You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, August 9th 2008, 3:19pm

Jak wygląda przejście do nowe epoki....

Witam,
powiedźcie mi jak wygląda przejście do nowej epoki... czyli budynki i kopalnie, które rozwinąłem do poziomów x to czy po przejściu do nowej epoki to budynki zamienią mi się na nowe z nowej epoki z takimi samymi poziomami czy będę zaczynał od nowa.... to samo pytanie dotyczy kopalń...

?!?!

2

Saturday, August 9th 2008, 3:23pm

wszystko znika, zastaniesz gołe miasto jak i kopalnie

3

Saturday, August 9th 2008, 3:26pm

aha... czyli niektórych nie trzeba rozwijać na wysokich poziomach.... rozumie... dzięki

viceroy

Intermediate

• Send private message

4

Saturday, August 9th 2008, 3:34pm

zanimk przejdziesz do następnej epoki mozesz budowac co ci się podoba. jednak zwróć uwaę na ołtarze które pomogą ci w nastepnej epoce.

wg mnie minimum 15 lvl
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

5

Sunday, August 10th 2008, 10:34pm

No i ja mam pytanko jaki teren jest najlepszy by być w przód w nastęnej epoce?

Romanos

Beginner

• Send private message

6

Sunday, August 10th 2008, 11:01pm

kuba998 jest taka funkcja szukaj to znajdziesz bo na ten temat juz jest duzo napisane a tu masz jeden z nich

Najlepsze pola dla 2 wioski w starożytności
GRAM DLA ZABAWY ALE TAK ZEBY NIE BYC FARMA
NARAZIE TOP 20 JEST
:)