Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

2

Wednesday, 16.01.2019, 08:42

jagna w co drugim wpisie piszesz ze ktos zdradzil twoje tajemnice
ile ty masz lat ?
9 ? nawet moja 9 letnia corka wie ze obcym sie tajemnic nie mowi a zwlaszcza obcym poznanym w internecie
stara zasada: jesli cos jest tajemnica zacznij sama od jej dotrzymania

twoje skargi
straszna frustracja sie wylewa
znajdz se chlopa jak nie masz i niech ciebie solidnie wyczochra z kazdej strony
na pewno ci przejdzie

a jeszcze skarzysz sie na oszustwa i podajesz w tym konto ktore sie nie logowalo od roku...
skarzysz sie na rzeczy sprzed roku ?
czy nie wiesz co robisz?
nie dziwota ze organizator gry ciebie olewa

3

Wednesday, 16.01.2019, 11:45

po pierwsze to nie na temat co piszesz,masz coś do mnie pisz na konto osobiste a nie zaśmiecaj tematu, KPW ?

po drugie za młody i za głupiutki jesteś chłopczyku by zajmować stanowisko w sprawach o których nie masz pojęcia, KPW ?

po trzecie zachowujesz się jak cham ,ale cóż można wymagać od takiego gnoja jak ty !!!

po czwarte podajesz nie prawdę i manipulujesz faktami ,

po piąte gówno cie powinno obchodzić kto kogo olewa,uważaj żeby ciebie nie olano ,KPW ?


Aga

4

Thursday, 17.01.2019, 23:25

Racja, Anna pozyczyla wioske na czas boba i znikneła ... tyle że pól roku a nie rok temu.

ale wszystko wiedzaca Jagna nawet tego pewnie nie zauważyła.

Język nienawiści kazdy potrafi odpalić.
Skąd Ty w ogóle wiesz że pisał GNÓJ?
moze to Gnojówa pisala ?

zawsze jak ktoś coś pisze nie po Twojej myśli Jagna to musi być ON ?
lecz się Jagna.

5

Friday, 18.01.2019, 03:12

dorosły i inteligentny nie odezwie się tak do nieznajomej jak ten gnój,po za tym to pisałeś albo ty albo ktoś na twoje zamówienie,wystarczy zobaczyć kiedy rejestrował się ten szczyl i co napisał
dziwię się tylko tu grającym,że pozwalają ci na te oszustwa,ludkowie bez jaj po prostu,
a może maja w dupie tą grę,
gnojówka to twoje naturalne środowisko ,od kilku lat starasz się to udowodnić z lepszym lub gorszym skutkiem,
ja nie lubię być oszukiwana dlatego mam się leczyć ?
nie jestem top 1,10,100, gram bo podoba mi się ta gra,ale to co ty wyprawiasz od ponad 2 lat to zaprzeczenie jakichkolwiek zasad tej gry ,a co gorsza aprobuje to większość grających i administracja,
dlatego ja mówię nie dla oszustów

Aga

6

Friday, 18.01.2019, 09:57

Matko, "ja albo ktoś na moje zamówienie" ???

Ty naprawdę myślisz, że jesteś dla mnie tak ważna?
No współczuje, bo możesz się rozczarować...

Aga, jak chcesz tropić oszustów to zacznij od swojego klanu.
mała podpowiedź : Rafix

poczytaj forum zacznij od tego posta:
Bob Budowniczy < A Przekręty Rafixa

ale jest dużo więcej
i to nie od dwóch lat tylko od 6 i więcej...

