Nie jesteś zalogowany.

21

Saturday, 18.05.2019, 10:47

Ankietę trzeba zrobić żeby administracja wiedziała że ktoś w ogóle jeszcze się tą grą interesuje. Sam pomysł brzmi ciekawie, bo w obecnej sytuacji jest strasznie nudno.

Pozdrawiam
Tomek

22

Saturday, 18.05.2019, 11:03

to zrób tą ankietę,stwierdzenie trzeba zrobić to takie sranie po ścianie,tego co tu się pisze ,nie czytają osoby mogące zrobić ankietę, czyta to raz na jakiś czas KCZ,ale on ma mało do powiedzenia w temacie organizowania ankiet itp
jak nie będzie woli Suhiego to możecie sobie pisać do usranej śmierci

Aga

jak się nudzisz to podaj kordy załatwię :rotfl: ci zajęcie

23

Saturday, 18.05.2019, 11:15

Szanowna Administracjo,

Proszę o zorganizowanie ankiety w grze, czy dany gracz jest za pomysłem który oczywiście trzeba jeszcze doprecyzować, z pierwszego posta na samej górze.


kilku innych graczy też prosi o tę ankietę a nie są zarejestrowani na forum.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "baalzamon" (18.05.2019, 17:59)


24

Sunday, 19.05.2019, 12:25

Agnieszko, serdecznie zapraszam [ 33 : 342 ] :)

Pozdrawiam
Tomek

25

Sunday, 19.05.2019, 13:01

no i proszę są jeszcze dżentelmeni w tej grze,powinieneś chyba mieć czerwony kolor nie zielony,do grupy jarosława 2 nie pasujesz, :thumbsup:
co do zaproszenia,muszę z przykrością stwierdzić ,że odbiegam znacznie siłą swoich armii od Twojej głównej armii,ale jeżeli podtrzymasz zaproszenie to w inny sposób postaram się dać Ci dodatkowe zajęcie w grze :rotfl:


Pozdrawiam Aga

26

Sunday, 19.05.2019, 20:52

Jagna, ostrzeżenie za obrażanie.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


27

Sunday, 19.05.2019, 21:34

daj mi bana stałego na grę,po co będziesz udawał ,ze coś robisz,tam gdzie jesteś potrzebny nie reagujesz,wymyślając głupie argumenty byle tylko nie ruszyć jarosława2,robi wałek za wałkiem a przedstawiciel administracji pisze ,ze nie ma dowodu ,śmich na sali się rozlega po takim tekście,
mogłabym to zrozumień gdybyś znalazł się w administracji gry jako pracownik P.Prasala,ale TY grałeś tu i bardzo dobrze wiesz co można zrobić a co jest nie możliwe do zrobienia w tak krótkim czasie,wiesz i nic nie zrobiłeś żeby temu procederowi zapobiec lub go ograniczyć,bo nie masz na to dowodów ,dowodem jest sam rozwój stolicy i hero jerzysa vel baalzamona,
banujesz spiryta ponoć masz dowody banujesz innych z dowodami czy bez ja tego nie wiem,jerzysa vel baalzamona nie banujesz bo albo Ty jesteś głupszy od niego albo masz nakaz od przełożonych ,że on jest nietykalny bo płaci premium za powiedzmy 10 kont,
według mnie macie układ z tym graczem i to jest świństwo Tobie jako byłemu graczowi po prostu nie wypada brać w tym udziału ale w tym wypadku jest inaczej
teraz sobie banuj mnie mam to wiesz gdzie


Aga

28

Sunday, 19.05.2019, 21:46

daj mi bana stałego na grę,po co będziesz udawał ,ze coś robisz,tam gdzie jesteś potrzebny nie reagujesz,wymyślając głupie argumenty byle tylko nie ruszyć jarosława2,robi wałek za wałkiem a przedstawiciel administracji pisze ,ze nie ma dowodu ,śmich na sali się rozlega po takim tekście,
mogłabym to zrozumień gdybyś znalazł się w administracji gry jako pracownik P.Prasala,ale TY grałeś tu i bardzo dobrze wiesz co można zrobić a co jest nie możliwe do zrobienia w tak krótkim czasie,wiesz i nic nie zrobiłeś żeby temu procederowi zapobiec lub go ograniczyć,bo nie masz na to dowodów ,dowodem jest sam rozwój stolicy i hero jerzysa vel baalzamona,
banujesz spiryta ponoć masz dowody banujesz innych z dowodami czy bez ja tego nie wiem,jerzysa vel baalzamona nie banujesz bo albo Ty jesteś głupszy od niego albo masz nakaz od przełożonych ,że on jest nietykalny bo płaci premium za powiedzmy 10 kont,
według mnie macie układ z tym graczem i to jest świństwo Tobie jako byłemu graczowi po prostu nie wypada brać w tym udziału ale w tym wypadku jest inaczej
teraz sobie banuj mnie mam to wiesz gdzie


Aga



moim zdaniem Tobie się za całokształt pisania w tym poscie ban należy a dostałaś jedynie ostrzeżenie. :-(

29

Sunday, 19.05.2019, 22:25

twoje zdanie mam tam gdzie i bana,
zamelduj to zbyszkowi może mnie zamkną w więzieniu za obrażanie jarosława2

Aga

30

Sunday, 19.05.2019, 22:32

Jagna A Ty co zwolenniczką PO?

