Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 16.05.2019, 15:05

Lista Zmian

v. 1.3.416 maja 2019
  • Poprawiono błąd modyfikatora siły armii z patcha 1.3.2: szybkość marszu nie będzie zmniejszana wraz z innymi statystykami armii.

2

Thursday, 16.05.2019, 15:07

ale się narobiliście :rotfl: to wszystko na ten rok ,za nasza premke :?:
żal mi dupę ściska jak szczacie na wszystkich graczy


Aga

3

Thursday, 16.05.2019, 17:43

oto opinia informatyka o tym co zrobiliście, jaja sobie robicie nie zmiany za nasze pieniądze


" po 10 miesiącach się zorientowali ??? szybko :) pytanie po co ta zmiana ? noszenie nie ma, nie można
nic robić poza marszem do własnej wioski, wiec niczego to nie zmienia,
kosmetyczna zmiana na minute roboty ,gratulacje dla "robola" gówno zrobił i nie wiadomo po co !!!!"

Aga

4

Thursday, 16.05.2019, 21:30

Jagna to było poprawienie oczywistego błędu

błedu , który, wbrew pozorom, moim zdaniem , mogł miec wpływ (zaskakujący) na rozgrywkę.

Nie jest niczyją winą że jesteś zbyt .... żeby wpaść na mozliwe wykorzystania tego buga
ja wpadłem i zgłosiłem

TAK TO MOJA WINA. JA TO ZGLOSIŁEM. zły niedobry Jerzys...

a mógłby być rok że admini NIE zrobili NIC
sorry że rozczarowałem
w przyszłym roku będę cicho siedział.

5

Thursday, 16.05.2019, 22:56

twoje zdanie mam w wielkim poważaniu,
trzeba być kretynem żeby zastanawiać się nad wykorzystaniem tego błędu w grze,jesteś nim nie od dzisiaj to jest wiadome wszystkim t.z młodszy specjalista od przekrętów i oszustw to własnie ty
zgłosiłeś to bo nie przynosi to tobie żadnego pożytku , chęć pokazania administracji jakiego maja tu grajka znającego wszystkie tajniki gry nie przybliżyła cie ani o krok do znalezienia się w teamie TE
taka jest prawda bug nie mający żadnego wpływu na grę jest poprawiany, co ja pisze nie poprawiany ale wpisany jako zmiana k....jaja
jak coś się poprawia to nie pod płaszczem nowej zmiany tylko poprawiamy błąd i wszystko w temacie ,a tu administracja podaje nowy nr zmian jako nową zmianę trzeba to traktować a nie poprawę błędu
zgłasza to 1 przekręt na serwerze,który wykorzystuje od lat błędy w grze i jakoś ich nie zgłasza bo czerpie z tego zyski tu gówno miał z buga to zgłosił po co ? nie wiadomo
mam tez w wielki poważaniu czy mordę będziesz otwierał czy będziesz cicho

Aga