Nie jesteś zalogowany.

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Monday, 28.01.2019, 10:37

Przejme niepotrzebne konto

Na T2 wezme w rece konto z 5 lub 6 epoki z bohaterem na 40 lvl...z konta beda robione naloty, wiec nie bede go rozbudowywał...jak by ktos cos tam mial i nie zamierzal grac niech sie odezwie !!!

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Friday, 01.02.2019, 05:33

Nadal aktualne !!

3

Tuesday, 05.02.2019, 18:32

Nikt Ci nie odda konta na T2 byś je zniszczył przez naloty i potem znowu bana złapał, a konto pójdzie do piachu jak zwykle " title="chytry">

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Tuesday, 05.02.2019, 21:24

Nie badz taki pewien !

5

Monday, 11.02.2019, 23:18

Trzeba mieć do łba nasrane żeby brać konto tylko po to żeby naloty robić,...żenada

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Tuesday, 12.02.2019, 19:06

Konto juz mam z 5 epoki ! Tylko narazie nie korzystam z niego bo zostalem poproszony abym sie jeszcze wstrzymał z nalotami :)

Niestety nie trzeba miec nasrane, tylko jak sie kogos blokuje to trzeba okazac te wszystkie dowody blokady a po pol roku proszenia sie o konkrety dalej cisza !! Pewnie musi sobie je dopiero napisac bo skad wziasc cos czego nie ma i potem mi je przesle...bo nadal nie wiem jak mozna blokowac dwa konta co nie maja ze soba nic wspolnego !! Zero handlu, zero przekazywania ph, zero podbijania bohaterow czyli ustawki...wymianu surowcow tez nie bylo, bo rozne epoki....wiec sie dalej pytam co bylo miedzy dwoma kontami ? Na ktorych nie gralem sam ! Ale bedzie mi ktos wciskal kity ze ja gralem...wiec jak ktos tak komus gre zniszczyl swoimi podejrzeniami to co mam to olac ?

Dowodów zero a odblokowac tez nie chce !

7

Tuesday, 12.02.2019, 22:01

Chłopie obudź się co maja gracze do administracji z nimi dyskutuj, zresztą podobno dostałeś dowody na PW

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Wednesday, 13.02.2019, 03:34

Tak oczywiscie, przelogowanie i nic wiecej...od poł roku czekam na inne dowody i nie moge sie doczekac ?

A ma to ze innych sie odblokowywuje za wieksze machlojki a tu za przelogowanie taki cyrk !

Podobne wątki