31

Sunday, 19.05.2019, 23:42

przepraszam TomekBack co to jest PO ? :rotfl:

jeżeli chodzi o grę to nie kojarzę nicku, w grze jestem zwolenniczką gry zgodnej z regułami i zasadami,jarosław 2 nigdy ich nie przestrzegał ,zawsze i wszędzie wykorzystuje błędy gry dla siebie,gromadzi dokumentacje i potem ja ujawnia alby wyeliminować przeciwnika bądź go zastraszyć ,przejął passy od ok 20 kont i traktuje je jako swoją armie popleczników i dostarczycieli surowców oraz expy,jego zdaniem jest najmądrzejszy i wie wszystko o państwie TE,wie najlepiej co potrzebują gracze w "jego państwie" inne zdanie niż jego jest traktowane jako zdrada i karane zabraniem wsi albo zbombieniem jej,
poplecznicy są zwykle nagradzani 500+ surowców albo expy której jarosław 2 ma w nadmiarze,długo można pisać o tym małym człowieczku,ale poprzestańmy na tym co napisano teraz

Aga

32

Monday, 20.05.2019, 09:17

zapomniałas o T2
tam mam kolejne 20 kont.

a propos T2: za NAPISANIE W PRYWATNEJ wiadomości do gracza CORA "oszust" (Gracz CORA dostał bana za multikonto) dostałem 9 dni bana w grze.

Za plucie trucizna, obrazanie, itp. gracz agness / jagna dostał ostrzeżenie
to najwięcej mówi o "sprawiedliwym" traktowaniu graczy

Do tego zgłoszenie Cory na mnie za oszusta poszło "nieformalną" drogą, nie tak jak powinno.
Na swoim klanie Cora rzucił klanówką coś w stylu "załatwcie mu bana" i wkleił moją wiadomość.
i ban był.

a ty aga, czemu nie skupisz sie na rafixie ?
czemu ci nie przeszkadza tempo jego rozwoju ? za co buduje kopalnie ?
a ja siedze w grze non stop i gram a on sie loguje raz - dwa razy dziennie

skoro ja mam ponoc "20 kont" a on sie rozwija duzo szybciej niz ja, to ile on ma ? kopalnie w stolicy mam na dużo wyższym poziomie.
ale to ci nie przeszkadza jak widać.

33

Monday, 20.05.2019, 11:32

to nie odpowiedz na twoje pytania to po prostu stwierdzenie oczywistości :nigdy nie sra się we własne gniazdo,to dla ciebie pewno nie zrozumiałe ale tak
jest i tak będzie zawsze
jak zależy ci na banie dla mnie to poproś grzecznie to ci wiązankę dorzucę aby KCZ mógł dokończyć dzieła


Aga

34

Monday, 20.05.2019, 11:39

zależy mi na tym żebyś przestała mnie obrażać.

normalny gracz dawno za to co wypisuje dostał by bana
ale ciebie to nie dotyczy jak widać.

nie wiem co jeszcze musialabys napisać zeby dostac tu bana
nie wiem w ogole czy jest to mozliwe

prosze grzecznie o nieobrazanie mnie oraz o nieoskarzanie mnie bez podstaw

"nigdy nie sra się we własne gniazdo" - dobre. wszystko tlumaczy.

35

Monday, 20.05.2019, 12:25

wyobraź sobie ,że tu masz racje jestem nienormalna,bo za własne pieniądze i z własnego wyboru gram:
- na bio powinnam na techno
-mam 6 gównianych wiosek powinnam mieć 3 bojowe 3 eko
-limit wiosek w 6 epoce to 7 a średnia wiosek gracza z 6 epoki na serwerze to 3-4 wioski
trzeba być idiota ,nienormalnym,żeby wybierać w grze opcje najmniej korzystne dla gracza i jeszcze za to płacić
to dzięki tobie jestem nienormalna b...............

