You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

AssarGereon

Beginner

  • "AssarGereon" started this thread

Posts: 8

Location: Polska

  • Send private message

1

Wednesday, May 6th 2020, 3:41pm

Nierozwiązany problem z aukcjami.

Zgłaszam błąd, który już był sygnalizowany i nadal nie jest rozwiązany. Dziś zlicytowałem dwa przedmioty, które na moim poziomie są dużo warte( jestem w końcu 2 epoki). Był to amulet oraz maczuga o dużych charakterystykach, które na moim etapie gry by były ogromnie przydatne. Zlicytowałem i straciłem 6 punktów rozwoju, a nie dostałem informacji o wyniku licytacji, nie dostałem owych przedmiotów ani nie zostały mi zwrócone punkty handlu. Ten problem był już kiedyś sygnalizowany dlatego się pytam, co jest grane? Jak mam to oceniać? Jako błąd czy celowe oszukiwanie graczy? Proszę o naprawę tego błędu, zwrot punktów handlu albo o moje przedmioty, które zlicytowałem. Aukcje kończyły się o godz. 14.00 oraz o 14 .06 z sekundami, aukcje nie widnieją też jako zakończone ani jako czynne.

This post has been edited 2 times, last edit by "AssarGereon" (May 6th 2020, 3:46pm)


2

Wednesday, May 6th 2020, 4:26pm

są w zakończonych:

https://t1.czaswojny.interia.pl/?a=auction&do=closed

maczuga poszła za 4 ph
moze nie zdazyles zalicytować ?

albo nie zauważyłeś ze po zakończeniu aukcji itemy trafiają do "oczukujących" i dowiero po pewnym czasie do tych co wygrali
https://t1.czaswojny.interia.pl/?a=auction&do=itemlist&t=20


wyluzuj ;-)

AssarGereon

Beginner

  • "AssarGereon" started this thread

Posts: 8

Location: Polska

  • Send private message

3

Wednesday, May 6th 2020, 5:23pm

Wyluzowałem^^, ale sam przyznasz,że 3 godziny oczekiwania, to trochę długo. Jeśli coś kupuję, to chcę najwyżej 5 minut po aukcji użyć tego na wyprawie i wyposażyć w to swoich bohaterów.Rozumiałbym zwłokę, gdyby któryś uczestnik licytacji, zaskarżył ją albo zgłosił zastrzeżenia co do lichwiarskiej ceny. ^^ Pozdrawiam.

This post has been edited 1 times, last edit by "AssarGereon" (May 6th 2020, 5:28pm)


4

Thursday, May 7th 2020, 9:54am

w oczekujących jest info o "przekazaniu" przedmiotu
z tego co pamietam to jest maks 2 h

baza musi przedmiot przerzucić między kontami

AssarGereon

Beginner

  • "AssarGereon" started this thread

Posts: 8

Location: Polska

  • Send private message

5

Tuesday, May 19th 2020, 11:49am

Widzę,że zespół gry olewa totalnie samą grę jak i aukcje, tak samo jak PO olewa kraj i ludzi! Cwaniaki wykupują wszystko i przebijają na aukcjach ceny gadżetów,żeby nie dopuścić innych do kupienia i windują ceny do kilkunastu- kilkudziesięciu tysięcy nawet za rzeczy , które nie mają wolnego slota! A twórcy gry mają to w d... A może by ruszyli swoje 4 litery i się tym zajęli ? A dopóki tego nie zrobią, nie zamierzam wykupywać premium! Za to, że nic nie robią mam im płacić? Żadnej łaski nie robią ,żeby administrować grą , skoro ją stworzyli! A jak nie chcą, to niech grę sprzedadzą albo zlikwidują! co ta ZA BURDEL!?

6

Tuesday, May 19th 2020, 3:15pm

nie żebym bronił adminów (z wiekszościa zarzutów do nich się zgadzam) ale znam graczy (ja sie do nich nie zaliczam) którzy mają wszystko co mieć można (zwoje i przedmioty) , po kilkadziesiąt milionów PH (których nie ma na co wydawać na tym etapie gry) i skupują każdy złom (płacąc tak żeby zapłacić raz) potem wiercą w nim 3 dziury i topia na surowce

osobiście uważam to za głupie (za duża strata czasu) ale tacy gracze są i grają

przeczytaj to co napisałem 2 razy i zastanów się czy w tej sytuacji niektóre Twoje zarzuty maja sens.


dodam jeszcze że sam czesto przebijam cene niektórych przedmiotów, mimo że ich nie potrzebuje, zeby mieć pewność ze nie trafią w rece "wrogów"
robiłem tak, robię i będe robił
regulamin tego nie zakazuje, ale raczej nie są to przedmioty których szukasz.