Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 09.08.2008, 15:19

Jak wygląda przejście do nowe epoki....

Witam,
powiedźcie mi jak wygląda przejście do nowej epoki... czyli budynki i kopalnie, które rozwinąłem do poziomów x to czy po przejściu do nowej epoki to budynki zamienią mi się na nowe z nowej epoki z takimi samymi poziomami czy będę zaczynał od nowa.... to samo pytanie dotyczy kopalń...

?!?!

2

Saturday, 09.08.2008, 15:23

wszystko znika, zastaniesz gołe miasto jak i kopalnie

3

Saturday, 09.08.2008, 15:26

aha... czyli niektórych nie trzeba rozwijać na wysokich poziomach.... rozumie... dzięki

viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Saturday, 09.08.2008, 15:34

zanimk przejdziesz do następnej epoki mozesz budowac co ci się podoba. jednak zwróć uwaę na ołtarze które pomogą ci w nastepnej epoce.

wg mnie minimum 15 lvl
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

5

Sunday, 10.08.2008, 22:34

No i ja mam pytanko jaki teren jest najlepszy by być w przód w nastęnej epoce?

Romanos

Początkujący

Postów: 49

Skąd: OPOLSKIE

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Sunday, 10.08.2008, 23:01

kuba998 jest taka funkcja szukaj to znajdziesz bo na ten temat juz jest duzo napisane a tu masz jeden z nich

Najlepsze pola dla 2 wioski w starożytności
GRAM DLA ZABAWY ALE TAK ZEBY NIE BYC FARMA
NARAZIE TOP 20 JEST
:)