tak gra 80% ludzi na serwerze dzięki tobie,bo doprowadziłeś do tego nie mogąc poradzić kumulkom postanowiłeś niszczyć wioski bombami,to ty potem zebrałeś passy od tych którzy już nie mieli ochoty być nienormalni i za to płacić,
stworzyłeś sobie z tych kont wygodne zaplecze dla swojego rozwoju,
nie ma możliwości osiągania takiego przyrostu w budowie i expie bez łamania regulaminu /wykorzystywania błędów gry
ty to robisz non-stop dlaczego inni tego nie widza nie wiem może też nie chcą srać we własne gniazda,dlaczego nie widzi tego KCZ tego nie jestem w stanie zrozumieć

podsumowując
-zniszczyłeś grę bombardowaniami bo okazało się ,że jesteś za słaby na kumulki
-bez wymijanek i ustawek nie ma możliwości osiągania takiego miesięcznego expu jaki osiągasz,tu nie jestem pewna czy wymijanki są zgodne z regulaminem czy nie są zgodne KCZ nie odpowiedział na to pytanie,jedno jest pewne większość expy dostajesz od kont do których masz passy a to nie jest zgodne z regulaminem
-bez wałków na rynku nie byłbyś w stanie stolicy podnieść do obecnego poziomu to jest wykorzystanie błędu gry ,twórca nie pomyślał o tym ,że może być tego typu sytuacja że za krzem są wymieniane surowce niezbędne do budowy uran tytan złoto,do tego potrzebne jest na wysokim poziomie centrum aukcyjne ,które w dużych ilościach pobudowałeś na swoich kontach
dla KCZ to nie są dowody dla mnie są to dowody świadczące o twoich oszustwach i wykorzystywaniu wszystkiego do jednego celu własnego rozwoju

dlatego dla mnie jesteś oszustem i nie zmieni tego fakt straszenia mnie banem przez KCZ czy ciebie ,obiecywałeś sąd mi jakoś się nie mogę tego doczekać tam by udowodniono ci jakim oszustem jesteś

Aga

36

Monday, 20.05.2019, 12:59

jest coś gorszego niż naloty.
to są oblegi. mozna stracić super wieś w 18 h + dojście

mieliscie naloty nie za to że byliście silni tylko za to że nawet lotki zabieraliście
ja nigdy nie mialem problemu z atakowaniem silnych
chocby krios kumulacja ostatnio:
https://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.…&key=543121917b

pokaż mi taką bitwe z Waszym udzialem ? kiedykolwiek
Rafix idzie z atakiem tylko wtedy jak jest przynajmniej 3 x silniejszy niz ofiara + gwarancja braku strat
gracie jak tchórze.

teraz jak się role, nie tyle odwróciły, co nie ma już szalonej róznicy w sile, to sami chetnie robicie naloty
nawet na słabe wsie

ciesz sie ze masz tyle wsi, ja mialem jedną poziom 20 ponad bio i zjechali do zera bombami, kilka tygodni temu

stosujesz podwojna moralnosc
frustracje spowodowane słabą grą wyładowujesz obrażając innych

w oku blizniego szukasz drzazgi a swojego pnia nie widzisz.
obrzucasz gównem w nadziei ze moze się cos przyklei

37

Monday, 20.05.2019, 14:47

nie ma żadnej podwójnej moralności,napisałam wyraźnie,nie sram w własne gniazdo KPW zrozum to bezmózgowcu wreszcie,

kim ty byleś nie tak dawno, zero ,albo mniej niż zero jerzys wielki grajek sp........ wszędzie i przed każdym,w 5ep tylko bombił i wreszcie wpadł na pomysł jak można dzięki przekrętom pobudować to co ma teraz

oble za to bomby ty ciemniaku ,za obla bombki to hasło borghiego i twoje

wieś ci zniszczyli ,kłamiesz nie twoja więś tylko Mario zabrałeś ja oblem to ci ja zbombili robia dokładnie to co ty

naloty były wyeliminowane na jakis czas ale to ci nie pasowało bo juz wtedy szykowałeś przekręt z handlem i oczywiście z multi kont bomby

tchórz to ty jesteś bombisz teraz tylko z huberta frajerze myślisz że nikt nie wie że hubert osrał gre wieki temu

atak na kriosa śmiech na sali sam go atakowałes czy ze sławkiem odwazny grajku,popatrz na statystyki hero jego i twoje na stan armii śmieszne że tyle woja wam wytłuk barany :rotfl:
teraz mając taka armie kogos atakujesz ? chyba multi po exp b.......... :rotfl:

kłamca ,oszust ,manipulator faktami to ty b................

Aga

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

39

Thursday, 23.05.2019, 14:53

Pomysł dobry, ale wydaje mi sie ze lepiej by mogli stworzyc 7 epokę !

Bo wiadomo że gracze mają niektorzy wiecej niż jedno konto :D
I jak by się stworzyło 7 epokę to by musieli troszku się nameczyć, aby poboczne konta rozbudowac...zeby mieć z nich surke ...

A przy tym pomysle ktos zaczyna gre od 1 epoki oczywiscie z wiekszymi trudnosciami, ale gdy dojdzie do 6 epoki tam juz bedzie na niego czekala surka w pobocznych kontach ktora przez ten czas narosła..i co za tym idxie bedzie sie szybko rozbudowywał..jedynie beda wieksze mutanty na serwerze niz do tej pory...bo jak ktos na szybkiego zaliczy pare razy wszystkie epoki to wtedy bedzie dopiero ...


To jest tylko moje zdanie ;) moge się mylić :rotfl:


Może niech też zrobią ankiete o stworzenie 7 epoki....ilu graczy chce !

Podobne wątki