You are not logged in.

[rozwiązany] Mam dosc spory problem

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, January 16th 2019, 10:10pm

Mam dosc spory problem

Mianowicie mam taki komunikat:
Drogi Graczu, w związku z dużą ilością akcji wykonanych na Twoim koncie w
bardzo krótkim czasie pragniemy potwierdzić, że jesteś człowiekiem.

Prosimy o rozwiązanie poniższej captchy (jeśli nie została wczytana, proszę odświeżyć stronę).
Pozostało prób: 3.

Problem w tym ze nie pojawia mi sie co mam przepisac ani kwarat w ktorym mam to napisac i wejsc na gre nie moge...
oczywiscie strone odswiezalem i to nie raz

Konrad

Administrator

Posts: 1,259

Location: Dark Portal

  • Send private message

2

Thursday, January 17th 2019, 9:15am

Jaka przeglądarka?
Mógłbyś zrobić screena jak to wygląda? Sprawdzałem ten ekran przed chwilą i u mnie wygląda tak:
https://screenshots.firefox.com/qWUGSq5M…ojny.interia.pl
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Thursday, January 17th 2019, 9:19am

Przeglądarka Firefox no ja mam taki sam ekran tylko bez tej opcji Nie jestem robotem

Konrad

Administrator

Posts: 1,259

Location: Dark Portal

  • Send private message

4

Thursday, January 17th 2019, 11:38am

Dziwne - coś musi je blokować w Twojej przeglądarce. Masz może włączonego adblocka? Jeśli tak, to spróbuj proszę odświeżyć stronę po jego deaktywacji.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

5

Thursday, January 17th 2019, 8:01pm

Ok weszlem z innej i bylo nie pomyslalem o tym:)