanie w jaki terminie rozpatrujesz skargi 1,2 30 dni ?

Aga

5

Tuesday, 15.01.2019, 17:30

czekam na odpowiedzi na moje skargi,

w strusia pobaw się ze swoimi dzieciakami,ja nie chce być oszukiwana przez jerzysa i domagam się reakcji administracji na te oszustwa

Aga

6

Friday, 18.01.2019, 18:03

KCZ ja nie odpuszczę to są skargi na łamanie regulaminu i masz obowiązek je rozpatrzyć, to jak się zachowujesz w żaden sposób nie licuje z funkcja jaką sprawujesz w grze,
nie jestem od oceniania Twojej pracy,ale takie zachowanie "strażnika" regulaminu i zasad gry to coś nie spotykanego , nawet w takim b........ jaki panuje w Time Edge

Aga

7

Sunday, 20.01.2019, 12:13

Proszę o zgłoszenie konkretnych postów. Być może przeoczyłem jakieś wulgaryzmy.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


8

Sunday, 20.01.2019, 14:15

może konta mam jeszcze zgłoszonych sprawdzić ,wydać opinię w tym temacie ,oraz ewentualnie ukarać ???????

Aga



baalzamon
Intermediate


Postów: 350




3


Sunday, 06.01.2019, 00:02

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Jagna" (20.01.2019, 14:34)


9

Sunday, 20.01.2019, 15:32

Widzisz, poprosiłem o doprecyzowanie, bo zawsze od razu "nagradzam" wszelakie wulgaryzmy. Po Twoim zgłoszeniu jeszcze raz przeleciałem przez posty Baala, ale również wtedy nie znalazłem żadnych wulgaryzmów, a za obrazę dostał ostrzeżenie - podobnie zresztą jak Ty, bo nieźle się wzajemnie (zupełnie niepotrzebnie) nakręcacie.

O ile rozumiem, że Wy wojujecie w grze (btw moim zdaniem szkoda nerwów na kłótnie z takich powodów), to zupełnie nie czaję po co chcesz jeszcze mnie do siebie zrazić ;)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


10

Sunday, 20.01.2019, 20:09

odpowiedz jest bardzo prosta jerzys czy jak tam się chce zwać on, zachował się dawno temu bardzo nie elegancko i miałam przez to kłopoty w realu

jeżeli chodzi o Ciebie,mam Ci za złe,ze tolerujesz to co wyprawia się w grze,sam byleś graczem ,dlatego jesteś świadomy ,że pewne rzeczy tu robione są po prostu niemożliwe do zrobienia bez łamania regulaminu gry ,nie zwracasz na to uwagi ,przymykasz oczy na to,
nie jestem za banami na stałe bo to zła kara ,ale za notoryczne wykorzystywanie błędów w grze,należy się kara nie wiem 1-3 miesiące bez ochrony wiosek itp
to jest kara ,kara ban stały to po prostu wywalenie następnego gracza z gry -to głupie rozwiązanie,
mam Ci za złe także to ,że nie jesteś t.z. łącznikiem między administracją ,a graczami, szczytem lekceważenia wszystkich grających było nie złożenie życzeń w tym roku grającym przez Panów Administratorów,a także przez Ciebie tego Wam nie zapomnę na pewno


Aga