7

Friday, 18.01.2019, 12:44

napisałam ty albo..................... dlatego bo taki tekst musiał napisać facet i to moim zdaniem gnój ,szczyl nie mający żadnego szacunku dla kobiet,nie ma takiej kobiety na świecie ,która seks nazwała by czochraniem ,te se ,czochranie, dawanie rad w każdym poście bardzo pasuje do ciebie ,

ważna ,nie ważna tu nie chodzi o hierarchię ważności,ale o prawdę o tej grze,co do rozczarowań już dawno rozczarowałam się twoją osobą

znowu Rafix masz obsesję na jego punkcie,nie znalazłam jego wypowiedzi na forum ,twoje za to są wszędzie,

jeżeli były nieprawidłowości w grze i zostały wykorzystane przez grupę graczy to nie oznacza,że należy wykorzystywać inne nieprawidłowości do osiągania korzyści dla siebie, a ty tak robisz, więc kim jesteś ?
ano oszustem jak wszyscy ci co wykorzystują błędy w grze dla osiągania osobistych korzyści,
dlaczego na to nie ma reakcji ani graczy ani administracji ? bo wszyscy oszukują jak mogą !!!!! a administracja bierze za to dodatkowo pieniądze i ma w dupie fakt ,że taki jerzys w ciągu 2 lat "uzbierał " expy tyle co przeciętnemu graczowi zajęło by ok 10 lat,że taki jerzys w ciągu 2 lat "wybudował" stolicę na taki poziom co przeciętnemu graczowi zajęło by ok 6 lat
wszystko jest ok nie ma żadnej sprawy, dla mnie jest i dlatego będę o tym pisała


Aga

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Jagna" (18.01.2019, 17:48)


8

Friday, 18.01.2019, 21:36

a czy ja pisałem ze coś należy czy nie należy ?
śmieszy mnie tylko ze widzisz dookoła drzazgi a nie widzisz belki obok siebie
ale to ze widzisz drzazgi nie znaczy ze one są...
słaby umysł potrafi płatać figle ;-)

myśl i pisz sobie co chcesz
Twoją opinię mam bardzo głęboko, "sama-wiesz-gdzie"

Jeżeli kiedyś admini zainteresują się mną (z jakiegoś słusznego powodu) i poproszą o wyjaśnienia to chętnie ich udzielę (mój obowiązek)
ale IM a nie nie Tobie.

cytując klasykę "... karawana jedzie dalej"

9

Friday, 18.01.2019, 22:57

do kogo to głupie pytanie ? chyba nie do mnie ? ja stwierdzam fakty ,tak po prostu jest ,że łamiesz regulamin w punkcie mówiącym o tym,ze zabronione jest wykorzystywanie błędów w grze, taki fakt po prostu b........... zgłaszamy, KPW ?

ta drzazga to ty ? coś się zmieniło w ostatnim czasie ? czegoś znowu nie zobaczyłam ?
ostatnie twoje teksty mówiły ,że to wszystko zasługa twojej wiedzy o grze i twojej super gry !!!!! kretynem trzeba być ,żeby takie rzeczy pisać i jak mniemam wierzyć w to co się pisze !!!!
piszesz ,że mam słaby wzrok i ponoć belki nie widzę ?
jeżeli ty to drzazga ,to widocznie tak zwana przez ciebie belka jest nie do zobaczenia prze ze mnie, KPW ?
słaby umysł -bez komentarza ,myślę ,ze chodziło ci o twój umysł i faktem jest ,że p........ci się pod sufitem, efekt słabego umysłu daje zbyt długie przesiadywanie przed monitorem ,więc uważaj na to

tu jak się domyślam chodziło ci o dupę, lubisz głęboko ? nie komentuje twoich preferencji seksualnych to twoja sprawa

"jeżeli""kiedyś""zainteresują się""mój obowiązek"-jak to ty piszesz za dużo czegoś wziąłeś i p........ci się pod sufitem

tak, to powiedzenie bardzo dobitnie pokazuje twój stosunek do gry,graczy jesteś chamem i oszustem


Aga

10

Friday, 18.01.2019, 23:08

Faktycznie musi być ze mną coś nie tak skoro gram w jedną grę z tak wrażliwą i wartościową osobą jak Ty...

11

Sunday, 20.01.2019, 12:10

Nie bardzo widzę sens tego tematu - po mojemu to jedynym celem jego jest wylanie swojej frustracji, dlatego też go zamykam, bo to nie miejsce na to. Jak koniecznie musicie się powymieniać "uwagami" do siebie wzajemnie to korzystajcie z PW, a nie forum.

I porozdawałem ostrzeżenia za obrażanie.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Podobne wątki