Nie jesteś zalogowany.

1

Thursday, 27.06.2019, 12:48

Pożegnanie KruczoCzarnego

Drodzy gracze,
KruczoCzarny był z nami praktycznie od początku TE. Pomagał w jego rozwoju oraz zajmował się sprawami Waszej społeczności.

Jednak w życiu każdej organizacji przychodzi czas zmiany. Dzisiaj żegnamy się z KruczoCzarnym, życząc mu dalszych sukcesów zawodowych oraz osobistych.

Jego obowiązki z dniem 1 lipca 2019 przejmie MasterOfPuppets.
Temat ten pozostanie otwarty tak by każdy kto ma taką wolę, mógł napisać swoje pożegnanie.
Pozdrawiam
SM
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

2

Wednesday, 03.07.2019, 15:34

Cześć!

Korzystając z okazji, chciałem wszystkim serdecznie podziękować za te lata wspólnej przygody, szczególnie:
  • Sushimaker, Konrad - za możliwość wykonywania takiej niezwykłej pracy, pomoc oraz zaufanie, jakim mnie obdarzyliście.
  • C47 - za nieocenione wsparcie.
  • I najważniejsze - dziękuje graczom, że byliście! Możliwość interakcji z Wami z takiej nietypowej pozycji wiele mnie nauczyła.
Życzę Wam jak najmniej toksycznych zachowań w Waszym otoczeniu oraz jak najwięcej dobrych ludzi, na których możecie liczyć.

Do zobaczenia w innych grach! Szczęśliwości!
/KruczoCzarny
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0