Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 31.05.2008, 08:32

mapa

Przydała by się możliwość oznaczania pól na mapie jakimiś flagami czy coś w tym stylu, żeby łatwiej było sie połapać np. które wioski sie sprawdzało a których nie :)

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Saturday, 31.05.2008, 08:35

Jest zakładka notatki, gdzie możesz zapisywać wszystkie adresy - sprawdzonych, nie sprawdzonych, zfarmionych, niezfarmionych, tych którzy ciebie biją a nawet odległych lokacji specjalnych :)
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

drPayton

Początkujący

Postów: 12

Skąd: Olsztyn

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Saturday, 31.05.2008, 08:35

Sam miałem to wczoraj napisać po tym, jak dwukrotnie tą samą wiochę przeszpiegowałem xD
Przy takim sposobie poruszania się po mapie, jest to moim zdaniem wręcz niezbędne, oczywiście z ograniczeniem do, np 10 markerów.

4

Saturday, 31.05.2008, 14:01

lol, może frytki do tego ;)

Nie będzie czegoś takiego zabiłoby serwer.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Saturday, 31.05.2008, 17:13

lol, może frytki do tego ;)

Nie będzie czegoś takiego zabiłoby serwer.
Chociaż bardziej widoczna nasza wiocha to by już dużo dało skoro nie 10 markerów to 2 na każdego gracza
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Saturday, 31.05.2008, 17:54

Po co markery jak są notatki? Trzeba umiejętnie wykorzystywać to co się ma i co nie zżera miejsca na serwie.
Ale fakt, choćby nawet jakaś obwódka dookoła naszego kwadratu by się przydała.
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

7

Saturday, 31.05.2008, 18:17

Zgadzam się co do własnych kwadratów. Najlepiej, wielki oczojebny znak że to nasza wiocha. Szczególnie na początku gry miałem problem ze znalezieniem swojego dominium ;) a jak będzie więcej wiosek, szczególnie porozrzucanych, to taki dodatkowy indykator naszej wiochy może być bardzo przydatny.

DarkWolf

Początkujący

Postów: 33

Skąd: Poznań

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Saturday, 31.05.2008, 23:18

albo się mylę albo nasza wioska jest wycentrowana na mapie po jej otwarciu? i trudno zobaczyć w wyglądzie jak wygląda zielona i czerwona flaga (która jeszcze ma kropkę z licznikiem ataku)?

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Saturday, 31.05.2008, 23:51

Tak, wioska jest wycentrowana, ale czasem (przy poważnym kartkowaniu mapy) można się zgubić. Szczególnie, że moja wioska jest tuż przy dżungli i ta mała zielona flaga prawie całkiem zlewa się z drzewami :)
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

10

Sunday, 01.06.2008, 12:05

U mnie mapa nie jest wycentrowana na wiosce, ponieważ moja siedziba znajduje się przy oceanie ;)

11

Sunday, 01.06.2008, 12:48

Ten ocean co chwile wysycha, więc kiedyś będziesz centrował ;)

12

Sunday, 01.06.2008, 18:56

Tak, wioska jest wycentrowana, ale czasem (przy poważnym kartkowaniu mapy) można się zgubić. Szczególnie, że moja wioska jest tuż przy dżungli i ta mała zielona flaga prawie całkiem zlewa się z drzewami :)
jak gubisz swoja wioske to se kordy w notatniku wez zapisz cwaniaku

13

Sunday, 01.06.2008, 19:18

Tak, wioska jest wycentrowana, ale czasem (przy poważnym kartkowaniu mapy) można się zgubić. Szczególnie, że moja wioska jest tuż przy dżungli i ta mała zielona flaga prawie całkiem zlewa się z drzewami :)
jak gubisz swoja wioske to se kordy w notatniku wez zapisz cwaniaku

A poco w notatniku, skoro kordy do wlasnej wioski sa podane na bocznym panelu? :rolleyes:
I zaraz obok jest przycisk, ktory pokazuje wycentrowana wioske na mapie.


Niektorzy to naprawde stwarzaja probleby tam gdzie ich nie ma.
Ale zeby najpierw zapoznac sie z obsluga i funkcjami gry, w ktora graja, to oczywiscie nikomu sie nie chce. :cursing:

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Sunday, 01.06.2008, 20:18

Nie piszę, że wioski znaleźć nie mogę, ale szczególnie na samym początku miałem trochę problemów kiedy szukałem bliskich jaskiń. A teraz kiedy szukam farm. to też łatwiej będzie zauważyć np. czerwoną obwódkę kwadratu niż: a) centrować co chwilę mapę, b) pamiętać koordy wioski (przy jednej, dwóch czy trzech to nie problem, ale jak będziesz miał 5/6, to się zacznie robić odrobinę irytujące).

@Kaskor: Akurat z funkcjami i działaniem gry wydaje mi się, że jestem dosyć dobrze obeznany.

@Hooligan: Po pierwsze Raziel, nie Razier. Po drugie uważam notatnik za przydatne narzędzie ułatwiające grę. I fakt mam tam sporo ponotowane - koordy farm, lokacji specjalnych, wiosek przyjaciół i miejsca gdzie warto będzie postawić drugą wioskę. Tak więc korzystam z niego i się tego nie wstydzę :)
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

16

Sunday, 01.06.2008, 20:58

Moja uwaga o graczach "po_co_mam_czytac_manuale" byla jak najbardziej ogolna.
Nie myslalem ze wezmiecie to do siebie tak bardzo. ^^

@Raziel: ja tez uzywam notatnika, chociaz (jak narazie) tylko do zapisywania lokacji specjalnych. ;)

Podobne wątki